Uzun ömürlü ve kullanışlı olmasıyla öne çıkan 2022 yılının en iyi mekanik klavyeleri

Gamerların eğer olmazsa olmazları içinde yer edinen mekanik klavyeler, her bir tuş ayrı mekanik anahtarla oluşturulduğu için dayanıklı ve uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Yüksek süratli tuş basış süreleriyle dikkat çeken mekanik klavyeler, kaliteli dokularıyla da beğeni kazanıyor. “Hangi mekanik klavye alınmalı?” sorusunu soranlar için birden fazla nokta öne çıkıyor. Mekanik klavye seçiminde modelin markası, kullanılan switch türü, araç-gereç kalitesi, bilek desteği, kablolu yada kablosuz oluşu, RGB aydınlatması ve yazılım desteği şeklinde özelliklere dikkat etmek gerekiyor. Gelin, en iyi mekanik klavye çeşitlerine göz atalım!

1. Görkemli oyun deneyimi için: Bloody B328 Q Mekanik Klavye


Sepette %10’a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

2022 yılının en iyi mekanik klavye modelinden kabul edilen Bloody B328 Q Mekanik Klavye, çağdaş tasarımı ve başarıya ulaşmış özellikleriyle merak uyandırıyor. Super combo yazılımıyla çeşitli özelleştirmeler yapılmasını kolaylaştırarak oyunculara kendi tarzlarına uygun tuş atamaları gerçekleştirme fırsatı tanıyor. Silikon klavye ayakları bulunan model, zemine sağlam oturmuş olduğu için kayma ve titreme yaşatmıyor. Tuş kısmında optik switch kullandığı için geleneksel metal switchlere oranla %30 daha süratli tepki veriyor. Modelin en mühim özelliği, su dökülmelerine karşı güvenli olması. Su tahliye olukları kullandığı için sıvı temasında alınabilecek hasarları düşük seviyeye indiriyor.

Ürünü İncele

2. Kablosuz mekanik klavye arayanlara: Logitech G G915 TKL Lightspeed Kablosuz Mekanik Oyuncu Klavyesi


Uzun ömürlülüğü ve kullanışlı olmasıyla öne çıkan 2022 yılının en iyi mekanik klavyeleri

Görkemli tasarımıyla oyuncuları büyüleyen Logitech G G915 TKL Lightspeed Kablosuz Mekanik Oyuncu Klavyesi, kompakt yapısıyla da takdir kazanıyor. En iyi kablosuz mekanik klavye çeşitleri içinde gösterilen model, tam dolu şarjla 40 saate kadar kesintisiz çalışıyor. Üç saat içinde tam şarj olması da mühim bir detay. 16,8 milyon renk seçeneği sunan RGB aydınlatması, Lightsync özelliği yardımıyla oynanan oyunlardaki aksiyon sahneleriyle uyumlu efektler yaratabiliyor. Logitech G HUB yazılımıyla çeşitli renk ve efekt seçenekleri belirlenmesini sağlıyor. Aynı şekilde yazılımı yardımıyla tuş atamaları da yapılabiliyor.

Ürünü İncele

3. Uzun ömürlü kullanım: Corsair K70 RGB MK.2 Mekanik Klavye


Uzun ömürlülüğü ve kullanışlı olmasıyla öne çıkan 2022 yılının en iyi mekanik klavyeleri

En kaliteli mekanik klavye modelleri içinde yer edinen Corsair K70 RGB MK.2 Mekanik Klavye, Corsair markasının standardını bütünüyle yansıtıyor. Fırçalanmış anodize alüminyum çerçevesi yardımıyla çarpma ve darbelere karşı dayanıklılık sağlamasının yanı sıra kaliteli dokunma hissi veriyor. Böylece uzun seneler kullanılacak bir klavye olarak kullanıcılarından tam not alıyor. Modelin bir öteki mühim özelliği de hafifçe olması. Böylece oyuncu çantalarında ağırlık oluşturmadan taşınabiliyor. Windows tuş kilidi modu yardımıyla oyun oynarken kazayla Windows tuşlarına basıldığında oyun ekranının alta alınması engelleniyor. Alman yapımı Cherry MX switchleriyle yüksek kalite vadediyor.

Ürünü İncele

4. Kullanıcı dostu özellikler: Steelseries Apex Pro TKL Mekanik Gaming Klavye


Uzun ömürlülüğü ve kullanışlı olmasıyla öne çıkan 2022 yılının en iyi mekanik klavyeleri

Birçok teknolojik yeniliği bünyesinde barındıran Steelseries Apex Pro TKL Mekanik Gaming Klavye, kaliteli bir oyun hazzı yaşamak isteyen gamerlar tarafınca tercih ediliyor. Bilek desteği yardımıyla ergonomik bir yapı sunarak uzun devam eden oyun seanslarını daha konforlu hâle dönüştürüyor. Sağ üst kısmındaki OLED ekranıyla hangi klavye modunun etken olduğu kolaylıkla görülebiliyor. Tıklanabilir metal silindir ve ortam tuşları yardımıyla klavye üstünden ekran parlaklığı ve ses kontrolü şeklinde ayarlamaların kolayca yapılmasını sağlıyor. Kuvvetli mekanik tuşlarıyla kırılgan ve süratli tepki vererek eğlencenin dozunu artırıyor.

Ürünü İncele

5. Eğlencenin tadını çıkarın: Rampage KB-R81 Rocket Switch LED RGB Şeritli Metal Yüzey Mekanik Gaming Oyuncu Klavye


Uzun ömürlülüğü ve kullanışlı olmasıyla öne çıkan 2022 yılının en iyi mekanik klavyeleri

“En iyi mekanik klavye hangisi?” sorusu sorulduğunda bir adım öne çıkan Rampage KB-R81 Rocket Switch LED RGB Şeritli Metal Yüzey Mekanik Gaming Oyuncu Klavye uygun fiyatı ve kaliteyi tek modelde bir araya getiriyor. Kompakt tasarımıyla oyuncu masalarında azca yer kaplayan klavye, yumuşak bilek bölgesiyle konfor vadediyor. Dayanıklı yapıya haiz blue switch kullanan model, komutları hızlıca algılıyor. Gölge önleme teknolojisi yardımıyla birden fazla tuşa aynı anda basılması ihtiyaç duyulan oyunlarda mesele yaşatmıyor. Canlı renklere haiz RGB LED aydınlatmasıyla etkisinde bırakan görsellik yaratıyor.

Ürünü İncele

6. Oyun deneyiminizi taçlandıracak bir model: ASUS TUF Gaming K7 Optik Mekanik Oyuncu Klavyesi


Uzun ömürlülüğü ve kullanışlı olmasıyla öne çıkan 2022 yılının en iyi mekanik klavyeleri

Asus mekanik klavye tavsiyesi isteyenlere ASUS TUF Gaming K7 Optik Mekanik Oyuncu Klavyesi tavsiye ediliyor. IP56 suya ve toza karşı koruma özelliği yardımıyla oyun esnasında yaşanabilecek sıvı dökülmesi şeklinde kazalardan etkilenmiyor. Böylece rahat ve güvenli bir oyun deneyimi yaşatıyor. En süratli mekanik klavye modellerinden kabul edilen ürün, 0,2 ms tuş tepki süresiyle hayranlık uyandırıyor. Programlanabilir tuş özelliğiyle oyuncuların takdirini kazanan klavye, ayarlanan tuş atamalarının profil olarak kaydedilmesini sağlıyor. Böylece her oyun için değişik profiller oluşturulabiliyor. Mıknatıslı bilek desteği hafızalı köpükten üretildiği için bileğin şeklini alarak fazladan konfor vadediyor.

Ürünü İncele

7. Hem fiyatı hem performansıyla öne çıkan: Philips SPK8404 Gaming Aydınlatmalı Blue Switch Oyuncu Klavyesi


Uzun ömürlülüğü ve kullanışlı olmasıyla öne çıkan 2022 yılının en iyi mekanik klavyeleri

En iyi mekanik klavye markaları içinde ilk sıralarda yer edinen Philips ile devam ediyoruz. Philips SPK8404 Gaming Aydınlatmalı Blue Switch Oyuncu Klavyesi, ekonomik açıdan mühim avantaj yaratan fiyatı ve kullanıcı dostu özellikleriyle göz dolduruyor. Metal alaşımlı yüzeyiyle maksimum dayanıklılık gösteren ve uzun seneler kullanılabilen model, 50 milyon tuş vurum ömrüyle oyuncuların beğenisini kazanıyor. Gölgelenme önleyen teknolojisi yardımıyla birden fazla klavye tuşuna aynı anda basıldığında her tuşun eksiksiz çalışmasını sağlıyor. Minimal tasarımıyla oyuncu masalarında kalabalık yaratmamasının yanı sıra oyuncu çantalarında da kolaylıkla yer bulabiliyor. Ambiglow oyun aydınlatmasıyla mükemmel bir oyun ambiyansı yaratıyor.

Ürünü İncele

8. Gezi dostu bir model: HyperX Alloy Origins Mekanik Gaming Klavye


Uzun ömürlülüğü ve kullanışlı olmasıyla öne çıkan 2022 yılının en iyi mekanik klavyeleri

Çoğunlukla gezi eden ve bu sebeple hafifçe, kompakt ve kaliteli gaming mekanik klavye önerisi isteyenlere HyperX Alloy Origins Mekanik Gaming Klavye öneriliyor. Havacılık sınıfı alüminyum gövdesiyle üst düzey dayanıklılık sergiliyor. Modelin en mühim özelliği, üç değişik ayarlanabilir klavye açısı sunması. Bu sayede oyuncuların kendi tarzlarına uygun en rahat ettikleri açı kolayca belirleniyor. HyperX’in hususi mekanik tuş anahtarları, dengeli bir kuvvet sağlayarak komutları süratli ve doğru şekilde yakalıyor. Üstelik klavyenin 80 milyon tuş basım ömrü sunması da cabası!

Ürünü İncele

9. Kompakt ve kullanışlı tasarım: Gamepower Warlock Compact Blue Switch 88 Tuş Mekanik Gaming Klavye


Uzun ömürlülüğü ve kullanışlı olmasıyla öne çıkan 2022 yılının en iyi mekanik klavyeleri

Gamepower’ın en iyi mekanik klavye modelinden kabul edilen Gamepower Warlock Compact Blue Switch 88 Tuş Mekanik Gaming Klavye, şık ve kompakt tasarımıyla oyuncuların radarına hızlıca giriş yapıyor. Büyük boyutlu klavyelerden hoşlanmayanlar için ideal bir seçenek sunan model, hafifçe yapısı yardımıyla taşımayı da kolaylaştırıyor. Böylece her yere rahatça götürülebiliyor. Kuvvetli mekanik tuşlarıyla 50 milyon tıklama ömrü sunuyor. Anti-ghosting teknolojisiyle çoklu tuş basımlarına imkân tanıyan model, kırılgan yapısı yardımıyla yüksek güç gerektirmeden tuş basışlarını kolayca algılıyor. RGB LED aydınlatmasıyla birçok renk ve efekt seçeneği sunuyor.

Ürünü İncele

10. Varlıklı tuş kombinasyonu: Lenovo Lecoo GK301 USB Kablolu RGB LED Aydınlatmalı Gaming Mekanik Q Klavye


Uzun ömürlülüğü ve kullanışlı olmasıyla öne çıkan 2022 yılının en iyi mekanik klavyeleri

Prime üyesi olup parasız kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

En kaliteli mekanik oyuncu klavyeleri sıralamasında üst sıralarda yerini alan Lenovo Lecoo GK301 USB Kablolu RGB LED Aydınlatmalı Gaming Mekanik Q Klavye, performans odaklı bir oyun deneyimi yaşatıyor. Kaliteli tuş dokusu ve dayanıklı araç-gereç kalitesi yardımıyla oyunculara uzun seneler eşlik edecek bir model olarak öne çıkıyor. Hususi metal paneliyle paslanma ve çizilme şeklinde sorunlara meydan okuyor. Yalnız 690 gram ağırlığı yardımıyla yük oluşturmadan taşınan model, 60 milyon tuş basım ömrüyle takdir topluyor. Fn tuşlarıyla çoklu tuş kombinasyonlarının yanı sıra RGB aydınlatma değişikliği ve multimedya kontrolleri de yapılabiliyor.

Ürünü İncele

11. Bütçesi kısıtlı olanlara: Everest KB-GX7 Bluesky 21 Işık Efektli Red Switch Bilek Destekli Mekanik Gaming


Uzun ömürlülüğü ve kullanışlı olmasıyla öne çıkan 2022 yılının en iyi mekanik klavyeleri

Birbirinden başarıya ulaşmış ve kullanışlı oyuncu ekipmanlarıyla tanınan Everest markası, uygun fiyatlı en kaliteli mekanik oyuncu klavyesini kullanmak isteyenleri Everest KB-GX7 Bluesky 21 Işık Efektli Red Switch Bilek Destekli Mekanik Gaming modeliyle bir araya getiriyor. Blue switchleriyle benzeri olmayan mekanik klavye deneyimi yaşatan model, 50 milyon tuş ömrüyle uzun seneler dayanıklılığını koruyor. Oyunlarda en oldukça tercih edilen 26 tuşu gölgelenme önleyici teknolojisiyle donatıldığı için oyunlarda çoklu tuş basışlarını destekleyerek gamerları zafere taşıyor. Yumuşak ve konforlu deri materyallerden üretilen bilek desteğiyle oyun oynarken konfor sağlıyor.

Ürünü İncele

12. Oyun keyfini daha konforlu hâle getiren: GameBooster G908 Bolt Rainbow Aydınlatmalı Blue Switch Mekanik Bileklikli Oyun Klavyesi


Uzun ömürlülüğü ve kullanışlı olmasıyla öne çıkan 2022 yılının en iyi mekanik klavyeleri

Tam bir fiyat performans ürünü olan GameBooster G908 Bolt Rainbow Aydınlatmalı Blue Switch Mekanik Bileklikli Oyun Klavyesi, kaliteli mekanik tuşlarla oyunlarda eğlencenin tadına varmak isteyenlere tavsiye ediliyor. Büyük enter tuşuyla oyunlarda heyecanın yüksek olduğu tehlikeli sonuç anlarda kolay erişim sağlıyor. Kaliteli üst yüzeyiyle yüksek dayanıklılık göstererek premium his sunuyor. %100 Anti-ghosting özelliği yardımıyla çoklu tuş basımlarında her tuşun tam performans çalışmasını sağlayarak oyuncuların beğenisini kazanıyor. Konforlu bilek desteğiyle uzun soluklu oyunlarda rahatlık vadeden model, RGB aydınlatmasıyla da benzeri olmayan görsellik sağlıyor.

Ürünü İncele

13. Alımlı RGB aydınlatmasıyla: Monster Pusat K3 Pro RGB Mekanik Türkçe Kablolu Oyuncu Klavyesi


Uzun ömürlülüğü ve kullanışlı olmasıyla öne çıkan 2022 yılının en iyi mekanik klavyeleri

Hangi mekanik oyuncu klavyesini satın alacağına bir türlü karar veremeyenler için mükemmel bir seçenek olan Monster Pusat K3 Pro RGB Mekanik Türkçe Kablolu Oyuncu Klavyesi, mütevazi ve şık tasarımıyla oyuncuları cezbediyor. Red switch mekanik anahtarlar kullanan model, ergonomik bilek desteğiyle konfordan taviz verilmeden oyun oynanmasını sağlıyor. Böylece oyun kaç saat sürerse sürsün, konfor devam ediyor. Çeşitli tuş programlamalarına imkân tanıyan model, Anti-ghosting özellikli tuşlarıyla tehlikeli sonuç anlarda çoklu tuş basımları yapılabiliyor ve oyuncuların performanslarını ortaya çıkarmalarına destek oluyor.

Ürünü İncele

14. Kaliteden taviz vermek istemeyenlere: Gamemax GM-X560QU Gerçek Mekanik Multimedya Oyun Klavyesi


Uzun ömürlülüğü ve kullanışlı olmasıyla öne çıkan 2022 yılının en iyi mekanik klavyeleri

Daima en dayanıklı ürünleri tercih edenlerin kaçırmaması ihtiyaç duyulan Gamemax GM-X560QU Gerçek Mekanik Multimedya Oyun Klavyesi, kaliteli mekanik klavye modelleri içinde içeriyor. Ayırt edici dokunmatik geri bildirim sunan yapısıyla oyun esnasında süratli tuş basımlarında oyuncuların tuşa bastıklarını hissetmelerini sağlıyor. Böylece doğru ve etkili hamleler gerçekleştiriliyor. Uygun fiyatı ve araç-gereç kalitesiyle takdir toplayan model, milyonlarca vuruş sunan mekanik anahtarlarıyla uzun seneler kullan imkânı vadediyor. Alüminyum kasa kullanıldığı için darbe ve çarpmalardan meydana gelebilecek hasarı en azca seviyeye indirerek beğeni kazanıyor.

Ürünü İncele

15. Hem şık hem kullanışlı: Casper Excalibur Gk21 Oyuncu Klavyesi


Uzun ömürlülüğü ve kullanışlı olmasıyla öne çıkan 2022 yılının en iyi mekanik klavyeleri

En sevilen oyuncu ekipmanlarında imzası bulunan Casper, etkisinde bırakan tasarımıyla öne çıkan Casper Excalibur Gk21 Oyuncu Klavyesi modeliyle bir dolu özellik vadediyor. Modern tasarımı ve çağdaş detaylarıyla oyuncu masalarına yaratıcı bir biçim kazandıran model, blue switchleriyle en sert tuş basışlarından en hafifçe dokunuşlara kadar her komutu doğru şekilde algılayıp hızlıca oyunlara yansıtıyor. Üstün kaliteli Alüminyum kasasıyla benzeri olmayan bir kullanıcı deneyimi vadeden model, suya ve toza dayanıklı olduğundan oyun esnasında sıvı dökülmesi şeklinde kazalardan hasar görmüyor. Terletmeyen kauçuk malzemelerden üretilen bilek desteğiyle oyun oynarken konforu maksimum seviyeye taşıyor.

Ürünü İncele

16. Alımlı tasarımıyla: GameBooster G918 Fire Storm RGB Aydınlatmalı Mavi Switch Mekanik Beyaz Oyun Klavyesi


Uzun ömürlülüğü ve kullanışlı olmasıyla öne çıkan 2022 yılının en iyi mekanik klavyeleri

2022 senesinde en oldukça beğenilen mekanik klavye modelleri içinde bulunan ve alımlı tasarımıyla görenlerin beğenisini üstüne toplayan GameBooster G918 Fire Storm RGB Aydınlatmalı Mavi Switch Mekanik Beyaz Oyun Klavyesi, beyaz renkli mekanik klavye isteyenler için görkemli bir seçenek. Blue switch mekanik anahtarlarıyla yüksek süratli tepki süresi sergiliyor. Böylece her saniyenin kıymetli olduğu oyunlarda gamerlara avantaj kazandırıyor. Hem tuş hem alt taban kısmında RGB aydınlatma desteği sunarak canlı renklerin etkisinde bırakan oyun atmosferi yaratıyor. Kaliteli alüminyum malzemesiyle aşınmalara karşı dayanıklılık gösteriyor. Büyük enter tuşu ve anti-ghosting özelliğine haiz olması da cabası!

Ürünü İncele

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası
Bebek Bakıcısı
uaeupdates.com deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu seo paket casibom