Yüksek fiyatını görünce şaşıracağınız teknolojik ürün aksesuarları

Teknolojik cihazları daha rahat ve güvenilir bir şekilde kullanmak için farklı aksesuarlara ihtiyaç duyar. Ayrıca bu aksesuarlar daha estetik kullanımlara de yardımcı olur. Teknolojik ürün aksesuarlarından bazıları yalnızca ait oldukları cihazlarla kullanılabildikleri gibi bazı kısımlardan bağımsız olarak kullanılabilir. Gelin, birbirinden özel teknolojik ürün aksesuarlarına birlikte bakalım.

Yürütmeleri daha dikkat çekici bir hale getirme


Telefonlar artık herkes için bir tarz haline geldi. Bu yüzden nasıl göründükleri de çok önemli. Telefon modelinizi sık sık değiştiremeseniz bile dış görünümünü farklı kaplarla istediğiniz kadar değiştirebilirsiniz. Patlama birbirinden farklı telefon kapakları üretiliyor. Bu kaplar farklı desenler, renkler ve görsellerle şekilleniyor.

Tabletleriniz için de pek çok kılıf bulabilmeniz mümkün


Adsız tasarım - 2023-02-28T110309.582

Bölüm sürümleri gibi tabletler için de çeşitli kılıflar üretiliyor. Bu kılıflar sadece görsel amaçlı değil koruma amaçlı da kullanılıyor. Apple iPad Air (5. nesil) için Smart Folio Kullanırsanız iPad’inizi darbelere ve çizmeye karşı parçalarınızdır. Korumaların ayrıntıları su geçirmez ya da çift kablolu olabilir. Ayrıca tablet kılıfları da doktorları telefon kapakları gibi farklı desenlere ve tasarımlara sahip olabiliyor. Bazı kılıflar katlanarak tabletin dik evine yardımcı oluyor bazı ise yalnızca yüzeyi korumak üzere kullanılır.

Ürün İncele

genişlemenizi dijital ortamı taşıyan kalemler


Fiyatına inanamayacağınız teknolojik ürün aksesuarları

Artık birçok meslek grubu çalışmaları teknolojik aletler kullanarak yapıyor. Özellikle tablet ve telefonlarda yapılan cihazlar için bu gibi cihazlara özel olarak yönlendirme kalemlerinden kullanılması gerekiyor. Çünkü bu kalemler cihazın elektronik ekranını çizmiyor ve ince detayları iletebilmenize imkan tanıyor. anlatım işlemlerine göre farklı modelde kalemler kullanmak mümkün. O yüzden bu ürün için de zaman zaman birçok farklı çeşidinize karşı çıkabiliyor. Uç yapısı, elde tutuşu ve birçok farklı özelliğiyle yaşamı mutlaka olması gereken bu kalemler değil alırken de size yardımcı oluyor.

Bilgisayalarınızı daha kolay taşıyın


Fiyatına inanamayacağınız teknolojik ürün aksesuarları

Artık bilgisayarlar ve tabletler için el yazıları yerine sırt resimleri daha çok kullanılıyor. Samsonite Notebook Sırt Çantası Gibi farklı ürünler, çantanızı olumsuz hava koşullarından ve darbelerden koruduğu için avantaj sağlayan. Çantaların dış ve iç bileşenlerinde kullanılan bileşenler, bölmeleri ve diğer özellikler, fiyatlarındaki değişikliklere uyulması. Ayrıca çanta bazılarının içinde bulunan farklı teknolojik avantajlar da kolaylaştırıyor. Örneğin evinizde ya da kulaklığınızı güneş enerjisiyle şarj ederken yardımcı olan çantalar, gün boyu kurtarıcınız oluyor. Bir çantadan çok daha fazlasını bekliyorsanız mutlaka bu tarz ürünleri denemelisiniz.

Ürün İncele

Airpods’unuzu saklarken bir yandan da şarj edin


Adsız tasarım - 2023-02-28T110443.499

Kablosuz kulaklıklar artık birçok kişinin vazgeçilmezi haline geldi. Bu kulaklıkları saklarken bir yandan da şarj etti Apple AirPods (2.Nesil) ve Kablolu Şarj Kutusu gibi ürünler de son dönemde çok sık kullanılır. Çünkü kısa sürede kulaklıklarınız şarj oluyor ve aynı zamanda muhafaza ediliyor. Çantanıza ya da çantanıza atarak daha kolay taşıyabileceğiniz kulaklıklarınız böylece kaybolmuyor.

Ürün İncele

Yazı yazarken ışıl ışıl ışıl ışıl klavyeler


Fiyatına inanamayacağınız teknolojik ürün aksesuarları

Bilgisayar artık birçok kişi işiyle ya da ilgi alanlarıyla ilgili yapmayı yürüttüğü bir cihaz. İşin içinde bir internet giriş bilgisayarlarının işleyişi de oldu. Özellikle son dönem bilgisayarlara dahil edilen aksesuarlardan birçok yeni model çıkardı. Bunlar arasında ışıklı klavyeler de bulunuyor. Gece karanlığında bile görülebilen harfler bir yana ürün, göz yormayan ışığıyla da dikkat çekiyor.

Çekim kalitenizi artıracak filtreler


Fiyatına inanamayacağınız teknolojik ürün aksesuarları

Fotoğraf makineleri birçok farklı çekime sahip. Üstelik en deneyimleriz eşliğinde bile sadece birkaç yerde harika fotoğraflar çekebiliyor. Durum böyle olunca makinelerinde kullanım gibi birçok yeni ürün özelliği. ND filtre olarak bilinen filtreler de en çok kullanılan aksesuarlar arasında bulunuyor. Fiyatlara çok şaşıracağınız ND filtreler, fazla pozlama özelliklerine göre ya da insanlarda kameraya vurduğu anlarda tercih edilebiliyor.

Kabloya ihtiyaç duymadan şarj açıklamanızı karşılayın


Fiyatına inanamayacağınız teknolojik ürün aksesuarları

Birçoğu elektronik aletiniz için pratik ve kablosuz şarj aletine ihtiyaç duyabilirsiniz. Apple MagSafe Duo Şarj Cihazı gibi ürünler sayesinde ister evde isster arabida telefonlarınızı hiçbir yere bağlamadan anında şarj edebilirsiniz. Böylece sürekli dolaşan kablolardan da kurtulmuş olursunuz. Yanınızda kolayca taşıyabileceğiniz şarj istasyonunuz sayesinde kapatacak mı endişelerinizi yaşamayacaksınız.

Ürün İncele

Arabada giderken yanınızda bulundurmanıza gerek yok


Adsız tasarım - 2023-02-27T175357.720

Araçta giderken telefonu daha net görebilmek ve önünüzde tutabilmek içinXiaomi 20W Kablosuz Araç Şarj Cihazı Telefon Tutacağı gibi ürünlere ihtiyacınız olabilir. Böylece hem navigasyonu hem aramalarınızı daha iyi kontrol edebilirsiniz. Ayrıca sürekli yetinmek ve elde etmek bu ürünleri telefonlarınızı araçta giderken şarj edebilmenize de imkan tanıyor. Araç tipiniz ne olursa olsun kullanabileceğiniz bu araç tripodları sayesinde yolculuk yaparken kendinizinkini elde edebilir ve görüntülü görüşmeler yapabilirsiniz.

Ürün İncele

Sepette %10’a varan indirimler kazanmak için tıklayın!
Prime olup bedava üye kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılarından gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan alınan zararlardan Mynet sorumlu değildir.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası