Yeni adı X olan Twitter’da “tweet” dönemi de tarih oluyor! Bakın yerini ne alıyor

Twitter’ın çehresini değiştirmek konusunda yeni adımlar atan Elon Musk, Twitter’ın adını ve logosunu değiştirip ikonik kuş logosunu kaldırdı. Twitter’ın yeni adını X olarak belirleyen ve X logosuyla devam edilmesine karar veren Musk görünüşe bakılırsa tweet kavramını da hayatımızdan çıkarmak istiyor.

“TWEET” YERİNE “GÖNDERİ”

X’in son iOS güncellemesi sonrası tweet düğmesinin yerini “gönderi” düğmesinin aldığı, aynı zamanda “retweet” kavramının yerini ise “repost” kavramının aldığı görüldü.

WhatsApp Image 2023-07-31 at 09.00

Bu değişikliğin yakında tüm kullanıcılara ve platformlara yansıması bekleniyor.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Resmi tatili fırsat bilip Türkiye'ye akın ettiler, caddeler doldu taştı! Geceleri eğlence, gündüzleri alışverişteler: "İstanbul'a gitmemize gerek yok"Resmi tatili fırsat bilip Türkiye’ye akın ettiler, caddeler doldu taştı! Geceleri eğlence, gündüzleri alışverişteler: “İstanbul’a gitmemize gerek yok”
Rezidansta feci ölüm! Genç şarkıcı, 7. kattan mazgalın içine düştüRezidansta feci ölüm! Genç şarkıcı, 7. kattan mazgalın içine düştü
Pakistan'daki mitingde korkunç patlama!Pakistan’daki mitingde korkunç patlama!

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası