YouTube kullanıcılarına müjde! O özellik nihayet geliyor

YouTube Android ve YouTube iOS uygulamasını kullanan bazı kullanıcılar uzun bir süredir “kuyruğa ekle” seçeneğinin gelmesini bekliyordu. Aslen YouTube “Daha Sonrasında İzle’ye Kaydet” yada “Oynatma listesine kaydet” şeklinde iki seçenek sunsa da bu iki seçenek daha kalıcı bir halde hizmet veriyor ve içerikleri kitaplığınıza kaydediyor, dolayısıyla izledikten sonrasında elle kaldırmanız gerektiriyor. Bu yüzden bazı YouTube Android ve YouTube iOS kullanıcıları “kuyruğa ekle” hususi durumunun getirilmesini istiyordu. Nitekim istenen oluyor şeklinde görünüyor.

YOUTUBE’A ‘KUYRUĞA EKLE’ ÖZELLİĞİ!

GSMArena’nın 9to5google’dan aktardığına nazaran, YouTube nihayet Android ve iOS’ta Premium kullanıcılarına “kuyruğa ekle” hususi durumunu getirmek suretiyle çalışıyor. YouTube, Premium kullanıcıları için Android ve iOS’ta “kuyruğa ekle” hususi durumunu şu anda kontrol ediyor.

Android ve iOS için YouTube’un “kuyruğa ekle” özelliği 28 Ocak’a kadar kontrol edilebilecek. Bundan kısa bir süre sonrasında ise kullanıma sunulması umut ediliyor. Sadece kontrol süresi uzatılabilir.

Youtube2

VİDEOLAR SIRAYLA OYNATILACAK

YouTube’un yeni “kuyruğa ekle” seçeneği, istediğiniz herhangi bir videoyu bir listeye ekleyebilme özelliğiyle tıpkı TV ve web’deki şeklinde çalışacak. Video sırayla oynatılacak ve kullanıcılar ek olarak bir açılır menü vesilesiyle içerikleri kaldırma ve sıralarını tekrardan düzenleme olanağına haiz olacak.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Akıncı TİHA'dan ateşlendi, hedefi tam isabetle vurduAkıncı TİHA’dan ateşlendi, hedefi tam isabetle vurdu
Türkiye'de ilk kez kurulacak! O şehri seçtiler...Türkiye’de ilk kez kurulacak! O şehri seçtiler…
Telefonlara gelen bu mesaja dikkat! Yeni oyunları deşifre olduTelefonlara gelen bu mesaja dikkat! Yeni oyunları deşifre oldu

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası