Yatırımınızı Ayan Altın & Döviz’le Yönetin

Yatırımınızı Ayan Altın & Döviz’le Yönetin

Yatırımcıların her saniyesinin değerli olduğunun farkında olan Ayan Altın olarak gelişmeye ve hizmet kalitemizi artırmaya devam ediyoruz. 1995 yılından itibaren yukarı yönlü bir grafik izleyen firmamız, aradan geçen çeyrek asırlık uzun zaman diliminde sürekli hizmetlerini geliştirmeye ve çağın gerekliliklerini yakalamaya devam etti. Günümüzde internetin gücünün farkında olan Ayan döviz olarak artık cebinizdeyiz. İnternet sitelerimiz de an be an yayınlanan altın fiyatlarına artık mobil uygulamamız üzerinden çok daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Google Play Store ve AppStore üzerinden kullanıcılara hizmet vermeye başlayan uygulamamız sayesinde Konya altın fiyatlarını canlı bir şekilde takip edebilirsiniz. Basit ara yüzüyle kolay kullanıma olanak tanıyan uygulamamız, 7 gün 24 saat sizlere doğru ve güncel verileri sağlamaktadır.

Yatırımda Bir Adım Önde Olun

Konya döviz fiyatlarını yakından takip eden yatırımcılar için döviz fiyatlarında meydana gelen en ufak değişimler bile hayati öneme sahiptir. Günün her saat uygulamamız sayesinde altın ve döviz verilerini yakından takip ederken artık fiziksel mağazalarımıza gelerek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Mobil uygulama sadece fiyat takibini sizlere sunmakla beraber Al/ Sat için uygun olarak geliştirilmemiştir. Ayan Altın Sahibata Mahallesi Mevlana caddesi üzerinde bulunan Yüzük Taşı İş Hanı içerisinde yer alırken Ayan Döviz  ise Büsan Organize Sanayi Bölgesinde yer almaktadır. Bu sayede yatırımlarınızı kolaylıkla değerlendirebilir ve yeni yatırımlar yapabilirsiniz.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası