YouTube, Premium aboneler için fotoğraf içinde fotoğraf iOS testini sonlandırıyor


YouTube Premium aboneleri artık YouTube’un fotoğraf içinde fotoğraf hususi durumunu iOS’ta kontrol etmek için kaydolamaz. PiP, YouTube’dan kayboldu mevcut deneysel özelliklerin listesinerdeydi daha önce listelenmiş 8 Nisan son kullanma zamanı ile. 9to5Google raporlar bazı kullananların, testin sona erdiğini bildiren bir “Denediğiniz özellik kapatıldı” başlığını gördüğünü, sadece her ikisinin de ve iMore özelliğin, daha ilkin teste kaydolan hesaplarında hala çalıştığını da ilave edin.

Fotoğraf içinde fotoğraf desteği, video hizmetleri için çoğu zaman hem iPhone’lar hem de iPad’ler için sistem düzeyinde mevcuttur, sadece YouTube’un bu özellik için desteği vardır. vardır olmuştur sivilceli, mahalli uygulaması yerine tarayıcı üstünden seyretmek benzer biçimde geçici çözümler gerektirir. Sadece YouTube’un Premium testi, özelliği oldukca daha sorunsuz hale getirdi ve izleyicilerin ana YouTube uygulamasından ayrıldıktan sonrasında izlemeye devam etmelerine izin verdi.

Fotoğraf içinde fotoğraf testini gösteren bir ekran görüntüsü 8 Nisan’da bitirilecekti.
Ekran görüntüsü: YouTube.com

YouTube’un Premium kullanıcılar için fotoğraf içinde fotoğraf desteği testinin daima sınırı olan olması gerekiyordu. İlk kez duyuruldu geçen yıl haziranbeta süreci başlangıçta 31 Ekim’de bitiyor, uzatılmadan ilkin. Sadece kontrol yalnızca Premium kullanıcılar için olmasına karşın, geçen ay YouTube bir kez daha onayladı özelliği, “gelecek aylarda” Premium olmayan kullanıcılar da dahil olmak suretiyle ABD’deki tüm iOS kullanıcıları için kullanıma sunmayı umuyor.

Şansınız yaver giderse, YouTube Premium’un fotoğraf içinde fotoğraf testinin sonu, Google’ın video platformunun özelliği daha geniş çapta kullanıma sunmaya hazır olduğu anlamına geliyor. Daha geçen ay, arama devi, kendi işine fotoğraf içinde fotoğraf desteği getirdi. iOS’ta YouTube TV hizmeti. Ümit ederim düzgüsel YouTube oldukca geride değildir.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası