WhatsApp’tan yeni özellik! Kullanıcıları sevindirecek

WhatsApp yalnız iOS ve Android sürümleriyle hizmet vermiyor. Mesajlaşma uygulamasının Windows ve macOS için halihazırda iki uygulaması da bulunuyor. WhatsApp, Masaüstü uygulaması için ise yeni özellikler üstünde çalışmaya devam ediyor. Bu özelliklere bir yenisi daha eklenmiş benzer biçimde görünüyor.

WHATSAPP’TAN YENİ ÖZELLİK! MASAÜSTÜNDEN GİRENLER SEVİNECEK

WABetaInfo’nun aktardığına gore, WhatsApp, WhatsApp Masaüstü uygulamasının beta sürümüne medya dosyalarını otomatik indirme seçeneği getirdi. Böylece mobil versiyonlarda olduğu benzer biçimde dosyalar otomatikman indirilebilecek.

WhatsApp, birkaç ay ilkin de web/masaüstü sürümüne bir hesap bilgisi talep etme özelliği getirmişti.

WHATSAPP’IN YENİ ÖZELLİĞİNİN EKRAN GÖRÜNTÜSÜ PAYLAŞILDI

Yukarıdaki ekran görüntüsünde olduğu benzer biçimde, WhatsApp Ayarları’nı açtığınızda otomatik medya indirme ayarlarını görüyorsanız, bu özelliğin WhatsApp hesabınız için etkin bulunduğunu anlayabilirsiniz. Bu bölüm yardımıyla fotoğraflar, videolar ve belgeler için otomatik indirme ayarlarını yönetebilirsiniz. Sesli notlar ise esasen daima otomatikman indiriliyor.

WhatsApp Masaüstü kullanıcılarının otomatik indirme ayarlarını yönetmesini elde eden özellik, bazı talihli beta kontrol kullanıcılarına sunuldu ve gelecek haftalarda daha çok hesaba sunulması planlanıyor.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Eski deyip geçmeyin, para kazandırıyorlar!Eski deyip geçmeyin, para kazandırıyorlar!
Uzun süredir bekleniyordu! Büyük heyecan böyle görüntülendiUzun süredir bekleniyordu! Büyük coşku bu şekilde görüntülendi

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası