YouTube’un yeni hamlesi çok konuşulur! “Ücretsiz ve reklamlı”

Popüler video paylaşım platformu YouTube hakkında yeni iddialar gelmeye devam ediyor. Daha ilkin YouTube’dan para kazanmak isteyenler ve TikTok rakibi bir YouTube ürünü isteyenler için Shorts hizmetini başlatan YouTube, gelen son bir iddiaya nazaran artık TV şovlarını ve filmlerini yayınlamak adına sürpriz bir hamlede bulunuyor.

ŞİRKETLERLE GÖRÜŞÜYOR! İŞTE YOUTUBE BUNU YAPIYOR

The Wall Street Journal’ın haberine nazaran YouTube, parasız ve reklam destekli akış kanallarından oluşan yeni bir merkezi kontrol ediyor. İddialara nazaran platform TV şovlarını ve filmlerini merkezinde yayınlamak için eğlence şirketleriyle görüşmeler yapıyor. Hatta yakın kaynakların iddiasına nazaran azca sayıda ortakla konsepti kontrol ediyor.

Bazı kişiler tarafınca YouTube’un bu senenin sonlarında yeni hizmetini daha geniş kapsamlı bir halde başlatabileceği öne sürülüyor.

YOUTUBE SÖZCÜSÜNDEN AÇIKLAMA

Bir YouTube sözcüsü, firmanın parasız, reklam destekli kanalların izlenmesine müsaade eden minik bir gözlem yürüttüğünü ve bunu izleyicilerin ilgisini ölçmek için kullandığını söylemiş oldu. Sözcü, “İzleyicilere kendileri için en mühim içinde ne olduğu daha kolay bulmaları, izlemeleri ve paylaşmaları için merkezi bir destinasyon sağlamak adına daima yeni yollar arıyoruz” dedi.

The Hollywood Reporter nazaran ise bir şirket sözcüsü, YouTube’un, platformda “FAST” olarak da malum parasız, reklam destekli akış TV kanallarına erişim sunduğunu doğruladı. Kaynağa nazaran kontrol ABD’de yapılıyor ve katılan kullanıcılar için YouTube’daki filmler ve TV sayfasında gösteriliyor.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Tarih yazacak: İlk kez...Tarih yazacak: İlk kez…
Poşet poşet doğal gaz! Tarladan eve böyle taşıyorlarPoşet poşet organik gaz! Tarladan eve bu şekilde taşıyorlar
İzmir'de iğrenç olay! Eski eşinin arkadaşı tecavüz etti: Ne yaptımsa peşimi bırakmadıİzmir’de iğrenç vaka! Eski eşinin arkadaşı saldırı etti: Ne yaptımsa peşimi bırakmadı

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası