Twitter’da yeni ‘Bookmark’ özelliği: Bookmark nedir, nasıl yapılır?

Sosyal medya platformu Twitter’a yeni gelen ‘Bookmark’ özelliği, birçok kullanıcının dikkatini çekti. Twitter’da artık attığınız tweetleri, bookmark yani yer imi olarak kaydedenlerin görüntüleyebileceksiniz. Peki, yer imi nedir, nasıl yapılır?

Bookmark, sevgililer ve tekrar ziyaret etmek, tek bir yerde tutmak istediğiniz bir tweeti (veya birkaçını), istediğiniz zaman kolay ve hızlı erişim için bir zaman geçirmenize kaydetmenizi sağlar.
Twitter’da Kullanıcıların yer imi olarak kaydettiği içerikler daha fazla kullanım erişimi ve yalnızca kişiye özeldir. Yer imleri yalnızca sizin tarafınızdan Twitter hesabınızdan görüntülenebilir.
Adım 1 Bir tweetten, paylaşım kuruluşlarını ve tweeti Yer İşaretlerine Ekle öğesini seçin.
Adım 3 Kayıtlı bir Yer İşaretini göstermek için, Yer İşaretleri zaman bilgilerinizdeki Tweet’ten paylaşım arkadaşlarınız ve Tweet’i Yer İşaretlerinden Kaldır öğesini seçin . Tüm yer işaretlerinizi aynı anda göstermek için Yer İşaretleri zaman oluşumlarınızın üst kısmındaki daha fazla öğeyi de dokunabilirsiniz

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası