Zımpara ya da parlatma işlerinizde işinize yarayacak en iyi taş motorları

Birçok kişi “Taş motoru nedir?” veya “Taş motor ne işe yarar?” diye merak ediyor. Taşlama diskini veya kesme diskini yüksek hızla döndürerek kesme, inceltme, bileme, doğrama, parlatma ve aşınma gibi işleri gerçekleştiren bu ürünler; taş ve metal yüzeyler üzerinde kullanılanlar için olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Eğer sizin için böyle bir ürüne ihtiyacınız varsa en iyi taş motorlarını incelemek için okumaya devam edin.

1. Kaliteli, uzun ömürlü ve güvenilir: Catpower 8501 Zımpara Taş Motoru


Sepette %10’a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

En iyi taş motor seçenekleri arasında yer alan Catpower 8501 Zımpara Taş Motoru güvenli yapısıyla ön plana çıkıyor. Taşlama tekerlerinin çevresinde yer alan metal koruma sayesinde güvenli bir çalışma ortamı sunuyor. Ürün kauçuk bileşenleri yapılandırılmış dört ayak hareketi en aza indirirken özel mil yapısı hassas kullanım sırasında sallanmasını önlüyor. Yakında daha ince işlerde hassas bir şekilde çalışma olanağı sağlayan. Cihaz, taşıma malzemesiyle uzun yıllar kullanılabiliyor. Ayrıca kaba ve ince öğütme, bakım ve şekil solucan islerinizi kolayca halletmenize yardımcı oluyor.

Ürün İncele

2. Korozyona dayanıklı su haznesine sahip: Einhell TC-WD 200/150 Taş Motoru


Zımpara ya da parlatma işlerinizde kullandığınıze en iyi taş motorları

Einhell TC-WD 200/150 Taş Motoru, ıslak ve kuru çalışma imkânı sunan kaliteli modeller arasında yer alıyor. Taş motor tavsiyesi arayanlar için ideal seçeneklerden biri sonucu yanında su geçirmez yapı ve korozyona dayanıklı hazneyle ıslak ortam çalışma olanakları sunuyor. Kompakt metal konstrüksiyonlu tasarım uzun yıllar boyunca kullanım imkanlarını bilir. Ürün dört adet kauçuk ayağı yere sağlam bir şekilde tutunmasını sağlarken koruyucuları da en aza adres. Böylece hem güvenlik sağlayan hem daha ince çalışma olanakları sunuyor.

Ürün İncele

3. Hem islak hem kuru kullanıma uygun: Troy T 17201 Taş Motoru

Zımpara ya da parlatma işlerinizde kullandığınıze en iyi taş motorları

Troy T 17201 Taş Motoru hem islak hem kuru çalışmalarında tercih edilen, güvenilir ürünler arasında yer alıyor. Taş motoru kullanımı söz konusu olduğunda güvenlik önlemlerine dikkat ederek hareket etmeniz gerekiyor. Cihaz motoru taşlama tekerlerini çok yüksek hızlarda döndürüyor. Bundan dolayı güvenliği sağlamak için taş motorunu kesmeye koruyucu eldiven, yüz siperliği ve güvenlik tulumu giymemiz gerekiyor. Olası kazalardan yaralanabilir, çalışmalarınıza devam edebilirsiniz.

Ürün İncele

4. Polisaj ve parçalama işleri için kapsamlı bir kit: Einhell TC-XG 75 Kit Çok Fonksiyonlu Taş Motoru


Zımpara ya da parlatma işlerinizde kullandığınıze en iyi taş motorları

Einhell TC-XG 75 Kit Çok Fonksiyonlu Taş Motoru; standart taşlama işlerinin yanında ince işçilik, polisaj ve diğer işler için özel bir kit ile gönderiliyor. Açma kapama butonunun dışında devir ayar düğsi de bulunan ürün, hassas islerle uğraşanlar için ideal bir seçenek. Uzun, esnek ve yapabilen kablolarıyla rahat bir çalışma alanı sunuyor. Birlikte gelen onlarca farklı aparatı kullanarak kesme, delme, cilalama ve oyma gibi islemlerinizi yapabilir; atölyenizde harikalar yaratabilirsiniz. Ürün özellikle ince isçilik gereksinimleri isler için uygun olduğunu da belirtelim.

Ürün İncele

5. Üstün teknoloji, uzun ömürlü kullanım: Scheppach Sm150l Taş Motoru Bıçak Bileme


Zımpara ya da parlatma işlerinizde kullandığınıze en iyi taş motorları

Taş birimlerin taşı çeşitleri, malzeme tipi ve özelliklerine göre bunları ayrışıyor. Motor taşı 150 milimetre çapında olan Scheppach Sm150l Taş Motoru Bıçak Bileme, bıçakları daha keskin hale getirmek için ideal yiyecekler arasında yer alıyor. Üzerindeki yer alan güvenlik ekipmanları sayesinde koruyucu kullanabileceğiniz ürün, 400 Watt güce sahip ve dakikada 2850 devir yapabiliyor. Siz de kaliteli ve uzun ömürlü bir model aramak için bu ürünü gönül rahatlığıyla tercih edin.

Ürün İncele

5. Entegre ışık ile çok kullanışlı: Einhell TC-BG 200 L Taş Motoru


Zımpara ya da parlatma işlerinizde kullandığınıze en iyi taş motorları

Küçük onarımlar, bileme, parçalama, taşlama ve şekil verme gibi işlemler için uygun olan Einhell TC-BG 200 L Taş Motoru; bu tarz isler için taş motoru arayanlara hitap eden ideal bir seçenek. Disklerin üzerinde yer alan şeffaf siperlikler, olası çapakların yüzeye çıkmasını önleme, koruyucu taşlarının etrafını saran plaka da ellerinizi altına koruma altına alır. Yine de taş motoru kullanarak her türlü kişisel koruma önlemini alarak hareket etmek gerekir. Kesilmeye dayanıklı eldiven ile şeffaf yüz siperliği giymekten ve diğer güvenlik önlemlerini giydirdiğiniz makineyi çalıştırmalısınız.

Ürün İncele

6. Uzun ömürlü bir ürün: Bosch Professional GBG 60-20 Taş Motoru


Zımpara ya da parlatma işlerinizde kullandığınıze en iyi taş motorları

Farklı koşulları bir şekilde bir şekilde çalışması için tasarlanan Bosch Professional GBG 60-20 Taş Motoru, güçlü indüksiyon motoru sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Tamamen döküm çerçeveleri üretilen, kompakt, toz halindeki bir gövde sayesinde uzun yıllar boyunca çalışabiliyor. 24’e, 60’a gitmek istiyorsanız, korunuyor’a başlamak için metal koruyucularla oynamayı öğrenip, üzerine reçine sürerek de yapmıyorsunuz. Altına yerleştirilmiş kauçuk ayaklar da kullanımı en aza indiriyor. Daha kolay ve güvenli bir çalışma ortamı sunuyor.

Ürün İncele

7. Bileme işleri için taş motoru arayanlara: Troy T 17175 Taş Motoru


Zımpara ya da parlatma işlerinizde kullandığınıze en iyi taş motorları

Üzerinde bir adet ince bileme diski, bir adet de kaba bileme diski bulunan Troy T 17175 Taş Motoru güvenilir yapısıyla en çok tercih edilen kuşlar biri. 400 Watt gücündeki motorlarla dakikada 2950 devre ulaşabiliyor. Kompakt ve güçlü bir yapıya sahip olmanın yanında yer alan güvenlik ekipmanlarıyla da ideal bir seçenek oluyor. Bileme, kesme, inceltme ve aşınma gibi islerinizde kullanabileceğiniz ürün vibrasyonsuz çalışıyor. Ayarlanabilir sağ ve sol destek kollarını kolaylaştırabilirken şeffaf siperlikleri de güvenlik sağlayan.

Ürün İncele

8. Üstün kaliteyle tercih sebebi: Femi 404 Profesyonel Taşlama Motoru


Zımpara ya da parlatma işlerinizde kullandığınıze en iyi taş motorları

Zımparalama ve taşlama işlerine merak duyanlar, “Taş motoru ile ne yapılır?” diye düşünmek olabilir. Taşlama motoru birçok iste, çalışanlara hız ve güç kazandıran ürünler arasında yer alır. Onarma, bileme, oyma, delme, inceltme, aşındırma, aşınmalama ve parlatma gibi birçok farklı iste imalat bu ürünler, atölyelerin vazgeçilmez yardımcılarındandır. Femi 404 Profesyonel Taşlama Motoru da geniş şeffaf siperlikleri, dayanıklı malzemeleri ve koruma aparatlarıyla en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Uzun ömürlü motoryla ızgaradan faydalanabileceğiniz bu ürün 370 Watt güce sahip olduğunu da ekleylim.

Ürün İncele

9. Çok yönlü kullanımıyla: Scheppach 89490916 Islak Taşlama


Zımpara ya da parlatma işlerinizde kullandığınıze en iyi taş motorları

Zımpara işlerine ilgi duyan birçok kişi taş motorları ve avuç içi taşlama makineleri arasındaki farkı merak ediyor. Şarjlı taş motoru olarak da çalıştırma avuç içi taşlama makineleri her ne kadar kesme işlerinde kullanılabiliyorse de taşlama motorları gibi çok yönlü çalışamıyor. Masa tipi olarak tercih edilen taşlama motorları ise farklı disk seçenekleriyle parçalamadan oymaya kadar çok farklı alanlar kullanılabiliyor. Scheppach 89490916 Islak Taşlama Motoru, hem sulu hem kuru çalışabilen çalışabilen ürünler arasında yer alıyor. Motor, yanında alüminyum oksit bileme taşı ve çekme macunu gibi ürünlerle işlevsellik sunuyor.

Ürün İncele

10. Uygun fiyatlı taş motoru arayanlara: Attlas ATG 150 Taş Motoru


Adsız tasarım - 2023-02-15T163407.452

Uygun fiyatlı bir taş motoru arar Attlas ATG 150 Taş Motoru tam da boyutuna göre. Ürün, satın alma fiyatına rağmen alüminyum gövdesi ve koruma ekipmanlarıyla islevsellik sunan seçeneklerden biri. Zımparalama, bileme ve inceltme gibi ıslarınızda kullanabileceğiniz modelin üzerinde iki farklı taşlama diski bulunuyor, ayrıca emniyet koruma camı da mevcut. “Taş motoru nasıl kullanılır?” diye merak edebilirler. Bu kişilerin öncelikle güvenlik önlemlerini alması gerekiyor. Daha sonra tek yapmanız gereken taş motorunu fişe takıp ürününe basmak. Cihaz denedikten sonra hızla dönen taşlama disklerinde istediğiniz işlemleri kolayca yapabilirsiniz.

Ürün İncele

11. Kolay kullanım sunan: Kl Pro 175 Mm300W Elektrikli Taş Motoru


Zımpara ya da parlatma işlerinizde kullandığınıze en iyi taş motorları

Kolay kullanılan, dayanıklı ve uzun ömürlü bir taşlama motoru için Kl Pro 175 Mm300W Elektrikli Taş Motoru ile tanışmalısınız. Taş parçalanmalarının metal çerçeve ile korunduğu ürün, sağlam gövdesi ve elektrikli motoruyla uzun süre bilgisayarlı bir şekilde çalışabiliyor. Titreşimi ve akrabaları çok az olduğu için güvenilir bir çalışma ortamı sunuyor. Cihazları çalıştırdıktan sonra bileme ve inceltme gibi islemlerinizi gönül rahatlığıyla halledebiliyorsunuz. Üzerinde iki farklı boyutta taşlama diski bulunuyor. Bu disklerde kaba ve ince bileme islemlerini yapmak mümkün.

Ürün İncele

12. Ekstra güvenlikli bir cihaz arayanlara: Einhell TC-US 350 Tezgah Zımpara


Adsız tasarım - 2023-02-15T163500.140

Prime olup bedava üye kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

Einhell TC-US 350 Tezgah Zımpara, parçalama ve taşlama islevlerini bir ada sunuyor. Metal kaplı taşlama ve parçaların kenarlarının yanında koruyucu gövdeyle koruma üst seviyesini korur. Taşlama diski üzerinde yer alan camın sonunda kopan sonuca varılmasını önlüyor. Kullanıcıya taşlama diski ve parçaları ile ürünleri ürün, sağlam yapı yanında dört adet kauçuk ayağıyla düşük aşınma imkânı sunuyor. Atölyelerin vazgeçilmezleri arasında yer alan bu taş ünitesinin birçoğunu hızlandırıyor. Size de tüm islerinizi pratik bir sekilde tutmaktadir.

Ürün İncele

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılarından gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan alınan zararlardan Mynet sorumlu değildir.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası