Twitter’dan içerik görüntüleme sınırına ilişkin yeni açıklama!

Sosyal medya platformu Twitter, içerik görüntüleme sınırının geçici olduğunu ve bunun platforma zarar veren botları ve diğer kötü niyetli kişileri tespit edip ortadan kaldırmak için uygulandığını belirtti.

Twitter, tartışma yaratan içerik görüntüleme sınırıyla ilgili bir açıklama yaptı.

Açıklamada, “Kullanıcı tabanımızın güvenilirliğini sağlamak için spam ve botları platformumuzdan kaldırmak için sert önlemler almalıyız” denildi. ifade kullanıldı

Bu nedenle platforma zarar veren botları ve diğer kötü niyetli kişileri tespit edip ortadan kaldırmak için bu hesapların kullanımının geçici olarak kısıtlandığı iddia edildi.

Yayın, kısıtlamaların platformu kullanan kişilerin küçük bir yüzdesini etkilediğini ve çalışma tamamlandığında bir güncelleme sağlayacağını kaydetti.

Reklam kısıtlamalarının etkilerinin de minimum düzeyde olduğu belirtilen açıklamada, Twitter’ı herkes için daha iyi bir yer haline getirme konusunda derinden kararlı olduğumuz vurgulandı.

z2

Açıklamada, “Bazen kısa bir an için bile olsa hızlanmak için yavaşlamanız gerekir” denildi. ifade kullanıldı

Twitter Başkanı Elon Musk hafta sonu, kullanıcıların platformdaki manipülasyonu tespit etmek için içeriği görüntülemesinin geçici olarak kısıtlandığını duyurdu.

Doğrulanmış hesapların günde 6.000 gönderiyi, doğrulanmamış hesapların ise 600 gönderiyi görüntüleyebileceğini kaydeden Musk, doğrulanmamış yeni hesapların günde 300 gönderiyi okuyabildiğini kaydetti. Musk, sonraki bir gönderisinde söz konusu limitlerin yakında sırasıyla 8.000, 800 ve 400’e yükseleceğini söyledi.(AA)

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Mutfakta en iyi arkadaşınız olacak!  Airfryer'dan 460 TL indirimMutfakta en iyi arkadaşınız olacak! Airfryer’dan 460 TL indirim
Taraf Ülkede inanılmaz hırsızlık vakasıTaraf Ülkede inanılmaz hırsızlık vakası
Bu tarihlere dikkat!  'Record' yaz ortasında gelecekBu tarihlere dikkat! ‘Record’ yaz ortasında gelecek

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası