WWDC23’ün tarihini duyurmuştu! Şimdi de merakla beklenen o ürünü hakkında çok konuşulacak iddia…

O ürün ise Apple’ın karma gerçeklik başlığından başkası değil. Macrumors’un haberine göre, Apple analistleri Ming-Chi Kuo’nun yapacağı, Apple’ın karma gerçeklik başlığının seri üretimini yine de ertelediğini ve bu yılki Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansı’nda (WWDC) görünmeyebileceğini iddia etti.

İŞTE KUO’NUN DİKKAT ÇEKEN İDDİALARI!

Kuo attığı bir tweet’te Apple’ın başlığının bir “iPhone etkisi” yaratıp yaratamayacağı konusunda çok iyimser olmadığını öne sürdü.

Kuo’nun iddialarına göre sonuç olarak şirket, cihaz seri üretim programı 2023’ün üçüncü çeyreğinin dışından, sonunda ertelemeyi seçti.

Kuo iddiasında olacağı bu gecikmenin yeni cihazı, piyasanın büyük ölçüde bekleneceği gibi, WWDC 2023’te ortaya çıkmayacağı konusunda bir sonuca varacağını düşünüyor.

İddiaya göre, gecikme aynı zamanda başlığın 2023 yılı için sevkiyat tahminlerinin daha önce düşünülenden daha da düşük olacağı ve sadece 200.000 ila 300.000 birime düşeceği anlamı geliyor. Daha önce, bu yıl yaklaşık yarım milyon ünitenin sevk edilmesi bekleniyordu.

Apple’ın cihazla ilgili endişelerinin nedeninin; ekonomik gerileme, donanım donanımları verilen tavizler, cihaz ağırlığı, başlığın yapılarının ve uygulamalarının hazırlık durumu ve yüksek satış fiyatından zayıflamış pazar geri bildirimi beklentisi olduğu iddia ediliyor.

Kuo, başlığın 3.000-4.000 dolar ya da daha yüksek bir fiyat etiketine sahip olduğunu görecekler.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Kullanıcılarından tam değil alan 2023'ün en gözde robot süpürgeleriyle tanışınKullanıcılarından tam değil alan 2023’ün en gözde robot süpürgeleriyle tanışın
'Kafalarını keseceğim, cihada hazırız' demişti!  Mahkeme heyeti yeşillikler‘Kafalarını keseceğim, cihada hazırız’ demişti! Mahkeme heyeti yeşillikler
Akşener'den İYİ Parti binası önünde çok konuşulacak sözlerAkşener’den İYİ Parti binası önünde çok konuşulacak sözler

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası