İnternet Bu 9 ‘Yaşam Boyu Satın Alın’ Ürününü Seviyor


Ucuz değil; onun tutumlu. Bu sana benziyor mu? Dinle, kıyafet, çanta ve hatta mutfak gereçleri benzer biçimde bir şeye birkaç yüz dolar koyacaksan, o vakit bu bir yatırım da olabilir, değil mi? Kimse bir senelik kullanımdan sonrasında bir şeyi değişiklik yapmak istemez. Bir şey satın aldığınızda, onu yaşam boyu satın almak istersiniz.

Bu bizi fantastik bir Reddit iplik kelimenin tam anlamıyla aranan Ömür Boyu Satın Al. İnsanların tavsiye istediği ve en dayanıklı satın alımlarını paylaşmış olduğu mükemmel bir yer. Bu, dürüst araştırmaların kremasıdır. Anlatmaya gerek yok, ilkin BIFL’a danışmadan tekrar asla bir şey satın almayacağız!

İnternetin Sevilmiş olduğu 9 ‘Yaşam Boyu Satın Alın’ Ürünleri

Aşağıdaki her ürün, direkt bir “Yaşam Boyu Satın Alın” dizisinden alınan web onaylıdır. İnternetin en sevilen, uzun ömürlü satın alımlarından bazıları için okumaya devam edin! Daima olduğu benzer biçimde, listelenen fiyatlar zaman içinde değişebilir.

1. Soframız Önceden Hazırlanmış Dökme Demir Tava

Kaliteli bir dökme demir tencere için yüzlerce dolar harcamayın. Mahalli Bed Bath & Beyond’da bir tane bulabilirsiniz – hem de oldukça ucuza!
YATAK BANYOSU & ÖTESİ

Ya size bir dökme demir tavaya 30 dolardan daha azca harcayabileceğinizi söyleseydim, hâlâ en iyi dökme demir markalarından daha iyi ve daha uzun ömürlü mü? Boğa markasını atlayın ve Bed Bath & Beyond’a gidin. Our Table’da ucuz, güvenilir bir dökme demir tencere bulacaksınız. Anında kullanım için evvel hazırlanmış ve 12 inç uzunluğunda olan bu bebek, barbekü ızgaraları ve fırın dahil tüm ısı kaynaklarında kullanılabilir. İnanılmaz derecede dayanıklıdır, taraftan dökülen ağızlara haizdir ve en önemlisi, şunlar benzer biçimde sürer: durmadan.

Bir BedBathandBeyond.com yorumcusu şu şekilde yazdı: “Bu kızartma tavası tam anlamıyla muhteşem. Fazlaca ağır, sağlam ve inanırım sonsuza kadar dayanacak. Bu benim ilkim ve daha erken yapmadığım için pişmanım. Hiçbir şey, kesinlikle hiçbir şey yapışmıyor. Fazlaca kolay Bazılarımız yeni başlayanlar olduğundan, onunla beraber gelen baharat talimatları için oldukca minnettarım.”

Bir Reddit kullanıcısı, “Bed Bath & Beyond’dan senelik 5 dolara yepyeni bir dökme demir aldım! 12 inç – mükemmel çalışıyor.”

Bed Bath & Beyond’da 17 dolardan satın alın.

2. LA’nın Tamamen Müthiş Çok Amaçlı Konsantre Temizleyicisi

ömür boyu satın al 3
Hayatınızın geri kalanında satın alacağınız oldukca amaçlı temizleyiciyle tanışın: LA’nın Tamamen Müthiş Citrus Sıvı Fazlaca Amaçlı Temizleyici.
DÜŞÜKLER

tamam sen tamamen bu 1 galonluk temizleme solüsyonlarından birden fazlasını satın almak zorunda duracak. Sadece öteki oldukca amaçlı temizlik ürünleri satın almak yerine, resmi olarak LA’nın Tamamen Müthiş Fazlaca Amaçlı Konsantre Temizleyicisine geçiş yapın. Reddit’teki bir çok kullanıcı bunun shiznit olduğu mevzusunda aynı fikir. Toksik olmayan, biyolojik olarak parçalanabilen ve asit, amonyak yada ağartıcı içermeyen bu güvenli, oldukca amaçlı temizleyici, yıkanabilir neredeyse her şeyi alabilir ve Reddit ebeveynlerinin buna yemin etmesine niçin olur.

Bir Reddit kullanıcısı, “LA’nın Tamamen Müthiş Temizleyicisi. [One] galon, sizin yada dört yaşındaki çocuğunuzun atabileceği neredeyse her şeyi temizler/kaldırır!”

Bir Lowes.com yorumcusu, “24 senedir ilk kez ailemin evinde bir çini barakayı hareket ettirdi ve o zamanlar da aydınlık görmemiş sararmış kiremit buldu. Nikotin ve tozla kaplanmış, birazcık püskürttüm. Müthiş ve yakarma ettim – her neyse ki dualarım kabul oldu! İki dakika oturmasına izin verdim ve her şey paspasımın ilk geçişinde çıktı.”

Lowe’s’tan 8.98$’a satın alın.

3. Tramontina Emaye Dökme Demir Yuvarlak Hollanda Fırını

ömür boyu satın al 4
5.5-Quart Emaye Dökme Demir Yuvarlak Hollandalı Fırın, her tür set üstü ocakla (indüksiyonlar dahil) uyumludur, böylece hareket etseniz bile bu tavayı sonsuza kadar saklayabilirsiniz.
TRAMONTİNA

Tramontina, Reddit topluluğu içinde go-to-hollanda fırın markası olarak büyük saygı görüyor. 5.5-Quart Emaye Dökme Demir Yuvarlak Hollandalı Fırın, öteki bazı şirketlerden mühim seviyede daha ucuzdur. Dupes’e erişince, bu Le Creuset için muhteşem bir alt (ki bu sizi ortalama 400 $ çalıştırabilir). Bile Bed Bath & Beyond’da). Her türlü tanım için her türlü işlemin yapıldığı bir kriko olan dökme demir yuvarlak hollandalı fırının temizlenmesi kolaydır, dayanıklı, porselen emaye dökme demirden yapılmıştır ve buharları toplamak ve yiyeceğe yönlendirmek için kapakta kendinden teyellenen yoğuşma çıkıntılarına haizdir. Güveçleri pişirmek, kızartmaları kızartmak ve hatta ev yapımı ekmek pişirmek için mükemmel. İndüksiyon, gaz, elektrik ile uyumludur ve seramik cam ocaklar.

Bir Reddit kullanıcısı, “Tramontina, Le Creuset’e kıyasla emaye dökme demir ve All Clad’a kıyasla üç kattan oluşan tavalar için çoğunlukla ‘en iyi satın alma’ olarak derecelendirildi. Sert eloksallı tencerelerimi ve tavalarımı da seviyorum.”

79,95 $ karşılığında Tramontina’dan satın alın.

4. Shark Vertex DuoClean PowerFins Kablosuz Çubuk Vakum

ömür boyu satın al 5
Shark Vertex DuoClean PowerFins Kablosuz Çubuk Vakum Amazon.com’da 2.478 araştırma topladı.
AMAZON

Vakumlar büyük bir satın almadır – çoğu zaman de pahalıdır – bu yüzden bu departmanda paranızın karşılığını en iyi şekilde almak istemeniz şaşırtıcı değildir. Reddit’teki insanoğlu değişik görüşlere sahipler, sadece görünüşe gore Shark Vertex DuoClean PowerFins Cordless Stick Vacuum muhteşem bir seçenek. Diyelim ki 20 yıl sürmeyebilir, fakat kesinlikle on senenin daha uzun sonunda. 2.478 ile Amazon.com incelemelerine gore, bu çıkarılabilir kafalı çubuk vakum süper hafiftir, 60 dakikaya kadar emek verme süresine haizdir ve her geçişte daha çok kir toplayan derin bir temizlik için derinlemesine temizleme başlığı teknolojisine haizdir. Bu kullanışlı vakum ek olarak HEPA filtrelemeye haizdir ve toz, kepek ve öteki alerjenleri yakalayıp tutması güvence edilir.

Bir Amazon.com yorumcusu, “Bu fena evladı birkaç ay ilkin satın aldım ve bir süre kullanana kadar incelemeyi yazmak için bekliyordum. Seneler süresince oldukca fazla elektrikli süpürge kullandım. Daima büyük köpeklere haiz oldum, köpek tüylerinden nefret ettim ve haftada birkaç kez süpürdüm – bundan dolayı, devamlı kullanımı kolay en iyi elektrikli süpürgenin peşindeyim. Pekala, buldum! Köpekbalığı en sevdiğim marka esasen – iki tane sahibim derin temizlik için oldukca sayıda (biri üst katta, bir alt katta). Ve kolay toplama ve köpek tüyü için ilk kablosuz modellerden birine sahiptim. ŞİMDİ, yalnız bir taneye ihtiyacım var – yeni kablosuz Shark’ım.”

Amazon’dan 399,99 $ karşılığında satın alın.

5. Altra Lone Peak Hiker Yürüyüş Botu

ömür boyu satın al 6
Bir sonraki yürüyüş botunuzu satın alırken ayak bileği desteğinden tutum etmeyin. Altra Lone Peak Hiker Yürüyüş Botları, ayak bileğinizin bükülmesini önlerken yaşam boyu sürecek!
REI

Takviminizde yaklaşan yürüyüş gezileri var mı? Sık yürüyüş icra eden biriyseniz, kaliteli bir çift bota yatırım yapmak oldukca önemlidir ve Reddit, Altra Lone’un istediğiniz marka olduğu mevzusunda oldukça kararlıdır. Altra Lone Peak Hiker Yürüyüş Botları haki yada Ice Flow Blue renklerinde gelir. Dayanıklı ağ ve Altra Ego Köpük, en engebeli arazilerde bile durağan(durgun) kalmanızı sağlar. Başka bir Altra imzası, devamlı yürüyüş yaparken ayak parmaklarınıza tam esneklik ve yaymak için bol miktarda alan elde eden FootShape ayak parmağı kutularıdır.

Bir REI.com yorumcusu şu şekilde yazdı: “Bunlar şimdiye kadar haiz olduğum en iyi yürüyüş botları. Mükemmel bir tutuşa haiz bir Altra ayakkabısının rahatlığı. Organik bir adım için geniş parmak kutusunu ve sıfır düşüşü ve yüksek üst kısmı hakkaten hissettiriyor güvenli.”

Bir Reddit kullanıcısı, “Altra giymeye başladığımda [to hike]başka bir şey satın almayı bıraktım.”

140 $ karşılığında REI’den satın alın.

6. SwissGear 1186 Bungee Sırt Çantası

ömür boyu satın al 7
Reddit kullanıcılarına gore, SwissGear sırt çantaları 10 yıla kadar katlanabilir – hatta daha çok değil!
AMAZON

Reddit’in SwissGear’ı sevilmiş olduğu açık! Mevcud en sağlam sırt çantası markalarından önde gelen SwissGear 1186 Bungee Sırt Çantası, yürüyüş ve seyahatten mütevazi günlük kullanıma kadar her şey için idealdir. Bu yüksek dereceli, çoğunlukla tavsiye edilen sırt çantası ek olarak konturlu, dolgulu omuz askılarına, geniş bir ana bölmeye, 13 inçlik dizüstü bilgisayar bölmesine ve tablet yada iPad için dolgulu bir cebe haizdir. Hatta ihtiyacınız olabilecek tüm depolamayı elde eden su şişesi ve düzenleyici ceplere haizdir.

Bir Amazon.com yorumcusu, “Bu sırt çantasının benzer görünümlü öteki sırt çantalarından birazcık daha ufak olmasını hakkaten seviyorum. Bu kadar hantal görünmeden günlük kullanım için oldukca muhteşem. Fazlaca sayıda bölmesi ve cebi var – ön bölmede birçok ufak ortadaki tek bölmeden oluşuyor ve ana bölmede dizüstü bilgisayar koymak için büyük bir cep var, sadece dolgulu değil.”

Bir Reddit kullanıcısı ekledi, “[I bought] 2010’da 7. derslik için bir kitap çantası artık üniversitenin son yılı ve bununla beraber benim kulübem/avcılık/gezi/okul çantam. Gözyaşı yok ve tüm fermuarlar iyi.”

59,99 $ karşılığında Amazon’dan satın alın.

7. U-Tat Paslanmaz Çelik Ölçü Kaşıkları

ömür boyu satın al 8
U-Tat Paslanmaz Çelik Ölçüm Kaşıkları, 4,8 yıldıza ve 15,200’den fazla Amazon.com’a haizdir.
AMAZON

Bunun yerine Lee Valley mutfak aletleri için oldukça canlı bir Reddit kampanyası olsa da, hem Reddit hem de Amazon yorumcuları U-Taste Paslanmaz Çelik Ölçüm Kaşıklarını şiddetle tavsiye ediyor. 4,8 yıldız derecelendirmesi ve 15.200’den fazla Amazon.com incelemesi ile kullanıcılar, uzun kalınca tutamakları, oyulmuş ölçüleri (asla yıkanmayacak!) ve rahat asmak için delikleri seviyor.

Bir Amazon.com yorumcusu, “Istekli bir fırıncıyım ve her ikisi de kalite ve doğruluk açısından EN İYİ ölçüm kaşıkları olarak derecelendirilen bir Cuisipro ve Endurance ölçüm kaşığı setlerine sahibim… Bu U-tat seti, kalite açısından şaşırtıcı şekilde karşılaştırılabilir. kaşıklar oldukca güzel oturuyor ve dokuz parça olmasına karşın oldukca azca yer kaplıyor. Ekip iyi bir halde ağır geliyor ve kullanımı oldukca rahat.”

18.98 $ için Amazon’dan satın alın.

8. Akülü Fıstık Buzzer

ömür boyu satın al 10
Cordless Peanut, gezi edenler için hareket halindeyken mükemmel bir zil sesi yapar ve dört tane ek tarak ihtiva eder.
WAHL PRO

Elektrikli tıraş makineleri söz mevzusu olduğunda, hiçbir fanatik kitlesi Wahl Pro buzzerleri için çok isteyen Reddit kullanıcılarından daha tutkulu olması imkansız. Akülü Fıstık, bir çok kullanıcının ergonomik şeklini, genel oldukca yönlülüğünü ve kompakt boyutunu sevmesiyle diğerlerinin arasından fark gösteriyor. Gezi etmek yada hareket halindeyken vızıldamak için mükemmel olan Wahl Pro’nun en oldukca satan zili kablosuzdur ve hatta daha kolay (ve dikkatli bir halde) temizleyebilmeniz için çıkarılabilir bir bıçağa haizdir.

Bir WahlPro.com yorumcusu, “Şimdiye kadar aldığım en iyi kablosuz buzzer. Gezi etmesi kolay. Mükemmel şarj. Muhtemelen tekrar asla değişik bir tane alamayacağım. Genel olarak süper mutlu!”

Bir Reddit yorumcusu, “Kırk senedir çeşitli Wahl ürünlerini kullanıyorum ve asla hayal kırıklığına uğramadım” dedi.

80 $ karşılığında Wahl Pro’dan satın alın.

9. Chianti Uzun Çanta

ömür boyu satın al 11
Chianti Tall Tote, mevcud en yüksek kaliteli sırçalı deriden yapılmıştır ve size bir yaşam boyu dayanır.
FLOTO

Bunu söylemekten nefret ediyorum fakat her deri kaliteli deri değildir ve bunun için bir kol ve bir bacak ödemiş olsanız bile hepsi eşit yaratılmamıştır. Yüksek kaliteli, ağır hizmet tipi bir deri çanta arıyorsanız, Reddit tarafınca tavsiye edilen FLOTO’dan başkasına bakmayın. (Doğru deri bakımı hakkında bir iki şey öğrenmenizi tavsiye etmemize karşın, bu, derinizin ne kadar uzun süre dayanacağı mevzusunda bir fark yaratır.) FLOTO’dan Chianti Tall Tote, Toskana’da bitkisel tabaklanmış sırçalı dana derisinden İtalya’da üretilmiştir. zaman içinde oturacak varlıklı tonlarını ve benzeri olmayan patinasını vermek. Hem de bir dış akıllı telefon cebine, bir fermuarlı iç cebe ve yerleşik bir omuz askısına haizdir.

Bir Reddit kullanıcısı, “Floto’ya bakın. Üç Floto çantam var ve her birine bayılıyorum. İtalya’da İtalyan derisinden yapılmış ve ABD yapımı pamuklu ördek kumaşıyla astarlanmış.”

295.20 $ karşılığında FLOTO’dan satın alın.

Newsweek bu sayfadaki bağlantılardan komisyon kazanabilir, sadece biz yalnızca geri aldığımız ürünleri öneriyoruz. Çeşitli bağlı müessese pazarlama programlarına katılıyoruz; bu, perakendeci sitelerine bağlantılarımız vesilesiyle satın alınan editoryal olarak seçilmiş ürünler için ücretli komisyonlar alabileceğimiz anlamına geliyor.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası
Bebek Bakıcısı
uaeupdates.com deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu seo paket casibom