Twitter’ın rakibi Threads kullanıma açıldı… Elon Musk bakın ne dedi

Merakla beklenen Threads uygulaması yayına girdi.

Elon Musk ise Meta’nın rakibi Twitter uygulamasının lansmanını iyi karşılamadı.

INSTAGRAM’A YÜKLENDİ

Insider raporuna göre, kullanıcılar Mark Zuckerberg’in yepyeni Threads platformuna akın ederken Musk, Twitter’da Meta’nın sahibi olduğu Instagram’a yükleme yaptı.

Musk, 21 Ağustos 2018 tarihli Instagram ile ilgili e-postasının ekran görüntüsünü paylaşan Internal Tech Emails adlı bir Twitter kullanıcısının tweet’ine yanıt verdi.

“ACILARI GİZLEMEYE DAYALI, YANLIŞ INSTAGRAM MUTLULUĞU”

Musk, tweet’inde, Twitter’da yabancılar tarafından saldırıya uğramanın, Instagram’ın acınızı saklamaya dayalı sahte mutluluğuna kapılmaktan çok daha iyi olduğunu söyledi.

yosun

Söz konusu e-postada “Instagram hesabımı sildim” yazısı dikkatlerden kaçmadı.

Musk, 2018 yılında Instagram hesabını sildi.

GÜLME EMOJİSİ İLE CEVAP

Sadece crtl, cev tuşlarının olduğu bir klavyenin fotoğrafını paylaşan kullanıcıya Elon Musk, “Meta’nın yeni uygulaması tamamen bu klavye kullanılarak yapıldı:” diyerek gülen bir emoji ile yanıt verdi.

ZUCKERBERG TARAFINDAN 11 YIL SONRA İLK KEZ PAYLAŞIM YAPILDI

Zuckerberg ise on yılı aşkın bir aradan sonra ilk kez, tam da Threads’in yayına girdiği gün tweet atarak Elon Musk’a dikkat çekici bir gönderme yaptı.

KAFES DÖVÜŞÜNE DAVET

Elon Musk ise daha önce Meta’nın bir Twitter rakibi başlatma girişimini küçümsediğini ifade etmişti.

Bu bir şekilde tuhaf bir olaylar dizisine dönüştü ve Zuckerberg’i ringdeki anlaşmazlıklarını çözmek için bir kafes maçına davet etti. İlginç bir şekilde Zuckerberg, “Bana bir konum gönder” paylaşımı yaptı ve bu gönderi, Zuckerberg’in Musk’ın meydan okumasını kabul etmesi olarak yorumlandı.

Muhtemel bir kavganın ne zaman ve nerede olacağı belli değil.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Dövüş başladı ama kafeste değil!  İşte bilmeniz gereken her şeyDövüş başladı ama kafeste değil! İşte bilmeniz gereken her şey
Taraf Ülkede inanılmaz hırsızlık vakasıTaraf Ülkede inanılmaz hırsızlık vakası
Yer: Esenyurt!  Tütsüleyip pencere önüne koydular, vatandaşlar isyan etti: 'İki gündür...'Yer: Esenyurt! Tütsüleyip pencere önüne koydular, vatandaşlar isyan etti: ‘İki gündür…’

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası