Twitter’ı alan Musk’a büyük şok… Terk etmeye başladılar! Hepsi dünya çapında ünlü isimler

Elon Musk Twitter’ın yeni patronu oldu ve hem kendi hayatında hem de Twitter’da yeni bir sayfa açtı. Musk, üst düzey yöneticileri işten çıkartarak da merkezine lavaboyla girmiş olduğu Twitter’da iyi mi bir değişiklik yapacağını açıkça ortaya koydu. Kimileri Elon Musk ile Twitter’ın bambaşka bir yer haline getireceğini savunurken, kimileri de Musk’a pek sevgi göstermiyor. Bu yüzden Twitter’ın geleceği için kaygı duyuyorlar. Musk’a ise bir şok da ünlü adlardan geldi.

ÜNLÜLER MUSK’IN ALDIĞI TWITTER’I TERK ETTİ

Business Insider’ın haberine nazaran, Elon Musk’ın Twitter’ın yönetimini devralınmasının peşinden ünlüler Twitter’ı terk etmeye başladı. Bu ünlülerden biri Grey’s Anatomy dizisi ile tanınan senarist ve yapımcı Shonda Rhimes oldu. Shonda Rhimes, 29 Ekim’de kendi Twitter hesabından son tweet’ini attı. Rhimes, bu tweet’in üstüne asla tweet atmadı ve bu da Twitter’a veda ettiğini açık bir göstergesi olarak değerlendirildi.

Rhimes, son birkaç gün içinde platforma sırtını dönen birkaç kişiden bir tek biriydi.

TWITTER’I TERK EDEN DİĞER ÜNLÜ İSİMLER

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası