Twitter’ın yeni özelliği kullanıcıları şaşırttı! Elon Musk duyurdu, dikkatleri üzerine çekti

Elon Musk’ın liderliğinde olan ve dikkat çeken gelişmelere imza atan toplumsal medya platformu Twitter’a yeni bir özellik daha geldi. Twitter bildiğiniz suretiyle bir tweet’in kaç kez görüldüğünü her insana açık bir halde göstermiyordu. Yalnız paylaşılan videolarda görüntülenme sayısı her insana açık bir halde gösteriliyordu. Sadece artık bir tweet’in kaç kez görüntülendiği her insana açık bir halde gösterilecek. Şu sebeple artık “görüntülenme sayısı” özelliği duyuruldu.

İŞTE TWITTER’IN GÖRÜNTÜLENME SAYISI ÖZELLİĞİ!

Yeni özellik yardımıyla tweet’lerinizi kaç kişinin gördüğünü görebileceksiniz. Bununla birlikte başka bir hesabın gönderilmiş olduğu tweet’in kaç şahıs tarafınca görüntülendiğini de görebileceksiniz.

Özellik iOS ve Android telefonlarla beraber etken hale getirildi.

Ek olarak, web sürümünde de etkin bir halde kullanıldığı görüldü.

tweet2

Sadece bu özellik her tweet’te karşınıza çıkmayacak.

Twitter’ın yardım merkezine nazaran, eski tweet’ler, Twitter Topluluklar tweet’leri ve Twitter Çevresi tweet’lerinde bu özellik olmayacak.

Elon Musk yeni özelliğin duyurusunu yapmış olduğu tweet’inde ise “Twitter, Görüntülenme Sayısı’nı kullanıma sunuyor, böylece bir tweet’in kaç kez görüldüğünü görebilirsiniz!” ifadelerini kullandı. Elon Musk, paylaşımında, kullananların yüzde 90’ından fazlasının tweet’leri yalnızca okuduğunu; beğenip, yorum yapmadığını belirterek, yeni özelliğin Twitter’ın ne kadar canlı bir platform bulunduğunu göstereceğini söylemiş oldu.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İşte dünyayı bekleyen yeni kriz! Sadece 3 yıl sonra...İşte dünyayı bekleyen yeni kriz! Yalnız 3 yıl sonrasında…
40 bin TL'ye ev sahibi oldu! Yaptıklarını tek tek anlattı... 40 bin TL’ye ev sahibi oldu! Yaptıklarını tek tek söyledi…
Paris'te silah sesleri! Çok sayıda kişi yaralandıParis’te tabanca sesleri! Oldukca sayıda şahıs yaralandı

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası