İnternet Kayınbiraderine Onunla Yatamayacağını Söyleyen Bayanı Destekliyor


bu internet kayınbiraderi “yaşamı buna bağlı olsa bile” onunla yatmayacağını söyleyen bir hanımı destekliyor.

İçinde viral gönderi gösterildi Reddit‘nin popüler “AmITheA**hole” forumu, u/alyssajordan__ kullanıcı adını kullanan bir bayan, öyküsünü sayfanın takipçilerine söyledi ve 9.000’den fazla oy ve 800 yorum aldı.

24 yaşındaki Reddit kullanıcı meşgul evli nişanlısı Jax’e fakat üniversiteye beraber gittiği Jacob isminde bir adam kardeşi var. Üniversite deneyimi süresince iyi mi “uyuduğunu” deklare etti. Hem Jax hem de Jacob onun geçmişini biliyorlar ve Jacob, aile etkinliğindeyken mevzuyu açmaya meyillidir. Tipik olarak bu olduğunda, Jax ve ailesinin geri kalanı, Redditor istenmeyen şakalardan rahatsız olduğundan onu durdurmaya çağırıyor.

İçinde araştırma yapıldı tarafınca Harris Anketi, yetişkinlerin yüzde 31’i zorbalığa maruz kalıyor. Zorbalığın birileri üstündeki tesirleri, ankette bulunan diğerlerinin yanı sıra kaygı, stres, depresyon, uyku kaybı ve itimat yitirilmesine niçin olabilir.

“AmITheA**hole” forumunun takip edenleri, eniştesine “yaşamı buna bağlı olsa bile” onunla yatmayacağını söyleyen bir hanımı savundu.
Prostock-Studio/iStock / Getty Images Plus

Jacob’ın doğum günü yemeğinde ailesi ve arkadaşlarının bir çok oradaydı. Jacob’ın ne kadar sarhoş bulunduğunu ve orijinal posterin (OP) kolejde onunla yatmaya çalışmadığında ne kadar şok olduğu da dahil olmak suretiyle gülünç olmayan şakalar söylediğini yazdı.

“Bıktığım ve birazcık sarhoş olduğum için ona hayatım buna bağlı olsa onunla yatmayacağımı söyledim. Sinirlendi ve sustu. Akşam yemeği geri kalan süre için garipti” dedi.

Nişanlısı ve ailenin bir çok, Jacob’ın arkadaşları ona kaba mesajlar gönderip ona “sürtük” ve “kirli” diye hitap ederken eylemlerini savundu.

Yorumcular Reddit kullanıcısını korumak için çaba sarfetmek için süratli davrandılar.

“[Not the A**hole]. Onunla yatmadığın için kızgın,” diye yazdı u/nixiedust85, 19.000 oy ile en iyi yorumu alarak.

U/PomeloPepper sorguladı, “[Not the A**hole] Nişanlının adam kardeşiyle yatmak istemediğin için fena müsün?”

“[Not the A**hole]. O zamanlar seninle yatmak istediği belliydi ve tecrübe etme şansını bile kaçırılmış olduğu için canı sıkıldı. Bilmiyorum, suçu sana mı atmak istiyor? ‘OP muhteşem bir adam olduğumu fark etseydi, beraber olurduk’ benzer biçimde yada bunun benzer biçimde bir şey. Fakat bu senin probleminin değil, onun. Ve onunla başa çıkmak zorunda,” dedi u/LordDesanto.

“[Not the A**hole]. Kardeşin bunu devamlı ailenin önünde açması ürkütücü – ya da asla,” diye haykırdı u/jabmwr, “F**k Jacob’ın arkadaşları; arkadaşlarının egosunu incittiğin için sana istila etmek acınası bir şey.”

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası