Ütü almak isteyenler için Kiwi marka en iyi ve ucuz ütü modelleri

Ütü yapmak korkulu rüyanızsa doğru yerdesiniz! Ütü yapmayı kolaylaştıracak birbirinden islevsel, hesaplı ve kaliteli ütü modellerini sizin için amaçladık. Otomatik kapanan, damlatma yapmayan cihazlara, toplama modellerinden açıklı tasarımlara kadar listelediğimiz Kiwi markalı en gözde ütülerden tüketmek. Seçtiğiniz ütüyle ütü yaparak eğlenceye dönüştürebilirsiniz. Hazırsanız hiç vakit kaybetmeden başlayın!

1. Bütçe dostu bir model: KIWI Ksı 6440 Portatif Buharlı Kırışık Giderici Dikey Ütü


Sepette %10’a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

Dostu bütçe fiyatıyla göz dolduran KIWI Ksı 6440 Portatif Buharlı Kırışık Giderici Dikey Ütü, yalnızca 45 kişiyi ısıtır. Bu sayede kullanım ve elektrikten tasarruf yardımcı olur. Ürün 120 mililitre hacme sahip limitler su haznesi pratik dolum avantajı sağlar. Paslanmaz aşındırıcılardan üretilen buhar çıkış plakası etkili performans ve uzun ömürlü kullanım ömrü sağlar.

Peki, kivi ütüsü nasıl kullanılır? Dikey ütüyü kullanmadan önce ütünün su deposunu doldurun ve fişini cihaza takın. Ardından ütülemek istediğiniz kıyafetinizi bir defterin veya düz bir yerde serin. Ütüyü aşağı aşağı hareketlerle kırışıkların üzerinde gezdirerek ütüleme işlemini tamamlayın. İşte, bu kadar kolay!

Ürün İncele

2. Seramik taban tasarımı: KIWI KSI 6319C Buharlı Ütü


Ütü almak isteyenler için Kiwi markası en iyi ve ucuz ütü modelleri

2000 Watt gücündeki KIWI KSI 6319C Buharlı Ütü ile kıyafetlerinizdeki bütün darbelere veda edebilir! Cihaz, seramik tasarımıyla kumaşların üzerinde kolayca kayar ve ütü yaparken sizi taban zorlamaz. Dakikada 15 gram buhar verebilmesiyle en zorlu kumaşlarda bile ideal performans sergilerler.

240 mililitre su kapasitesi ile su doldurmaya ihtiyaç duymadan uzun süre ütü yapabilmenize olanak tanır. “Klasik ütü modellerinden vazgeçemem.” diyenler için ideal olan Kiwi buharlı ütü, ekonomik fiyat ve kaliteyle de tercih sebebi olur. Siz de ister evinizde kullanabileceğiniz ister çeyizinizde yer verebileceğiniz ürünü kullandığınıza hiç pişman olmayacaksınız!

Ürün İncele

3. Mikropların ve düşmanlarının düşmanı: KIWI KSI-650 Portatif Buharlı Kırışık Giderici Dikey Ütü


Ütü almak isteyenler için Kiwi markası en iyi ve ucuz ütü modelleri

En iyi Kiwi ütü kullanıcı yorumlarına sahip olan yuvan biri, KIWI KSI-650 Portatif Buharlı Kırışık Giderici Dikey Ütü. Cihaz, güçlü buhar özelliğiyle giysilerinizdeki mikrop ve bakterilerin %99,9’unu yok eder ve böylece sağlığınızı bulur. Damlatma yapmaması sayesinde en narin kumaşları ütülerken bile ilk tercihiz olur. Kullanılmadığında otomatik olarak kapanarak güvenli bir kullanım sıcaklığır. Kilit düğmesiyle otomatik olarak sürekli buhar verebilir.

İster perdenizi ister dikkat ettiğiniz taktığınız kıyafetlerinizi hiç yorulmadan ütülemenizi sağlayacak cihaz, hafif olması sayesinde kolayca toplanır. Siz de ütü yapmak büyük bir uğraş olmaktan ziyade eğlenceye dönüştürecek ürünle daha fazla zaman kaybetmeden tanışmalısınız!

Ürün İncele

4. Dev su hazneli tasarım: KIWI 8681438102645 Buharlı Kırışık Giderici Dikey Ütü


Ütü almak isteyenler için Kiwi markası en iyi ve ucuz ütü modelleri

KIWI 8681438102645 Buharlı Kırışık Giderici Dikey Ütü’yü tekerlekli olmasıyla evinizin içinde kendinize her yere zorlanmadan götürebilirsiniz. Ütünün tasarımının bir parçası olan askılı ütüleme bölümü sayesinde dikey ütüleme yapmak için ayrıca bir alan oluşturma duymazsınız. Kıyafetlerinizi ayarlar ve kolayca ütülersiniz.

En iyi Kiwi dikey ütü modelleri arasında yer alan cihaz 1,5 litre hacmindeki dev su deposu sayesinde tek dolumda dakikalarca ütü yapabilirsiniz. 38 gram buhar uygulayabilmesiyle en zorlu ve inatçı kırışık dakikaları hiç yorulmadan jilet gibi ütüleyebilirsiniz. Siz de kullanabileceğiniz bir cihaza sahip olmak için bu ürünü tercih edebilirsiniz.

Ürün İncele

5. Hafifliği sayesinde hiç yorulmazsınız: KIWI 65592 Buharlı Ütü


Ütü almak isteyenler için Kiwi markası en iyi ve ucuz ütü modelleri

2200 Watt gücündeki KIWI 65592 Buharlı Ütü, 1,2 kilogramlık hafif tasarımıyla ütü yaparken bileklerinizi zorlamaz. Seramik veritabanı veri tabanının çalışmasını kolaylaştırır. Kendi kendini temizleme özelliğiyle bulguları arasından sıyrılan cihaz, şık ve modern tasarımıyla evinize uyum sağlar.

Farklı sıcaklık ayarlarını yapabilmenize olanak tanıyan tanımasıyla her türden kıyafetlerinizi ütülerken yüksek performans gösterir. Bu sayede ütü yapmayı sevmeyenlerin bile beğenisini kazanır. Siz de “Ödeyeceğim her kuruşun bedelini sonuna kadar almak istiyorum.” Diyorsanız tercih ettiğiniz en iyi Kivi ütü modellerinden biri tam da karşınızda duruyor, diyebiliriz!

Ürün İncele

6. Şık tasarım, yüksek performans: KIWI KSI-645 Katlanabilir Buharlı Kırışık Giderici Dikey Ütü


Ütü almak isteyenler için Kiwi markası en iyi ve ucuz ütü modelleri

KIWI KSI-645 Katlanabilir Buharlı Kırışık Giderici Dikey Ütü, şık tasarımı ve yüksek performanslıyla kalbinizi fethedecek! Katlanabiliryla eve yer kaplamayacak cihaz dilerseniz seyahatlerinizde de yaninizda kolayca tasiyabilirsiniz. zaman zaman ve mekânı sınırlamadan kıyafetlerinizin üzerinizde kusursuz görünmesini sağlayabilirsiniz.

En ucuz KIWI ütü modelleri arasında yer alan ürünle ütü masasına ihtiyaç duymadan pratik şekilde ütü yapabilmenin konforunu doyasıya çiziyorsunuz. Özellikle ütü sevenlerden hoşlanmayan ya da ütü yapma vakit bulamayanların favorisi olacak cihaz bir kere kullandıktan sonra genelinizdeki herkesi davet etmek istediklerinize eminiz!

Ürün İncele


Kivi, ütü grubunda genellikle dikey ütü modellerine yer veriyor. Eğer siz de “Kivi dışında da uygun fiyatlı ve kaliteli dikey ütü modelleri üretilen markalar var mı?” diye bir araya getirdiğimiz birbirinden kullanışlı ve hesaplı, farklı markalara ait dikey ütü modellerini inceleyebilirsiniz.

1. Kendi küçük, marifeti büyük: King KKG801 Aura 1000W Buharlı Kırışıklık Giderici Ütü


Ütü almak isteyenler için Kiwi markası en iyi ve ucuz ütü modelleri

Dikey ütüler; Hafif sürümler, yüksek buhar püskürtme özellikleri, kullanım için ütü masası gerektiren almaları gibi özelliklerle en çok tercih edilen ütü çeşitleri arasında yer alır. Ayrıca klasik ütülere daha hızlı ütülemeye imkan vermeleri ve kolay taşınabilmeleri sayesinde kullanıcı beğenisini kazanır.

Siz de dikey ütülerin tüm bu özelliklerinden yararlanabileceğiniz, kaliteli, ekonomik ve sağlam bir ürün almak istediğiniz ihtiyacınız olan cihaz King KKG801 Aura 1000 W Buharlı Kırışıklık Giderici Ütü. Kendi küçük, marifeti büyük bütün ürün beklentilerinizi karşılayacağına eminiz!

Ürün İncele

2. Çelik açıklaması bir model: NPO RAF R1214W Düzleştirici ve Kırışık Giderici Dikey Ütü


Ütü almak isteyenler için Kiwi markası en iyi ve ucuz ütü modelleri

Çelik girişi NPO RAF R1214W Düzleştirici ve Kırışık Giderici Dikey Ütü, ergonomik tasarımıyla zahmetsiz bir kullanım sağlar. Ek olarak fırça başlığı aparatıyla birlikte cihaz, 400 mililitre su deposu hacmi sayesinde 40 dakika boyunca havalandırma yapmanıza olanak tanır.

Kolay taşıma yapısıyla her yerde bulundurabileceğiniz ürün, 1050 gram ağırlığıyla bileklerinizi de zorlamaz. Üstelik 1500 Watt gücüyle bütün kırışıkları giderir. Damlatma yapmamasıyla da tercih sebebi olan dikey ütü, sağlam yapısıyla uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunar. Siz de ütüyü kullanmaya başladıktan sonra klasik ütünüzü rafa kaldırmaya başlayın.

Ürün İncele

3. Kullanıcıların beğenisini kazanıyor: Aries 6246 Non-Stop Duet Buharlı Dikey-Yatay Seyahat Ütüsü


Ütü almak isteyenler için Kiwi markası en iyi ve ucuz ütü modelleri

Aries 6246 Non-Stop Duet Buharlı Dikey-Yatay Seyahat Ütüsü, 2,5 metrelik güç kablosu sayesinde geniş ütüleme yapılmasına olanak tanır. Fişe takıldıktan 60 saniye sonra ideal sıcaklığa ulaşarak kullanıma hazır hale gelir. 180 derece hareket edebilen başlık sayesinde hem dikey hem yatay konumda ütü yaparken kullanılabilir.

LED ışık göstergeleri de bulunan ürün, sürekli olarak dakikada 17-18 gram buhar püskürtebilir. Bazen hızlı bir şekilde bütünleşmelerin elektrik geliri. Kullananların büyük beğenisini kazanan ve birçok olumlu yoruma sahip olan cihaza siz de şans vermek ister misiniz?

Ürün İncele

4. Kompakt tasarım: Philips Buharlı Düzleştirici Dikey Ütü


Ütü almak isteyenler için Kiwi markası en iyi ve ucuz ütü modelleri

Philips Buharlı Düzleştirici Dikey Ütü, ütü masasına bile gerek duymadan her mekanda tüm kıyafetlerinizi kolayca ütülemenize olanak tanır. Kompakt ve depolama tasarımıyla seyahatlerinizde de vazgeçilmeziniz haline gelecek cihaz, metal yakma tabanıyla yüksek performans sergiler.

Ürün 120 mililitre hacme sahip su deposu, takılıp bitişi olmasıyla pratik bir kullanım sağlar. Güçlü buharla kıyafetlerinizdeki toz akarlarının tamamı, virüslerin ise %99.9’unu öldürür. Siz de hem islevsel hem hafif bir dikey ütü arayışındaysanız ürünü gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Ürün İncele

5. İki farklı ayar seçeneği: Grundig St7950 1600w Buharlı Kırışık Giderici Ütü


Ütü almak isteyenler için Kiwi markası en iyi ve ucuz ütü modelleri

Grundig St7950 1600w Buharlı Kırışık Giderici Ütü, normal ve eko ütüleme modlarıyla gereksinimleria en uygun programı seçebilmenize imkan tanır. LCD ekran tasarımı ile kolay bir kullanım sağlar. Çoğu dikey ütünün sahip olmadığı haldeki 230 mililitrelik su deposuyla farkını ortaya koyuyor. Bu sayede uzun süre boyunca tekrar tekrar dolum yapma ihtiyacı duymadan ütü yapabilmenize fırsat verir.

Cihaz, dikey şekilde kullanılabildiği gibi seramik kaplamalı ısıtma plakasına sahip olmasıyla birlikte kıyafetlerinizde gezinmeye sebep olmadan yatay olarak ütüleme için de kullanılabilir. Siz ağaçları de kolaylaştıracak bir ürün aramak için bu ütüyü tercih edebilirsiniz.

Ürün İncele

6. 1200 Watt gücünde bir model: Electrolux E6HS1-2EG Refine Buharlı Kırışıklık Giderici Dikey Ütü


Ütü almak isteyenler için Kiwi markası en iyi ve ucuz ütü modelleri

1200 Watt gücündeki Electrolux E6HS1-2EG Refine Buharlı Kırışıklık Giderici Dikey Ütü, 20 evde kullanıma hazır olur. cihazların ısınmasını beklemenize gerek kalmaz. Ürün, temez kıyafetlerinizdeki kalıcılıkları kusursuz bir şekilde giderilebilmesinin yanı sıra yıkamaya fırsat bulamadığınız kıyafetlerinizi yüksek buharlama özelliğiyle malzemelerden arındırarak yeniler.

Üç metrelik uzun kabloyla size hareket Özgürlüğünür. Kalın kumaş türlerinde daha etkili sonuçlar alabilmeniz için fırça aparatıyla ve elinizi buhardan korumanız için koruyucu eldivenle gönderildi. Siz de mükemmel sonuçlar sunan bir ütüye sahip olmak için bu ürünü mutlaka denemelisiniz!

Ürün İncele

7. Otomatik bölüm: Schäfer Glatt Sky Buharlı Kırışık Giderici ve Dikey Ütü


Ütü almak isteyenler için Kiwi markası en iyi ve ucuz ütü modelleri

Schäfer Glatt Sky Buharlı Kırışık Giderici ve Dikey Ütü, otomatik şampiyon özelliğiyle fişte takılı kalsa bile tehlikesine sebep olmaz. Yoğunluğu ayarlanabilir buhar püskürtme özelliği sayesinde her kumaş türü için ideal çözümler sunar. Seramik tabanıyla kıyafetlerin üzerinde yağ gibi kayar ve sizi hiç zorlamaz.

Işıklı gösterge paneliyle pratik bir kullanım ömrün dikey ütü, 320 mililitre aralıklı su deposuyla da farkını ortaya koyar. Siz de normal ütülerden eksiği değil, artıları bulunan; İşlerinizi kolaylaştıracak, uzun ömürlü ve kullanışlı bir cihaza sahip olmak istiyorsanız daha fazla araştırma yapmanıza gerek yok. Aradığınız ürün burada, tam da burada!

Ürün İncele

8. Dakikada 25 gram sürekli buhar: Beko Buharlı Kırışık Giderici ve Dikey Ütü


Ütü almak isteyenler için Kiwi markası en iyi ve ucuz ütü modelleri

Prime olup bedava üye kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

Beko Buharlı Kırışık Giderici ve Dikey Ütü, dakikada 25 gram sürekli buhar verebilmesi sayesinde her türden kumaşın üzerinde etkili performans gösterir. Cihaz kıyafet türüne göre buhar derecesi de ayarlanabilir. Yalnızca kıyafetlerinizi ütülemekle sınırlandırılmakta olan cihaz; Aynı zamanda giysileriniz üzerinde bulunan, sağlığınızı olumsuz etkileyecek bakterileri de öldürerek maksimum hijyen sağlar.

Damlamaya izin vermeyen tasarım sayesinde yatay şekilde de kullanılabilir. 10 dakika boyunca kullanılmadığı takdirde otomatik olarak kapanır. Siz de kaliteli ve uzun ömürlü bir dikey ütü hayali kuruyorsanız cihaz gönül rahatlığıyla dağıtır.

Ürün İncele

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası