İnternet, Nişanlanma Duyurusunun Arkasından Oğlunu Tekmeleyen Hanımı Eleştirdi


Viral hale gelen yeni bir gönderide, web bir çarptı. anne merhum arkadaşının sevgilisiyle evleneceğini açıklayınca oğlunu evden kovdu.

Gönderildi rezil için Reddit forum, “AmITheA**hole”, orijinal poster (OP), öyküsünü göndermek için u/throwra5-engagement hesabını kullandı. Reddit ileti dizisi şimdiden 7.000 pozitif yönde oy ve 1.000 yorum aldı.

Bakılırsa Güvenli Uluslararası Karayolu Seyahati DerneğiHer yıl 38.000’den fazla Amerikalı bir otomobil kazasında ölüyor, bir otomobil kazasında ise 4.4 milyon insan daha yaralanıyor. bu Redditör 24 yaşındaki oğlu Adam’ın en iyi arkadaşı Carlos’un birkaç yıl ilkin bir trafik kazasında ağlatısal bir halde öldüğünü deklare etti. İkili son aşama yakındı ve bir süredir aile dostuydu. Kaybın aile için zor bulunduğunu itiraf etti.

Carlos’un bir kız arkadaşı ve 4 yaşlarında bir oğlu vardı ve Adam yitik süresince onlara yardım etti. Bu süre zarfında Adam yeni bir iş buldu, bu yüzden onu görmek nadirdi. Ailesini ziyaret etmeye başladığında, Adam’ın anne babaları, Adam’ın daha iyiye doğru değiştiğini ve Carlos’un kaybıyla eskisi kadar harap olmadığını fark ettiler. OP’ye nazaran, Adam ondan sonra Carlos’un kız arkadaşı ve oğluyla ailesini ziyarete gitti.

Şu şekilde yazdı: “Akşam yemeği yedik ve sonrasında ansızın bizlere kendisinin ve Carlos’un kız arkadaşının çıkmaya başladıklarını ve nişanlandıklarını orada açıkladıklarını söylemiş oldu. Şoktaydım, bunu asla beklemiyordum. Bilmiyordum. ne diyeceğim fakat çoğunlukla üzüldüm ve şok oldum.”

Bunun, aileler içinde hararetli bir münakaşaya yol açabilecek bir çatışmaya yol açabileceğinden endişeleniyordu.

“Nişanlısını iyi mi üzdüğümü ve onu desteklemem icap ettiğini söylemiş oldu fakat bana söylemesi icap ettiğini ve en iyi arkadaşının ortağıyla bir araya gelmemesi icap ettiğini ve kim bilir onun acısını onu elde etmek için kullanmaması icap ettiğini söyledim. Onunla çıkmak için şok oldu ve bana inanılmaz dedi, o süre ondan evimi terk etmesini istedim” diye yazdı.

Adam’ın vakadan bu yana onlarla temasa geçmediğini, yaptıklarının “iğrenç” bulunduğunu ve onunla konuşmadan ilkin “zamana ihtiyacı bulunduğunu” kabul ettiğini deklare etti.

Reddit kullanıcılar, Redditor’u çarparak yorum yapmakta hızlıydı.

En iyi yorumu alan u/EwokCafe, “2 yıl oldu. Kızın hayatına devam etmesine ve tekrardan aşkı bulmasına izin verildi. Inanırım birbirlerini desteklemek mevzusunda daha da yakınlaştılar, bu yüzden bu şaşırtıcı değil. Yakınlık yırtıcı değil,” dedi. 15.000’den fazla oy ile.

Devam ettiler: “Oğlunuzu sebepsiz yere manipülatif ve yırtıcı olmakla suçladınız. Ek olarak, devam etmesini ve kalıcı olarak yaslı bir dul başlatmamasını utanç verici hale getirdiniz, inanırım ki esasen onun üstündeki duyguları üstünde çalışmak zorunda kalmıştır. ikisine de oldukça fena davrandın.”

“YTA. Hanımefendi, Carlos öldü. Oğlunuz ve nişanlısı öldükten sonrasında beraber rahatlık buldularsa, bu iyi ve züppe. Onu ondan faydalanmakla suçlamak oldukça boktan,” u/EntireBroccoli9631 yazdı .

U/AppleThrower5000, “Bu kolay bir YTA. Carlos öldü, oğlunuz ve kız arkadaşı onu aldatmıyor benzer biçimde değil. Muhtemelen ikisi de onu kaybetmenin acısı ile birbirlerine bağlandılar. Sonsuza kadar bekar kalması mı gerekiyor? “

İnternet, bir bayanı merhum en iyi arkadaşının kız arkadaşıyla evleneceğini açıkladıktan sonrasında oğlunu kovduğu için çarptı.
sswartz/iStock / Getty Images Plus

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası