Yemeklerinize lezzet katacak hem pratik hem kullanışlı 2022 yılının en iyi airfryer markaları

Yiyecekleri buğu yöntemiyle pişirdiği için sıcak hava fritözü olarak da adlandırılan airfryerlar, pişirme esnasında yağa gerek kalmadan sıhhatli ve enfes lezzetler hazırlıyor. Airfryerların en mühim pozitif yanları, sıcak hava buharını iç haznede döndürerek yiyeceklerin hem kısa sürede hem eşit şekilde pişmelerini sağlaması. Böylece zamandan tutum ederek tam sonucunda pişmiş yiyecekler hazırlıyor. Airfryer satın alınacağı süre, kullanım tercihine gore değişik seçenekler öne çıkıyor. Ek olarak aşırı ısınma emniyetli, otomatik kapanabilen, Wi-Fi özellikli ve mobil uygulama destekli, sessiz çalışan, yapışmaz iç hazneli, kolay temizlenebilir, koku oluşturmayan ve sıcak tutma özellikli birçok airfryer modeli bulunuyor. Hazırsanız 2022 senesinde öne çıkan, her bütçeye ve beğeniye uygun, en iyi airfryer marka ve modellerini keşfetmeye başlamış olalım!

1. Mutfakların yıldızı olmaya aday bir ürün: Philips HD9650/90 Airfryer XXL Fritöz


Sepette %10’a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

Dünyanın en iyi airfryer markası olan Philips, birbirinden işlevsel özellikler sunan airfryer modelleriyle mutfaklarda bir yıldız şeklinde parlıyor. Geniş aileler için tavsiye edilen Philips HD9650/90 Airfryer XXL Fritöz; 1,4 kilogram pişirme sepetiyle tüm bir tavuğu rahatça pişirebiliyor. Isıtma, kızartma, fırınlama ve ızgara özellikleriyle değişik lezzetleri başarıyla hazırlıyor. Yiyecekler piştikten sonrasında sıcak tutma moduyla 30 dakika süresince yemeğin ısısını muhafaza edebiliyor. İç haznesindeki her bir parça ister elde ister bulaşık makinesinde kolayca yıkanabiliyor. Modelin dikkat çeken bir öteki özelliği de yağ kullanmadan yiyecek yapabilmesinin yanı sıra yiyecekleri kendi yağından arındırarak pişirebilmesi.

Ürünü İncele

2. Gelişmiş fonksiyonlara haiz: Xiaomi Mi Smart Airfryer 3.5 L Fritöz


Yemeklerinize lezzet katacak hem pratik hem kullanışlı 2022 yılının en iyi airfryer markaları

Kompakt tasarımlı airfryer önerileri içinde zirvede bulunan Xiaomi Mi Smart Airfryer 3.5 L Fritöz, OLED ekranı üstünden birçok tercihin kolayca belirlenmesini sağlıyor. Çift süratli fan sistemiyle 360 aşama hava sirkülasyonu sağlayarak iç haznenin dört bir yanını eşit ısıtıyor, ek olarak 40 ve 200 aşama içinde ısı ayarı sunuyor. 1400 Watt güçte tam performans çalışan model; pişirmenin yanı sıra meyve kurutma, buz çözme ve yoğurt mayalama şeklinde gelişmiş fonksiyonlara da haiz. Modelin en mühim özelliği uygulama desteğine haiz olması. 24 saate kadar programlanabilen model, mobil uygulamasındaki birbirinden yaratıcı yiyecek tarifleriyle pratiklik sunuyor.

Ürünü İncele

3. Zamandan tutum etmek isteyenlere: Tefal EY5018 Easy Fry & Grill Classic Yağsız Fritöz Airfryer


Yemeklerinize lezzet katacak hem pratik hem kullanışlı 2022 yılının en iyi airfryer markaları

Evde geçirdiği kıymetli zamanı mutfakta harcamak istemeyenlerin kaçırmaması ihtiyaç duyulan Tefal EY5018 Easy Fry & Grill Classic Yağsız Fritöz Airfryer, üstün donanımı yardımıyla yiyecekleri hızlıca pişiriyor. Asla yağ kullanmanıza gerek kalmadan çıtır çıtır ve enfes lezzetler hazırlıyor. Klasik bir fırından %49 daha süratli emek harcayarak süre pozitif yanları yaratıyor. Döküm alüminyum ızgarasıyla et ve sebzelerin dışı çıtır, içi sulu olmasını sağlıyor. 80 ve 200 aşama arasındaki ısı seçeneğiyle her yiyeceğe uygun sıcaklığın kolayca belirlenmesine destek oluyor. XL boyutu yardımıyla tek seferde altı kişiye kadar yiyecek pişirebiliyor. Dijital tanım kitabında 30 leziz tavsiye sunuyor.

Ürünü İncele

4. Fiyat performans ürünü arayanlar buna bayılacak: Karaca Foodrition Airfryer Single Pan Black


Yemeklerinize lezzet katacak hem pratik hem kullanışlı 2022 yılının en iyi airfryer markaları

Uygun fiyatlı ve kaliteli bir airfryer satın almak isteyenlerin kesinlikle göz atması ihtiyaç duyulan Karaca Foodrition Airfryer Single Pan Black, şık ve çağıl tasarımıyla mutfaklara güzel duyu bir görünüm kazandırıyor. 1300 Watt güçte çalışabilen model 3,5 litre pişirme haznesine haiz. Geleneksel kızartma yöntemlerine oranla %90 daha azca yağlı yiyecekler pişirerek yiyecekleri hem sıhhatli hem leziz hâle getiriyor. 360 aşama hava sirkülasyonu yaratarak yiyecekleri eşit şekilde pişiriyor. Modelin en mühim özelliği, akıllı tasarımı yardımıyla kesinlikle yağ sıçratmaması. Böylece mutfakların temiz kalmasını sağlıyor. Ürünün pişirme sepetinin kolayca çıkartılıp bulaşık makinesinde yıkanabilmesi de kolaylık yaratıyor.

Ürünü İncele

5. Kullanıcı dostu özellikleriyle: Arzum AR2062-B Airtasty AirFryer Sıcak Hava Fritözü


Yemeklerinize lezzet katacak hem pratik hem kullanışlı 2022 yılının en iyi airfryer markaları

2022’nin en iyi airfryer modelleri içinde bir adım öne çıkan Arzum AR2062-B Airtasty AirFryer Sıcak Hava Fritözü, siyah ve bakır renkli detaylarıyla mutfaklara güzel duyu bir biçim kazandırıyor. Yağa gerek kalmadan mükemmel lezzetler hazırlayabiliyor. Dört litre pişirme haznesiyle çoklu porsiyonlar hazırlanmasına imkân tanımış olduğu için kalabalık aileleri mutlu ediyor. Ek olarak ürünün pişirme haznesi çıkartılabildiği için elde yada bulaşık makinesinde kolaylıkla temizlenebiliyor. 1350 Watt motor gücü yardımıyla yemeklerin hızlıca hazırlanmasına destek olan model, 60 dakikalık zamanlayıcısıyla yiyeceklerin unutulup yanmasının önüne geçiyor. Bundan dolayı ürün, ayarlanan süre bittiğinde emek harcamayı otomatik durduruyor.

Ürünü İncele

6. Aynı anda değişik yiyecekleri kolayca pişirin: Wiami Çift Sepet AirFryer 9 L Yağsız Hava Fritözü


Yemeklerinize lezzet katacak hem pratik hem kullanışlı 2022 yılının en iyi airfryer markaları

Değişik tasarımıyla merak uyandıran Wiami Çift Sepet AirFryer 9 L Yağsız Hava Fritözü, iki değişik pişirme sepetiyle aynı anda değişik lezzetlerin hazırlanmasına imkân tanıyor. Böylece sebze ve et yiyeceklerini pişirmek için ürünü iki kez çalıştırmanıza gerek kalmıyor. Toplamda 9 litrelik pişirme kapasitesi ile kalabalık akşam yemeklerinde mühim rol oynuyor. Hem sağ hem sol tarafta bulunan ısı panelleri yardımıyla her pişirme haznesinin değişik ısı ve süre ayarına haiz olmasını sağlıyor. Ek olarak Smart Finish özelliğiyle iki pişirme haznesinin aynı programda çalışmasını da sağlayabiliyor. 2400 Watt güçte çalışan model, hazır pişirme programlarıyla pratik bir halde kullanılabiliyor.

Ürünü İncele

7. Teknolojiyi yakından takip edenlere: Kumtel Digital Fastfryer HAF-02 Siyah Airfryer


Yemeklerinize lezzet katacak hem pratik hem kullanışlı 2022 yılının en iyi airfryer markaları

2022’nin en iyi airfryer markaları listelendiğinde üst sıralarda yer edinen Kumtel, teknolojiyi yakından takip eden ve dijital ekranlı airfryer arayanlara Kumtel Digital Fastfryer HAF-02 Siyah Airfryer modelini sunuyor. 200 dereceye kadar ısı ve 60 dakikalık süre ayarıyla kullanıcılarını memnun eden model, evvelde hazırlanmış sekiz otomatik menüsüyle dolu dolu kullanım olanağı sunuyor. Tercihler dijital ekranda tek dokunuşla gerçekleştiriliyor. Isıya dayanıklı metal iç yüzeyi ve araç-gereç kalitesiyle uzun seneler kullanılabiliyor. 1500 Watt güçle çalışan ve 5,5 litre pişirme kapasitesine haiz olan ürün, çeşitli tarifler için pişirme önerileri barındırıyor.

Ürünü İncele

8. Kemikli etleri kolayca pişirmek isteyenlere: Yoksul Uno Chefry Sıcak Hava Fritözü


Yemeklerinize lezzet katacak hem pratik hem kullanışlı 2022 yılının en iyi airfryer markaları

En kaliteli airfryer çeşitleri içinde kuvvetli araç-gereç kalitesiyle bir adım öne çıkan Yoksul Uno Chefry Sıcak Hava Fritözü, kullanıcılarına üstün nitelikler vadediyor. Kemikli etleri hızlıca, tam sonucunda pişirerek sofralara lezzet kazandırıyor. Modelin en mühim özelliği, et ve balık şeklinde yemeklerde kokusuz ve dumansız pişirme yapabilmesi. Bu sayede hem mutfaklar temiz kalıyor hem rahatsız edici koku oluşmuyor. Donmuş besin çözme özelliğiyle buzluktan alınan yiyeceklerin kısa sürede pişirmeye hazır hâle gelmesini sağlıyor. Sebze ve meyve kurutma özelliği de bulunan ürün, sekiz değişik hazır pişirme fonksiyonuna haiz. Çıkarılabilir hafifçe sepetiyle kolaylık sağlaması da cabası!

Ürünü İncele

9. Bütçesi kısıtlı olanlara hitap eden bir seçenek: Luxell LX-FC5130 Siyah 5.5 L Yağsız Fritöz Airfryer


Yemeklerinize lezzet katacak hem pratik hem kullanışlı 2022 yılının en iyi airfryer markaları

Bütçesi kısıtlı olanlar için en ucuz airfryer çeşitleri içinde yer edinen Luxell LX-FC5130 Siyah 5.5 L Yağsız Fritöz Airfryer öneriliyor. Düz siyah rengi ve minimalist tasarımıyla tercihini daima sadelikten yana kullananların beğenisini kazanıyor. 80 ve 200 aşama içinde ısı ayarı yapılmasına imkân veren model, 60 dakikaya zamanlanabiliyor. Belirlenen süre dolduğunda kendini otomatikman kapatarak mühim bir kolaylık sağlıyor. Bir metre uzunluğundaki kablosuyla prize erişimin zor olduğu mutfaklarda kolaylık yaratıyor. Silence Device özelliğiyle son aşama sessiz şekilde emek harcayarak gürültüden hoşlanmayanları mutlu ediyor. 1500 Watt gücünde emek vermesi ve 5,5 litre pişirme hacmi sunmasıyla takdir kazanıyor.

Ürünü İncele

10. Dışı çıtır, içi yumuşacık yiyecekler hazırlayın: Philips HD9252/90 Airfryer Fritöz


Yemeklerinize lezzet katacak hem pratik hem kullanışlı 2022 yılının en iyi airfryer markaları

İşlevsel özellikleriyle airfryer tavsiyeleri içinde adına sıkça rastlanan Philips HD9252/90 Airfryer Fritöz, üst düzey nitelikleriyle mutfaklara pratiklik kazandırıyor. Rapid Air teknolojisi kullanan model, sıcak havayı iç haznesinde süratli bir halde çevirerek ısıyı her yere eşit şekilde dağıtıyor. Pişirme işlemi sonrası yiyecekleri 30 dakikaya kadar sıcak tutabiliyor. Dijital ekranıyla kolay kullanım sunan model, evvelde hazırlanmış yiyecek programlarıyla zamandan tutum edilmesine destek oluyor. Pişirme sepeti kolaylıkla çıkıyor, ek olarak bulaşık makinesinde yıkanabilme özelliği yardımıyla kullanıcıları sevindiriyor. Cihazın alüminyum malzemesiyle aşınmalara karşı dayanıklılık göstermesi de mühim bir detay. Daha ne olsun, değil mi?

Ürünü İncele

11. Süratli ve kolay kullanım: Electrolux Explore 6 E6AF1-4ST 8 Programlı Dokunmatik LCD Ekranlı 3.5 L Kapasiteli Airfryer


Yemeklerinize lezzet katacak hem pratik hem kullanışlı 2022 yılının en iyi airfryer markaları

Dayanıklılığıyla nam salan ve uzun seneler kullanım imkânı sunan Electrolux Explore 6 E6AF1-4ST 8 Programlı Dokunmatik LCD Ekranlı 3.5 L Kapasiteli Airfryer, araç-gereç kalitesi ve inox tasarımıyla beğeni kazanıyor. Sıcak havayı başarıyla sirküle ederek yiyecekleri en kısa sürede pişirebiliyor ve evvelde belirlenmiş sekiz değişik pişirme programıyla pratiklik sağlıyor. Kızartma, kavurma, fırınlama ve ızgara şeklinde çoklu fonksiyonları yapabiliyor. Ürünün 3,5 litre kapasitesindeki pişirme sepeti, tek seferde birden fazla şahıs için yiyecek pişirebiliyor. Ek olarak iç haznesi kolaylıkla çıkartılıp elde yada bulaşık makinesinde temizlenebiliyor. Modelin en beğenilen özelliklerinden biri de geniş dijital ekranıyla kolay görüş sağlaması.

Ürünü İncele

12. Pişirme tamamlandığında sesli uyarı verir: Schafer Fit Fry Dijital Sıcak Hava Fritözü


Yemeklerinize lezzet katacak hem pratik hem kullanışlı 2022 yılının en iyi airfryer markaları

En ucuz dijital ekranlı airfryer modellerinden olan Schafer Fit Fry Dijital Sıcak Hava Fritözü, çağıl tasarımıyla görenlerin ilgisini çekiyor. Canlı renklere haiz geniş dijital ekranıyla ısı, süre, fan ve programlama şeklinde ayarların kolaylıkla yapılmasına imkân tanıyor. Ürünün çıkarılabilir iç haznesi, bulaşık makinesinde yıkanabildiği için kullanıcılarını parçayı elde temizleme zahmetinden kurtarıyor. 3,5 litre pişirme sepeti ve 1500 Watt motor gücüyle takdir toplayan model, araç-gereç kalitesiyle uzun seneler kullanım vadediyor. Modelin en sevilen özelliği, yiyecekler hazırlandığında sesli uyarı vererek kullanıcılarını haberdar etmesi. Böylece pişirme süresinde ürünün başlangıcında beklemek gerekmiyor.

Ürünü İncele

13. Alımlı tasarımıyla mutfağınıza oldukça yakışacak: Karaca Air Pro Cook Köz XL Airfryer Ruby


Yemeklerinize lezzet katacak hem pratik hem kullanışlı 2022 yılının en iyi airfryer markaları

“En iyi airfryer hangisi?” sorusuna cevap durumunda olan Karaca Air Pro Cook Köz XL Airfryer Ruby, canlı kırmızı rengi ve şık tasarımıyla mutfaklara zarafet kazandırıyor. Fırınlara oranla %74 daha azca enerji harcayarak zamandan ve elektrik faturalarından tutum edilmesine destek oluyor. 60 dereceden 210 dereceye ulaşabilen ısı ayarıyla her yiyeceği değişik ısıda pişirebilen model, 1 dakikadan 12 saate kadar zamanlanabiliyor. 1550 Watt güçle çalışıyor ve dört litrelik pişirme haznesiyle çoklu porsiyonlar hazırlayabiliyor. Modelin en mühim özelliği kokusuz ve dumansız pişirme yapabilmesi. Böylece etten balığa ne pişirilirse pişirilsin, yemeğin kokusu mutfaklara sinmiyor.

Ürünü İncele

14. Turbo motor gücü ile üstün bir edinim: King KYF25 Magicfry Sıcak Hava Fritözü


Yemeklerinize lezzet katacak hem pratik hem kullanışlı 2022 yılının en iyi airfryer markaları

Ufak boyutuyla her mutfakta kendine kolayca yer bulabilen King KYF25 Magicfry Sıcak Hava Fritözü; yağsız, enfes lezzetler hazırlamak isteyenlere tavsiye ediliyor. Süratli hava akışıyla beğeni kazanan model, turbo motor gücüyle yiyecekleri hızla pişiriyor. Ön kısmındaki süre ve ısı ayarı düğmesiyle ayarların kolaylıkla belirlenmesine destek oluyor. 2,6 litrelik pişirme sepetine haiz model, iki saate kadar aralıksız çalışabiliyor. Modelin en sevilen özelliği iç haznesinin kolaylıkla çıkartılabilmesi. Bu sayede parça, bulaşık makinesinde ya da elde kolayca yıkanarak her daim temiz kalıyor. Model, yüksek araç-gereç kalitesi yardımıyla uzun seneler kullanım vadediyor. Uygun fiyatıyla bütçe dostu olması da cabası!

Ürünü İncele

15. Kalabalık aileler için geniş pişirme haznesi: Luxell Lxaf-01 XXL 7.5 L Airfryer


Yemeklerinize lezzet katacak hem pratik hem kullanışlı 2022 yılının en iyi airfryer markaları

2022 senesinde kalitesi ve etkisinde bırakan özellikleriyle öne çıkan Luxell Lxaf-01 XXL 7.5 L Airfryer, en iyi airfryer markaları içinde bulunan Luxell’in standardını kanıtlıyor. 7,5 litrelik ürün hacmi ve 5,7 litrelik pişirme sepetiyle tek seferde birçok kişiye yiyecek pişirebiliyor. Böylece hem kalabalık ailelerde hem ufak davetlerde mühim rol üstüne alıyor. Modelin en mühim özelliği, daha geniş alan elde eden kare sepet kullanımı. Böylece tüm bir tavuk, pişirme sepetine rahatça sığabiliyor. Ürün ne kadar sıcak olursa olsun, Cool Touch özellikli sepetiyle sap kısmına ısı geçirmiyor. Ek olarak modelin tutma sapının sökülebilir olması, iç haznenin çıkartılıp rahatça temizlenmesini sağlıyor.

Ürünü İncele

16. Ufak boyutuyla dar mutfaklara uygun: Electrolux E5AF1-4 GB Create 5 Sıcak Hava Fritözü


Yemeklerinize lezzet katacak hem pratik hem kullanışlı 2022 yılının en iyi airfryer markaları

Kullanıcı yorumlarında övgüyle bahsedilen ve en iyi airfryer markası olarak gösterilen Electrolux, ufak ve kullanışlı bir airfryer satın almak isteyenlere E5AF1-4 GB Create 5 Sıcak Hava Fritözü modelini sunuyor. Kompakt, şık ve çağıl tasarımıyla görenlerin beğenisini kazanan model; 1350 Watt güçle çalışıyor. 60 dakikalık zamanlayıcısıyla duyarlı süre ayarı yapılmasına imkân tanıyor. Ürün, süre dolduğunda uyarı vererek bilgilendirme yapıyor ve emek harcamayı durduruyor. Böylece yemeğin yanmasının ve enerji israfının önüne geçiliyor. İç haznesinde dış kabuk ve pişirme sepeti olmak suretiyle iki parça bulunduran model, istenmeyen yağ ve yiyecek suyunun ürünü kirletmeden alt hazneye akmasını sağlayarak temiz kullanım olanağı tanıyor.

Ürünü İncele

17. Hem fırın hem airfryer isteyenlere hususi: Schafer Fit Oven Airfryer Sıcak Hava Fritözü ve Fırın


Yemeklerinize lezzet katacak hem pratik hem kullanışlı 2022 yılının en iyi airfryer markaları

Mutfağını yaratıcı ve oldukça yönlü bir ürünle taçlandırmak isteyenlerin kaçırmaması ihtiyaç duyulan Schafer Fit Oven Airfryer Sıcak Hava Fritözü ve Fırın, kendine özgü görkemli özellikleriyle merak uyandırıyor. Aslına bakarsak bir fırın olan ürün, geniş iç hacmi yardımıyla airfryer görevi de üstlenebiliyor. Böylece mutfağı ufak olanları tek üründe bir araya getiriyor. Dönebilen delikli sepet tasarımı yardımıyla yiyeceklerin sıcak hava buharıyla pişmesini elde eden model, 1900 Watt gücünde emek harcayarak yüksek performans sergiliyor. Modelin en sevilen özelliği ise saydam kapağa ve iç aydınlatmaya haiz olması. Böylece ürünün kapağını açmaya gerek duyulmadan yemeğin pişirme durumu görülebiliyor. Ürünün turbo fanlı olması da mühim bir detay.

Ürünü İncele

18. Yeni teknolojileri keşfetmek isteyenlere: Philips HD9867/90 Airfryer XXL Smart Sensing Siyah Fritöz


Yemeklerinize lezzet katacak hem pratik hem kullanışlı 2022 yılının en iyi airfryer markaları

“En iyi özelliklere haiz airfryer modeli” denince akla gelen Philips HD9867/90 Airfryer XXL Smart Sensing Siyah Fritöz, kuvvetli özellikleri ve çağıl tasarımıyla görenleri kendine fanatik bırakıyor. 7,3 litre pişirme kapasitesiyle altı kişilik yemeği tek seferde pişirebiliyor. Akıllı ekranıyla ısı ve süre ayarının belirlenmesini kolaylaştırmasının yanı sıra en oldukça tercih edilen değerlerin kaydedilip ondan sonra tek dokunuşla seçilmesini sağlıyor. Ürünün öteki airfryer modellerinden ayrılan, en mühim yanı Smart Sensing teknolojisinden faydalanması. Airfryerın içine konan yiyeceğin türünü ve pişme durumunu çözümleme etmeye yarayan Smart Sensing teknolojisi, yiyeceğe en uygun ısı ve süre ayarını otomatikman belirliyor.

Ürünü İncele

19. Yapışmaz kaplamalı iç hazne ile kolay temizlik: G3 Ferrari G10125 3.5 L Sıcak Hava Fritözü


Yemeklerinize lezzet katacak hem pratik hem kullanışlı 2022 yılının en iyi airfryer markaları

Airfryer satın almak isteyen sadece ürünü temizleme derdinden çekinenleri memnun eden G3 Ferrari G10125 3.5 L Sıcak Hava Fritözü, yapışmaz kaplamalı iç haznesi yardımıyla ister elde ister bulaşık makinesinde kolaylıkla temizlenebiliyor. 60 dakikalık zamanlayıcısıyla pratiklik elde eden model, belirlenen süre dolduğunda kendini otomatikman kapatıyor. Evvelinde ayarlanmış tavuk, et, balık, kurabiye ve soğan halkası şeklinde sekiz değişik pişirme programıyla en sevilen yiyeceklerin ideal ısı ve süre ayarında pişirilmesini sağlıyor. Büyük dijital ekranı yardımıyla ayarların görülmesini kolaylaştırıyor. Kompakt yapısına karşın 3,5 litrelik pişirme haznesiyle takdir topluyor.

Ürünü İncele

20. Güvenliğe ehemmiyet veren bir ürün isteyenlere: Scheffler 2.5 L Sıcak Hava Fritözü


Yemeklerinize lezzet katacak hem pratik hem kullanışlı 2022 yılının en iyi airfryer markaları

Hangi airfryer modelini satın alacağına bir türlü karar veremeyenler için mükemmel bir seçenek olan Scheffler 2.5 L Sıcak Hava Fritözü, güvenliği yüksek seviyeye taşıyan özellikleriyle takdir topluyor. Aşırı ısınma korumasıyla kullanıcılarına itimat veren model, pişirme süresi dolduğunda enerjiyi keserek güvenliği elden bırakmıyor. 1500 Watt emek verme gücüne ulaşarak yiyecekleri hızlıca pişiriyor ve ön ısıtmaya gereksinim duyulmadan derhal belirlenen sıcaklığa ulaşıyor. 2,5 litre pişirme haznesiyle yalnız yaşayanlar için ideal olan model, sepet doldurulduğunda üç kişilik porsiyonu tek seferde hazırlayabiliyor. Geleneksel kızartma yöntemlerine oranla yiyecekleri büyük oranda yağdan arındırıyor, böylece daha sıhhatli yemeklerin pişirilmesini sağlıyor.

Ürünü İncele

21. Uygun fiyatlı ve işlevsel bir model arayanların tercihi: Rabadon CVS DN 1006 Healfry AirFryer 5.5 lt Sıcak Hava Fritözü


Yemeklerinize lezzet katacak hem pratik hem kullanışlı 2022 yılının en iyi airfryer markaları

“En ucuz airfryer modeli hangisi?” diye sorulduğunda öne çıkan modeller içinde yer edinen Rabadon CVS DN 1006 Healfry AirFryer 5.5 lt Sıcak Hava Fritözü; 5,5 litrelik geniş pişirme haznesine haiz. Mütevazi ve şık tasarımıyla görenlerin beğenisini kazanan model, 1500 Watt motor gücünde çalışıyor. 80 ve 200 aşama içinde ısı ayarı yapılmasına imkân tanıyan ürün, her yiyecek için ideal sıcaklığın seçilmesini kolaylaştırıyor. Aynı şekilde ayarlanabilir termostat özelliğiyle 30 dakikalık süre ayarı sunuyor. Modelin en sevilen özelliği, süre dolduğunda kendini otomatikman kapatması. Böylece hem yiyecekler yanmıyor hem gereksiz enerji tüketiminin önüne geçiliyor. Ürünün iç haznesinin çıkarılması da kolayca temizlenmesini sağlıyor.

Ürünü İncele

22. Kokusuz yiyecek pişirmek isteyenler için: Philips HD9630/90 Airfryer XXL 1.4 kilogram 7.3 L Fritöz


Yemeklerinize lezzet katacak hem pratik hem kullanışlı 2022 yılının en iyi airfryer markaları

Philips HD9630/90 Airfryer XXL 1.4 kilogram 7.3 L Fritöz, Philips marka airfryer almak isteyen fakat dijital ekranlı modellerden hoşlanmayanlar için görkemli bir seçenek. 1,4 kilogramlık geniş kapasitesiyle tek seferde kalabalık sofraları şenlendirecek kadar yiyecek hazırlayabiliyor. Kızartma, fırınlama, ızgara ve ısıtma şeklinde birçok değişik amaç için kullanılabilen model; NutriU uygulamasıyla 350’den fazla yiyecek tarifi sunarak yeni lezzetlerin kapısını aralıyor. Ürünün yapışmaz kaplamalı hususi pişirme sepeti kolaylıkla çıkartılıp 90 saniye içinde temizlenebiliyor. Model, pişirme işlemini sıcak hava buharını hızlıca döndürerek yapmış olduğu için iç haznesindeki kokunun dışarı sızmasını engelliyor ve duman oluşturmuyor.

Ürünü İncele

23. İhtiyaç duyduğunuz tüm özellikler onda: Create Fryer Air Smart 5,5 L Siyah 12 Programlı Sıcak Hava Fritözü


Yemeklerinize lezzet katacak hem pratik hem kullanışlı 2022 yılının en iyi airfryer markaları

En sevilen airfryer markaları içinde adından söz ettiren Create; kullanışlı özelliklere haiz, kaliteli bir airfryer almak isteyenlere Fryer Air Smart modelini sunuyor. 5,5 litrelik pişirme haznesi bulunan model; koku, duman ve sıçrama şeklinde problemler yaşatmadan pişirme işlemi yapabiliyor. Böylece yiyecek hazırlanırken mutfakların daima tertemiz kalmasına destek oluyor. Büyük dijital paneliyle değişik ayarlar sunan model, 80 ve 200 aşama içinde ısı seçeneklerine haiz. 60 dakikalık zamanlayıcı fonksiyonu da bulunan ürün, belirlenen süre tamamlandığında emek harcamayı durduruyor. Evvelinde yüklenmiş 13 tarifiyle kullanımı kolaylaştırıyor. Modelin sevilen bir özelliği de mobil uygulama desteğinin bulunması.

Ürünü İncele

24. Temizlikte pratiklik arayanlara: Vandenberg 5.5 L Hacimli 12 Programlı Airfryer


Yemeklerinize lezzet katacak hem pratik hem kullanışlı 2022 yılının en iyi airfryer markaları

En kaliteli airfryer çeşitleri içinde yer edinen ve kullanıcı dostu özellikleriyle fark yaratan Vandenberg 5.5 L Hacimli 12 Programlı Airfryer, ufak panelleri kullanmayı sevmeyenleri geniş dijital ekranıyla mutlu ediyor. Paslanmaz çelik malzemesiyle uzun seneler kullanım vadeden model; 5,5 litrelik geniş pişirme sepetiyle çoklu porsiyonları başarıyla hazırlıyor. Yapışmaz kaplamalı yiyecek sepetinde kalıcı izler oluşmuyor. Ek olarak sepet, elde yada bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Ürün, 80 dereceden 200 dereceye kadar ısı tercihi sunuyor. Kaç derecede çalışırsa çalışsın, Soğuk Dokunuş özelliği yardımıyla tutma sapını soğuk tutarak mutfak kazalarını önlüyor. 1700 Watt yüksek emek verme gücü ve evvelde belirlenmiş 12 programıyla keyif dolu kullanım sunuyor.

Ürünü İncele

25. Tercihi kompakt tasarımlardan yana olanlara: BluMill 5 L Kapasiteli Wi-Fi ve Uygulama Özellikli Dijital Airfryer


Yemeklerinize lezzet katacak hem pratik hem kullanışlı 2022 yılının en iyi airfryer markaları

Mutfağında alanı kısıtlı olanlara tavsiye edilen BluMill 5 L Kapasiteli Wi-Fi ve Uygulama Özellikli Dijital Airfryer, kompakt tasarımıyla oldukça azca yer kaplıyor. Wi-Fi ve uygulama desteği yardımıyla uzaktan da denetim edilebilen model, mobil uygulamasında birçok yiyecek tarifi sunuyor. Evvelinde yüklenmiş sekiz pişirme programıyla kekten balığa, etten patates kızartmasına kadar en oldukça pişirilen yiyeceklere uygun ısı ve süre ayarını otomatikman belirliyor. Süre ayarını kendisi belirlemek isteyenler için de 1 dakikadan 60 dakikaya kadar zamanlama fonksiyonu sağlıyor. Alt kısmında kaymaz malzemeler kullanıldığı için zemin üstünde sağlam duruş sergiliyor.

Ürünü İncele

26. Her yiyeceği eşit şekilde pişiren: Midea MF-CN55A 5,5 L Sıcak Hava Fritözü


Yemeklerinize lezzet katacak hem pratik hem kullanışlı 2022 yılının en iyi airfryer markaları

Daima leziz yiyecekler yemeyi sevenlerin kaçırmaması ihtiyaç duyulan Midea MF-CN55A 5,5 L Sıcak Hava Fritözü, akıllı özellikleriyle mutfaklara pratiklik kazandırıyor. 60 dakikaya kadar süre ayarı ve 30 dereceden 200 dereceye kadar ısı seçeneğiyle her yiyecek için duyarlı ayarlamalar yapılmasına imkân tanıyor. Akıllı tasarımı yardımıyla üst bölümde eğimli bir yapı sunarak dijital ekranın ergonomik açıdan daha net görülmesini sağlıyor. 5,5 litre kapasiteli kare pişirme sepetiyle tüm bir tavuğu rahatça pişirebiliyor. İç haznesinde sıcak havayı ustalıkla döndürdüğü için yiyeceklerin her yanının tam pişmesine destek oluyor. Çıkarılabilir sepet sistemiyle kolayca temizleniyor. Pişme esnasında ürünün açılmaması için hususi kilit sistemini devreye sokuyor.

Ürünü İncele

27. Sessiz ve güvenli bir alternatif: Arendo XXL 3.5 L Sıcak Hava Fritözü


Yemeklerinize lezzet katacak hem pratik hem kullanışlı 2022 yılının en iyi airfryer markaları

Kullanıcı dostu özellikleriyle görenlerin ilgisini çeken Arendo XXL 3.5 L Sıcak Hava Fritözü, son aşama çağıl ve şık bir tasarıma haiz. Paslanmaz çelik iç haznesi yardımıyla uzun seneler sıhhatli kullanım vadeden model, dijital dokunmatik ekranıyla üst düzey özellikler sunuyor. 80 ve 200 aşama içinde ısı ayarı ve 60 dakikaya kadar zamanlayıcı seçeneğiyle kullananların yiyecekleri kendi damak zevklerine uygun şekilde pişirmesine imkân tanıyor. Sıcak hava akımıyla yiyecekleri yağlarından arındıran model, yiyeceklerdeki vitamin ve omega-3 şeklinde mühim değerleri muhafaza ediyor. Gürültü azaltan, hususi tasarımı yardımıyla pişirme esnasında son aşama sessiz çalışıyor. Modelin mühim bir özelliği de pişirme esnasında iç hazne çıkartıldığında kendini durdurması, iç hazne geri takıldığında ise çalışmaya devam etmesi.

Ürünü İncele

28. Üstün nitelikler sunan bir ürün: Sem Aircook Yağsız Kızartma Makinesi Sıcak Hava Fritözü


Yemeklerinize lezzet katacak hem pratik hem kullanışlı 2022 yılının en iyi airfryer markaları

En iyi airfryer markaları sıralandığında mühim bir yere haiz olan Sem, uygun fiyata en iyi özellikleri sunan Aircook Yağsız Kızartma Makinesi Sıcak Hava Fritözü modeliyle dikkat çekiyor. 1650 Watt motor gücüyle acele ısınıp yiyecekleri en kısa sürede hazırlayan model; 1,2 kilogram kapasitesiyle birden fazla kişiye tek seferde yiyecek pişirebiliyor. İster azca yağlı ister yağsız pişirme yapabilen model, yiyecekleri kendi yağından arındırarak sıhhatli yemekler hazırlıyor. Modelin en mühim özelliği, yiyecekleri piştikten sonra 30 dakikaya kadar sıcak tutabilmesi. Böylece sofra hazırlanırken pişmiş yiyecekler sıcak kalabiliyor. Ürünün çıkarılabilir pişirme haznesi teflon kaplama olduğundan kolayca temizleniyor.

Ürünü İncele

29. Temiz ve kokusuz bir pişirme deneyimi için: ERA-TEC AF-66 XXL 5.5 L1500 W Yağsız Airfryer


Yemeklerinize lezzet katacak hem pratik hem kullanışlı 2022 yılının en iyi airfryer markaları

Çağdaş tasarımı ve büyük dijital ekranıyla beğeni kazanan ERA-TEC AF-66 XXL 5.5 L1500 W Yağsız Airfryer, en kaliteli airfryer çeşitleri içinde zirvede yer ediniyor. Era-Tec markasının standardını bütünüyle yansıtan model, düşük enerji tüketimi ve 360 aşama hava sirkülasyonuyla üstün emek verme performansı sergiliyor. Yiyecekleri fazla yağlarından arındırarak daha sıhhatli hâle getiriyor. Modelin en sevilen özelliği, pişirme esnasında duman ve koku oluşturmaması. Böylece yiyecek kokusundan hoşlanmayanları mutlu ediyor. İki parçadan oluşan modelin iç haznesi kolaylıkla çıkartılıp temizlenebiliyor. Böylece ürün, daima temiz şekilde kullanılabiliyor.

Ürünü İncele

30. Ufak mutfaklar için küçük ve kullanışlı bir alternatif: BluMill 2 L Kapasiteli Mini AirFryer


Yemeklerinize lezzet katacak hem pratik hem kullanışlı 2022 yılının en iyi airfryer markaları

BluMill 2 L Kapasiteli Mini AirFryer, mutfağı ufak olanlara en oldukça tavsiye edilen airfryer modellerinden biri. Bir iki kişilik yiyecek hazırlayabilen airfryer, 80 ila 200 aşama içinde ısı ayarı ve 30 dakikaya kadar zamanlanabilir özelliğiyle her yiyeceğin ideal şekilde pişirilmesine destek oluyor. Ürün, belirlenen süre dolduğunda sesle bilgilendirme yapıyor. Buz çözme şeklinde fonksiyonel özellikleriyle beğeni kazanan model, yiyecekleri piştikten sonra sıcak tutabiliyor. Ürünün iç haznesi kolayca çıkıyor ve yapışmaz kaplaması yardımıyla sorunsuz şekilde temizlenebiliyor. Modelin mühim bir özelliği de aşırı ısınmaya karşı emniyetli olması. Böylece gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor.

Ürünü İncele

31. Dairesel ısı teknolojisi ile yenilikçi bir çözüm: Crux 3QT Dijital Hava Fritözü


Yemeklerinize lezzet katacak hem pratik hem kullanışlı 2022 yılının en iyi airfryer markaları

En şık airfryer çeşitleri içinde yer edinen Crux 3QT Dijital Hava Fritözü, ufak boyutuyla sevilerek kullanılıyor. Paslanmaz çelik malzemeden üretilmesiyle aşınmalara karşı direnç göstererek standardını uzun seneler koruyor. Akıllı tasarımı yardımıyla dairesel ısıtma teknolojisi kullanan model, belirlenen sıcaklığa kolayca ulaşabiliyor. 1200 Watt motor gücüyle pişirme işlemini hızlandırıyor. Ürünün PFOA şeklinde zararı olan bileşenler içermeyen pişirme sepeti, yapışmaz kaplamalı olduğundan kir tutmuyor ve ister elde ister bulaşık makinesinde temizlenebiliyor. Model, tek pişirme işleminde iki ila dört kişiye kadar yiyecek hazırlayabiliyor. %88’e varan yağ azaltma özelliğiyle de takdir topluyor.

Ürünü İncele

32. Geniş ekran ve fonksiyonel kullanım: Bonsenkitchen Paslanmaz Çelik 5.5 L XXL Sıcak Hava Fritözü


Yemeklerinize lezzet katacak hem pratik hem kullanışlı 2022 yılının en iyi airfryer markaları

Prime üyesi olup parasız kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

Tercihini daima en kaliteli modellerden yana kullananların kaçırmaması ihtiyaç duyulan Bonsenkitchen Paslanmaz Çelik 5.5 L XXL Sıcak Hava Fritözü, Bonsenkitchen markasının en sevilen airfryer modeli. Airfryer kullanıcı yorumlarında da övgüyle bahsedilen ürün, entegre geniş LCD ekranıyla yazı ve sayıların rahatça okunmasına destek oluyor. 6 litre kapasitesindeki geniş pişirme sepetiyle üç ila beş kişilik aileleri sevindiriyor. 1700 Watt gücünde emek harcayarak 360 derecelik hava sirkülasyonu elde eden model, kısa ön ısıtma süresiyle enerji tasarrufu yapılmasını kolaylaştırıyor. 80 ve 200 aşama içinde ısı ayarı ve 60 dakikaya kadar zamanlayıcısıyla fonksiyonelliğini arttırıyor. Ürünün yapışmaz kaplamalı pişirme sepeti kolaylıkla çıkartılıp elde yada bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Ürünün aşırı ısınmaya karşı güvenli olması da mühim bir detay.

Ürünü İncele

33. Mutfağınıza işlevsellik kazandırır: Ultrean XXL 8 L Sıcak Hava Fritözü


Yemeklerinize lezzet katacak hem pratik hem kullanışlı 2022 yılının en iyi airfryer markaları

En iyi airfryer yorumlarını alan Ultrean XXL 8 L Sıcak Hava Fritözü, etkisinde bırakan bir tasarıma ve mutfaklara işlevsellik kazandıracak bir dolu yeniliğe haiz. 360 aşama süratli kızartma teknolojisiyle enfes lezzetler hazırlayan model, 8 litrelik pişirme hacmiyle tek seferde sekiz kişiye kadar yiyecek pişirebiliyor. Ürünün yapışmaz kaplamalı pişirme sepeti zahmetsizce temizleniyor. Üst kısmındaki pratik LCD ekranı ve yumuşak düğmeleriyle ayarların kolayca yapılmasını sağlıyor. Yedi değişik pişirme programıyla yiyecekler için ideal ısı ve süre önerileri sunuyor. Süre dolduğunda kendini otomatikman kapatıyor. Ürünün aşırı ısınmaya karşı emniyetli olması da mühim bir detay.

Ürünü İncele

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası
Bebek Bakıcısı
uaeupdates.com deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu seo paket casibom