Değişik Felsefeler, Aynı İlham’ İnternetin En İyi Videolarından Biri


Dünya futbolunda Pep Guardiola’nın dehasıyla karşılaştırılabilecek bir teknik direktör adı vermek zorunda kalsaydınız, bu isim Neil Warnock konuşmada bile kırpılmıyordu. Bunu neredeyse güvence edebilirim.

Guardiola, İspanya, Almanya ve daha kısa sürede İngiltere’de mühim şampiyonluklar kazanmıştır. Manchester Cityçoğu zaman tüm zamanların en iyilerinden biri olarak kabul edilir, felsefeleri ve değişik oyun tarzlarına uyum sağlama kabiliyeti ile tanınır.

Öte taraftan Neil Warnock, alt liglerden yükselme mevzusunda inanılmaz bir rekora haiz inatçı fakat akıllı bir yöneticidir.

Futbolunu Guardiola ile karşılaştırırsanız, onlar dünyalar kadar değişik. Sadece bu devasa karakterler değişik felsefelere haiz olmalarına karşın aynı değerleri taşıyorlar.

Viral olan bir videoda, “Guardiola vs Warnock – Değişik Felsefeler, Aynı İlham”, her iki insanın da röportajları iyi mi ele aldığını ve soyunma odasını iyi mi yönettiğini gösteriyor.

Evet, oldukça farklılar fakat tanrım bu kadar büyüleyici. Bu internetteki en iyi video olabilir.

Warnock, meşhur o Sheffield United’da geçirdiği süre süresince Phil Jagielka ve Chris Morgan’a sövgüler oldukça açık fakat oyuna olan tutkusu hepimiz tarafınca görülebiliyor.

Manchester City’nin şu anki menajeri, ekibi kazanırken bile aynı derecede hareketli.

Neil Warnock ve Pep Guardiola’nın düşündüğünüz kadar değişik olmadığını dünyaya bildirin.

Ayrıca Warnock, 42 ​​senelik yönetimden sonrasında Cumartesi öğleden sonrasında emekli bulunduğunu deklare etti.

Cumartesi günü Gillette Soccer’da yer edinen sunucu Jeff Stelling, 73 yaşındaki oyuncuya yönetime geri dönerek dönmeyeceğini sordu.

Warnock, “Hayır, bir iki garip şey geliyor. Akşamları ülke çapında birkaç şey yapmayı dört gözle umuyorum,” dedi.

“Birini Cardiff’te, bir tanesini Eylül’de Sheffield’de yapacağım, dost canlısı bölgeler bunlar. Bana bir sopa verecekleri Ipswich ya da Bristol’e gitmem icap ettiğini söyledim.”

Eski Sheffield United, QPR ve Crystal Palace patronu şunları ekledi: “Bir tek doğru dönemin geldiğini düşündüm, hakikaten, sezonun sonuna doğru geliyor, o zamandan ilkin alacağınız bir iş yok.

“Hakikaten iyi bir koşu yaptım. Senelerdir yapmadığım şeylerden zevk alıyorum, ailemle, köpeklerimle çokça zaman geçiriyorum ve ben de bisiklet sürmeye başladım.

Coşkunun gittiğini söylemiyorum, bunu kaybetmedim fakat sıhhat mevzusunda savaşım eden bazı arkadaşlarımı gördüğümde, ailenizin birazcık daha vakit geçirmesine izin vermeniz ihtiyaç duyulan bir vakit geliyor. , bilhassa eşim Sharon.

“Yönetici olduğunuzda oldukça bencilsiniz, ister yüksek ister düşük olsun, işinizi eve götürüyorsunuz ve eşiniz ve çocuklarınız için oldukça zor.

“Bir maçı kazandığınızda bitiş düdüğünü tekrarlamak zor olsa gerek, düzgüsel hayatta böyle bir durum yoktur ve bu durumda o vızıltıyı yine almayacağınızı anlamalısınız. Fakat ben bir şey yapıyorum. tiyatroda birkaç akşam ve sanırım onlardan ilkin hala gerilmiş olacağım.”

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası