Xbox’ın kampçı koleksiyonundaki her şey dış mekan için uygun değil


Xbox, kamp hayata geçirmeye adanmış bir elbise ve aksesuar koleksiyonu yayınladı. Hayır, video oyunu türü değil espor organizasyonu 100 Hırsız ile alay etmek kendi giyim hattı – Microsoft’un aslına bakarsak hakkında dışarı çıkmak ve çimlere dokunmak. Kampçı koleksiyonunda hamak benzer biçimde şeylerle beraber çeşitli şortlar, gömlekler ve başlıklar bulunur. kamp sandalyesi.

Bir çok insanoğlunun oyun oynamayı çoğu zaman dışarı çıkmakla ilişkilendirmediği göz önüne alındığında, dizideki bazı öğeler aslına bakarsak iyi görünüyor. Xbox’ın kamp sandalyesi, Xbox tarafınca popüler hale getirilen tasarımın bir klonu benzer biçimde görünüyor. Helinox Sandalye Sıfır (adil olmak gerekirse, o şekilde tatlı fazla her başka kamp sandalye), sadece elektrik yeşili ve iki kat daha ağır. Helinox’tan mühim seviyede daha ucuz olduğu göz önüne alındığında, ağırlıktan yakınma etmek zor.

Solda: Helinox Iskemle Sıfır. Sağda: Xbox Camper Katlanır Sandalyesinin ters çevrilmiş bir görüntüsü. Helinox, 2012 civarında sandalyesinin temel tasarımını tanıttı.
Fotoğraf: Helinox ve Fotoğraf: Microsoft

hamak ek olarak iyi görünüyor – gene, her ons’u sayan insanoğlu muhtemelen bunu istemeyecektir, sadece bir kamp alanında iki ağaç içinde asılı kalmak için kesinlikle uygun görünüyor. Microsoft’un bununla insanlara daha çok su içirmeye çalışmasını seviyorum. Nalgene su şişesiKeşke şarj olmasaydı çift normal perakende fiyatı şundan dolayı artık kuşkusuz oldukca havalı topografik markalaşmasına tokat atıldı.

olarak açık hava insanı, gene de, Microsoft’un “kampçı” pazarlamasının bu ürünlerden bazılarının gerçekte iyi mi yapıldığıyla örtüştüğünden güvenilir değilim. Onun bulunduğunu söylüyor tişörtler, şapkalarve kazaklar “mükemmel dış mekanları keşfetmek” içindir, sadece teknik özellik sayfalarına nazaran yüzde 80 ila 90 pamuktan yapılmıştır. Bir REI’nin yada başka bir açık hava mağazasının tükürme mesafesinde bile olsanız, bunun birazcık mesele bulunduğunu fark edebilirsiniz – “pamuk öldürür” muhtemelen yürüyüş ve kamp topluluğunda en oldukca alıntı meydana getirilen tavsiyelerden biridir.

Açık olmak gerekirse, aşırı trajik bir çarpıcı söz. Pamuklu giysiler, seneler süresince maruziyetten meydana gelen birkaç ölümle ilişkilendirilmiştir, sadece bir patikada ayak basarsanız derhal ölecek benzer biçimde değilsiniz. bu ABXY funda tişört. Bununla beraber, fena havaya yakalanırsanız, elinizde gerçek bir sorun olabilir – pamuk ıslandığında sizi sıcak tutmaz. Daha da kötüsü, oldukca yavaş kurur, bu yüzden yağmur dursa bile, ıslak pamuklu gömleğiniz vücudunuzdan ısı çekmeye devam edebilir. Ve oldukça uzak bir bölgede olmadıkça bu muhtemelen seni öldürmezken, Sans Undertale’nin sözleriyle, “Fena vakit geçireceksin.” Ek olarak: rutubet kesinlikle yağıştan gelmez. Pamuklu bir tişörtün tüm terimi emdiği ve peşinden gölgeli bir parkur kısmına geldiğimde beni iliklerine kadar üşütmeye başladığı oldukca sayıda yürüyüş yaptım.

Bu şahıs dışarıda zaman geçirmekten keyif alıyor benzer biçimde mi görünüyor?
Fotoğraf: Microsoft

Buradaki tehlikeyi abartmak istemiyorum. Yürüyüşe çıkmak için yünlü yada süslü atletik kumaşlardan yapılmış bir gömleğe ihtiyacınız yok; yapmış olursanız daha keyifli bir tecrübe yaşarsınız. (Ek olarak, Microsoft’un bu gömlekler için istediği fiyatlara, dışarıda oldukca vakit geçirecekseniz kesinlikle güzel bir yürüyüş gömleği alabilirsiniz.) Acayip olan, Microsoft’un koleksiyonundaki öteki giysiler, beğenmek bu naylon rüzgarlık yada bu naylon şort yürüyüş için hakikaten uygun bir malzemeden yapılmıştır.

Bu donanımlardan hiçbirini satın almamanız icap ettiğini söylemiyorum – Xbox-y dış mekan-y modellerinin oldukça havalı göründüğünü bile kabul edeceğim. Fakat eğer onları eklemek için alırsanız, Microsoft Giyim toplama, kim bilir bir sonraki kamp gezinizde gömlekleri evde bırakın, eğer “kamp” tanımınız bir yumurtlama noktasının yakınında oturmak değilse. Vazife çağrısı. Seni canavar.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası