Çenesine Takılmış Kemiği Olan Köpek İnternette Ağlıyor-Gülüyor: ‘Zavallı Çocuk’


Yutkunup yutmadığını Tenis topuyiyecek yiyecek çakıl Taşları mideleri “çıngırak” olana kadar yada aslen ödevini yemekköpeklerin ayırt edici zevkleri olduğu kim bilir (bir klas hariç köpekyiyeceklerini bir tek parmesan peyniri ile yiyen).

Sadece, bir köpeğin atıştırma zamanı, aç tazı çenesini kemirdiği kemiğin içine soktuktan sonrasında veterinere gitmesiyle sonuçlandı.

Tiktoker tangojuliet14 bir video yayınladı Hayvan hastanesine gitmek için yola çıkmaya hazırlanırken otomobilde köpeği Finn’in görüntüsü. Kısa klipte, husky karışımı yeni aksesuarını keyifli bir halde sergiliyor.

Bir kemiği çiğneyen husky karışımı bir köpek yavrusu. TikTok kullanıcıları, zavallı yavrunun içinde bulunmuş olduğu duruma gülmeden edemedi.
Yelizaveta Tomashevska/iStock/Getty Images Plus

Dedi ki: “Babamı görecek miyiz? Biri kemiğini çenesine mi yapıştırdı?

“İyi ki babam acil durum veterineri.”

TikTok kullanıcıları, 30 Mart’ta ilk yayınlandığından bu yana 7,2 milyon beğeni ve 19,000’den fazla yorum alan gönderi ile yavrunun sempatik başarısızlığından yeterince alamadılar.

K’nin babası “zavallı çocuk” dedi. OllieWinning şu yorumu yapmış oldu: “Bu gözlerin ardında bir fikir yok.”

Nowords302030 şunu yazdı: “Sonunda bunu kabul etme şekli, tamam, bu artık benim ağzım.”

Her neyse ki, tangojuliet14’ün ortağı kemiği süratli ve kolay bir halde çıkarabilen bir acil durum veterineridir.

Tiktoker, yapmış olduğu yorumlarda Finn’in kendisini bu duruma iyi mi soktuğunu söyledi.

Şu şekilde yazdı: “1. Salak anne (ben) kemiği aldım.

“2. Babam şimdi satın almış olduğu tüm oyuncakları/ikramları inceliyor.

“3. Bir tek çekebildiler, testere yok, ben bir tek bir pısıkım.

“Avludaki kemiğini yere doğru sallıyordu (sondan çıkan kir) ve çenesine itti.

“Fıstık ezmesi doluydu, delikler çoğu zaman bu kadar büyük değil. Bizim piçimiz için problem değil fakat ufak burnu tam uyuyor.”

PetPlan Insurance’a bakılırsa, ABD’deki veterinere acil bir seyahatin averaj maliyeti, bir kedi yada köpek için 800 ila 1.500 dolar içinde olabilir.

Sadece, acil bir randevunun gerçek miktarı aşağıdakilere bağlıdır: faktörler günün saati, sertliği, yeri ve hayvan hastanesinin kendisi benzer biçimde.

En yaygın acil durumlar içinde kusma ve ishal, otomobil çarpması ve zehirlenme yer ediniyor ve Amerikalıların bir tek yüzde 39’u acil bir seyahati karşılayacak kadar tasarrufa haiz.

Bir takip videosunda, Finn’in tatlı bir halde başını eğdiği ve masum numarası yapmış olduğu, anası şakayla seyahat için onu “azarlamış olduğu” görülüyor.

Dedi ki: “Şimdi eve giderken trafikte 40 dakika oturacak mıyız?

“Kıymet miydi? Buna değdi.”

Pek oldukca yorumcu, kemiğin aslen bir hile bulunduğunu ve Finn’in babasını işte görebileceğini öne sürdü.

Emmabrown9355 şöyleki dedi: “Awww onu korusun! Baba kurtarmaya.” Lee, “Kim bilir babamın onu terk etmesinden bıkmıştır, bu yüzden kendi elleriyle harekete geçin” yorumunu yapmış oldu.

Courtney “Nini” Kreis latife yaparken: “O şekilde ya da bu şekilde, babamı görüyorum, Hanım!”

Ötekiler, köpeklerin çenelerinin sıkışması şaşırtıcı derecede yaygın bir vaka olduğundan, posteri gelecekte bunun benzer biçimde kemiklerden kaçınması mevzusunda uyardı.

PixelThomas, “Benim köpeğimde de aynı durum vardı. Tamamen ürkü” dedi.

Astrid, “Bu benim eski köpeğimin başına da geldi. Onu veterinere götürdük ve onu gördüklerinde her şey gülmeye başladı, oldukca komikti.”

Haber Haftası yorum için tangojuliet14’e ulaştı.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası