WhatsApp’tan fotoğraf gönderenlere güzel haber!

WhatsApp’tan fotoğraf gönderenlere müjde! WABetaInfo’nun iddiasına göre; iOS ve Android’in beta sürümlerinde HD fotoğraflar gönderme özelliğini tanıttı. Kaynak, fotoğraf gönderirken kullanıcı deneyimini iyileştiren bu özelliğin şu anda bazı beta test kullanıcılarına sunulduğunu söyledi.

ORTAYA ÇIKTI: WHATSAPP’A HD FOTOĞRAFLAR GÖNDERİN!

WABetaInfo’ya göre;

“Aşağıdaki görselde de görebileceğiniz gibi fotoğraf gönderdiğinizde daha kaliteli bir seçim yapmak mümkün. Bu seçenek sadece büyük bir fotoğraf seçtiğinizde çıkıyor.

Bu, fotoğrafları orijinal kalitelerinde gönderebileceğiniz anlamına gelmez, çünkü bu seçenek görüntü boyutunu korur ancak yine de görüntüye bir miktar sıkıştırma uygular.

Ayrıca, herhangi bir fotoğraf için varsayılan seçenek her zaman “Standart Kalite”dir. Bu, yeni bir fotoğrafı daha iyi kalitede paylaşmak istediğinizde HD’yi seçmeniz gerektiği anlamına gelir.

“Yüksek Kalite” seçeneğini seçerek bir fotoğraf gönderdiğinizde, yüksek kaliteli bir fotoğraf olarak işaretlenir ve ardından mesaj balonuna otomatik olarak yeni bir etiket eklenir. Bu etiket ayrıca alıcının fotoğrafın bu özellik kullanılarak gönderilen bir fotoğraf olduğunu anlamasına yardımcı olur.

Bu özelliğin sohbetlerde paylaşılan görsellerle sınırlı olduğunu belirtmekte fayda var.”

GELECEK HAFTALARDA…

Kaynağa göre HD fotoğraf gönderme özelliği, Google Play Store’dan Android için WhatsApp beta’nın son sürümünü ve TestFlight uygulamasından iOS için WhatsApp beta’nın son sürümünü yükleyen bazı beta test kullanıcılarına sunuldu.

Önümüzdeki haftalarda daha fazla kişinin kullanımına açılması bekleniyor.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
En geç iki yıl içinde yapay zeka.En geç iki yıl içinde yapay zeka.
Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı açıkladıTürkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı açıkladı
Acı haber gece yarısı geldiAcı haber gece yarısı geldi

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası