Gülünç ‘İhtiyar Hanım’ Otomobil Ticari Yüzeyini Yeniliyor, İnterneti Dikişlerde Bırakıyor


İsmi açıklanmayan bir “yaşlı hanım”ın oynadığı Hollandalı bir Volkswagen reklamı tekrardan ortaya çıktı ve interneti yarım bıraktı.

Reklambildirildiğine bakılırsa 2010’da paylaşıldı Reddit‘un “Beklenmeyen” forumu Çarşamba günü u/Accurate_Purpose828. Yalnız dokuz saat içinde, gönderi 42.000’den fazla pozitif yönde oy ve reklamın “muhteşem” bulunduğunu söyleyen Redditors’tan 500’den fazla yorum topladı.

Reklamda, bir baba ve oğul, Volkswagen Golf’ünü satan yaşlı bir hanımla tanışır. Baba arabayı hasar açısından değerlendirirken, kadının direksiyon başlangıcında geçirdiği birkaç anı vardır.

Bir hatırada, hanım trafikte tarafındaki kişiyle sokak yarışı başlatmaya çalışır. Diğerinde, keskin bir dönüşün arkasından havaya uçarken gülüyor. Ve son geri dönüşte, bir sokak park yeri kapmak için bir çörek yapar.

İsmi açıklanmayan bir “yaşlı hanım”ın başrolde olduğu Hollandalı bir Volkswagon reklamı tekrardan ortaya çıktı ve interneti yarım bıraktı.
istock/jacoblund

İşin tuhafı, hanım geçmişe dönüşlerde “gerçek zamanlı”da olduğu yaştadır, bu da otomobilini satışa çıkarana kadar pervasızca sürdüğü anlamına gelir.

Otomobiline bindirdiği onca şeye karşın, baba aracın güvenli olduğuna karar verir ve reklam, baba ile oğlunun “yeni” kullanılmış otomobilleriyle yola çıkmasıyla biter.

u/Accurate_Purpose828 tarafınca sağlanan bir çeviriye bakılırsa, reklamın metin kaplamasını okuyun “Yaşlı bayanlar ne olursa olsun güvenilir değildir. Fakat her neyse ki Golf güvenilirdir”.

İzleyiciler tekrardan ortaya çıkan reklamı sevmiş oldu.

u/Correct_Recording_43, “Bu mükemmel bir reklam. Hem keyifli hem de dikkat çekici” diye yazdı.

u/WAUZZZtron, “En sevdiğim otomobil reklamlarından biri” yorumunu yapmış oldu.

Redditor u/bluemallard303, reklamı “tüm zamanların en iyi reklamlarından biri” olarak nitelendirdi. Ayrıca, u/CarelessKnowledge77 bunun “mükemmel” bulunduğunu söylemiş oldu.

İkinci el vasıta almaya erişince, Allstate’in önerdiği Potansiyel alıcılar, reklamdaki baba benzer biçimde, arabanın içini ve dışını herhangi bir hasar için denetim ediyor.

Sigorta şirketi, “Muhtemelen minik çizikler yada çizikler için endişelenmenize gerek yok, sadece daha büyük hasar alanları kaygı deposu olabilir” dedi.

“CARFAX ek olarak, düz olmayan paneller aracın bir kaza geçirdiğini sadece iyi bir halde onarım edilmediğini gösterebileceğinden, beden panellerinin eşit şekilde hizalanıp hizalanmadığının denetim edilmesini tavsiye ediyor. Ek olarak ne kadar kolay olduklarını görmek için kapıları, kaputu ve bagajı açıp kapatmak da iyi bir fikirdir. hareket,” şirket devam etti.

Allstate, bireylerin ek olarak bir kontrol sürüşü için arabayı almaları, sıvı sızıntılarını denetim etmeleri ve aracın Vasıta Kimlik Numarasını (VIN) araştırmaları icap ettiğini söylemiş oldu.

Volkswagen reklamı, son aylarda internette viral hale gelen ilk tekrardan ortaya çıkan video değil. Geçen ay, Ukrayna Devlet Başkanı’nı gösteren bir klip Volodimir Zelenskiy AB’ye katılmak için kurgusal bir çağrı almak 63.000’den fazla oy topladı. Birkaç gün sonrasında, eski bir video bir adamın cenaze şakası 28.000 oy aldı.

Ve Pazartesi günü, eski bir video şarkıcı Lorde’nin kalabalığı susturması “Writer in the Dark” adlı şarkısının capella versiyonunu seslendirirken, çevrimiçi yorumcular tarafınca “utanç verici” olarak kabul edildi.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası