Yemek kokularından tamamen kurtulmanızı sağlayacak 2022’nin en iyi aspiratörleri

Aspiratör, içinde yer edinen salyangoz tipi motorlar yardımıyla bulunmuş olduğu ortamdaki havayı vakumlayarak bir bacadan dışarı gönderen mutfak aletlerine verilen isim. Ocak üstüne yerleştirilen bu ürünler; çıkan koku, buğu ve dumanı filtreden geçirerek ortamdan uzaklaştırıyor. Bunu yaparken karbon filtre kullanarak kokuyu tamamen yok edebiliyor. Ek olarak üstünde yer edinen ışık vasıtasıyla da daha aydınlık bir emek harcama ortamı sunuyor. Eğer sizin de kuvvetli ve verimli çalışan bir aspiratöre ihtiyacınız var ise gelin, en iyi seçeneklere beraber göz atalım.

1. Çift filtreli, koku önleme sistemine haiz modelle tanışın: Arnica Mutfak Aspiratörü Eko


Sepette %10’a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

En iyi aspiratör 2022 seçenekleri içinde yer edinen Arnica Mutfak Aspiratörü Eko, uygun fiyatının yanında yüksek performanslı yapısıyla ön plana çıkıyor. Çift filtreli olarak dizayn edilen ürün, bu sayede mutfaktaki kokuların havadan arındırılmasına destek oluyor. Saatte 390 metreküp hava emiş gücüne haiz aspiratörün iki tane salyangoz motoru mutfaktaki havayı oldukça süratli bir halde değiştiriyor. Fena kokuları evden dışarı atarken içerideki havanın da temizlenmesine destek oluyor. Üstünde yer edinen entegre N-RV geri dönüş önleme sistemi yardımıyla aspiratör bacasından gelen kokuların da eve yayılmasını engelliyor.

Ürünü İncele

2. Kuvvetli hava çekme özelliğiyle: Arnica Mutfak Aspiratörü


Yemek kokularından tamamen kurtulacağınız 2022'nin en iyi aspiratörleri

Arnica Mutfak Aspiratörü, saatte 460 metreküp hava çekme kabiliyetine haiz. Mutfakta koku ve duman birikmesinden hoşlanmayanlar için bu ürün ideal bir seçenek. 60 santimetre genişliğe haiz olan ürün, set üstü ocakların üstüne sorunsuz bir halde kurulabiliyor. İçinde yer edinen iki tane filtresi koku ve dumanın süratli bir halde ortamdan uzaklaştırılmasına destek oluyor. Ürünü üç değişik hız ayarını kullanarak ihtiyaca gore çalıştırabilirsiniz. Paslanmaz çelik kullanılarak üretilen aspiratörün üstünde aydınlatma lambaları da mevcut.

Ürünü İncele

3. Mutfağınızın havası tertemiz olsun: Luxell DS6-905 Beyaz Sürgülü Aspiratör


Yemek kokularından tamamen kurtulacağınız 2022'nin en iyi aspiratörleri

Yemek yaparken mutfakta oluşan fena kokulardan rahatsız olabilirsiniz. Bunu önlemek için tek yapmanız ihtiyaç duyulan Luxell DS6-905 Beyaz Sürgülü Aspiratör’ü çalıştırarak mutfağın içindeki fena kokunun tahliye olmasını sağlamak. En iyi aspiratör markaları içinde yer edinen Luxell tarafınca üretilen aygıt, kuvvetli motoru yardımıyla hızla emek vererek mutfaktaki tüm havayı dışarı atıyor. Bu sayede koku ve duman birikmesine engel olarak size daha sıhhatli bir ortam sağlıyor. Çift filtreli yapısı kokuyu tutarak havanın daha temiz bir hale gelmesine destek oluyor.

Ürünü İncele

4. Yemek yapmak oldukça daha keyifli olacak: CVS DN 1152 Samyeli Çift Filtreli Inox Aspiratör


Yemek kokularından tamamen kurtulacağınız 2022'nin en iyi aspiratörleri

Mutfakta oluşan fena koku aspiratör vasıtasıyla çekilmediği takdirde uzun süre ortamdan uzaklaşmaz ve perde şeklinde kumaş eşyaların üstüne siner. Ek olarak yemeğin ortaya çıkardığı buğu, mutfak mobilyaları başta olmak suretiyle birçok eşyaya zarar verebilir. Bunu önlemek için iyi bir aspiratör kullanmakta fayda vardır. CVS DN 1152 Samyeli Çift Filtreli Inox Aspiratör, mutfakta yiyecek yaparken oluşan fena koku, rutubet ve buharın önüne geçerek birçok yönden size yarar sağlar. İki tane filtresi bulunan ürün, kuvvetli motoruyla ortamdaki fena kokuyu aniden uzaklaştırarak size daha ferah bir emek harcama ortamı sunar.

Ürünü İncele

5. Çift motor teknolojisi: TEKA TL 6310 Aspiratör Inox


Yemek kokularından tamamen kurtulacağınız 2022'nin en iyi aspiratörleri

En iyi aspiratör yorumları içinde öne çıkan TEKA TL 6310 Aspiratör Inox, güvenilir ürünlerden biri. İki tane türbin motoru bulunan aspiratör, kuvvetli emiş kapasitesiyle aniden ortamdaki koku ve dumanı uzaklaştırır. Üstünde yer edinen filtreler yardımıyla kokuyu tutarak tekrar geri gelmesini önler. Ek olarak üstünde yer edinen LED ışıklar ocağın üstünde kuvvetli bir aydınlatma oluşturarak yiyecek yaparken size destek sunar. Bundan sonrasında “Balık, kızartma ya da et yiyecekleri yaparken koku oluşacak mı?” diye düşünmenize gerek kalmaz.

Ürünü İncele

6. Doya doya kızartma halletmeye devam edin: Altus Al 37 Y Sürgülü Aspiratör


Yemek kokularından tamamen kurtulacağınız 2022'nin en iyi aspiratörleri

Mutfakta yiyecek yaparken oluşan buğu, duman ve koku derhal herkesi rahatsız eder. Bunu önlemek için üretilen ve saatte 375 metreküp hava çekme gücüne haiz olan Altus Al 37 Y Sürgülü Aspiratör, evde doya doya kızartma halletmeye yardım ediyor. Mutfakta biriken fena kokuyu kısa sürede dışarı atan ürün, duman ve buğu birikmesini de önleyerek daha sıhhatli bir ortam oluşuyor. Mobilyaların ve mutfak dolaplarının daha azca yağlanmasını sağlayarak sık sık temizleme derdinden de sizi kurtarıyor.

Ürünü İncele

7. Fena kokuya, dumana son: PROFİLO ATT 6A360 Ankastre Aspiratör


Yemek kokularından tamamen kurtulacağınız 2022'nin en iyi aspiratörleri

Prime üyesi olup parasız kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

Yıkanabilir alüminyum filtreleriyle oldukça kullanışlı bir seçenek olan PROFİLO ATT 6A360 Ankastre Aspiratör, üç kademeli hız seviyesine haiz. 60 santimetre genişliği ile derhal her mutfağa kolayca uyabildiği şeklinde saatte 300 metreküp hava çekme kapasitesiyle de oldukça verimli bir halde çalışabiliyor. Kaydırmalı şalter özelliği bulunan ürün, cam bölmesi çekilmiş olduğu takdirde otomatikman çalışmaya başlıyor. Mutfak içinde biriken fena koku ve dumanı hızla ortam uzaklaştıran aspiratör, size daha rahat bir ortam sunmuş olduğu şeklinde ocağı aydınlatan kuvvetli lambalarıyla da yiyecek yapmayı oldukça daha keyifli bir hâle getiriyor.

Ürünü İncele

8. Mutfakta yiyecek kokusu kalmasın: White Daisy F2 Aspiratör Çift Motorlu Beyaz


Yemek kokularından tamamen kurtulacağınız 2022'nin en iyi aspiratörleri

White Daisy F2 Aspiratör Çift Motorlu Beyaz, kuvvetli emiş kapasitesiyle her türlü koku ve dumanı mutfaktan hızla uzaklaştırmak için üretilen ürünlerden biri. Güvenilir yapısı ve dayanıklı malzemesiyle dikkat çeken aspiratör; mutfakta biriken duman, yağ buharı, su buharı ve kokuyu ortamdan uzaklaştırarak daha sıhhatli ve ferah bir mutfak sunuyor. Mutfakta yiyecek yaparken oluşan kokuları yok etmiş olduğu şeklinde havayı temizleyerek rahat nefes almanızı da sağlıyor.

Ürünü İncele

9. Kokuları uzaklaştırmanın en iyi yolu: CVS DN 1151 İmbat Sürgülü Camlı Aspiratör


Yemek kokularından tamamen kurtulacağınız 2022'nin en iyi aspiratörleri

En iyi bacasız aspiratör seçeneklerinden önde gelen CVS DN 1151 İmbat Sürgülü Camlı Aspiratör mutfağınızın havasını tamamen değiştirecek. Aspiratörler direkt dışarı ile bağlantı kurarak su buharı, duman ve kokuyu dışarı atabildiği şeklinde karbon filtre kullanarak da kullanılabilir. Bu sayede baca bağlantısı gerektirmeyen aspiratör, istenmeyen tüm maddeleri filtreden geçirerek ortamdan uzaklaştırılmasına destek sunar. Bir tek 50 DB ses üreten aygıt, bu sayede evde her saatte rahatça kullanılabilir.

Ürünü İncele

10. Siyahın asaletini mutfağınıza taşıyın: DS6-905W Opal Siyah Sürgülü Aspiratör


Yemek kokularından tamamen kurtulacağınız 2022'nin en iyi aspiratörleri

Mutfajta oluşan kokular ev içinden giderilmediğinde mobilyalara sinebildiği şeklinde yağ buharı duvarlarda ve dolaplarda da kir oluşmasına niçin olabiliyor. Bu sebeple hem kokudan kurtulmak hem daha temiz bir ortam yaratmak için aspiratör kullanmak gerekiyor. DS6-905W Opal Siyah Sürgülü Aspiratör, şık ve kullanışlı model seçenekleri içinde yer ediniyor. İki kademeli hız ayarı bulunan ürün, saatte 250 metreküp havayı ortamdan uzaklaştırabiliyor. 90 Watt motor gücüyle çalışıyor. Yıkanabilir filtresi ve LED aydınlatması yardımıyla rahat kullanılıyor.

Ürünü İncele

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası