Twitter’da 8 dolara mavi tik dönemi! Güncelleme geldi, her şey ortaya çıktı! Elon Musk’tan heyecanlandıran tweet

Elon Musk’ın kontrolüne geçtiğinden beri Twitter’da sular durulmuyor. Aslen Musk’ın Twiter’ın genel merkezine elinde lavaboyla girmesiyle, toplumsal medya platformunda bu şekilde bir döneme girileceği tahmin ediliyordu. Nitekim o şekilde de oldu. Ilkin CEO Parag Agrawal ve üst düzey yöneticilerin işten çıkartılmasıyla süregelen süreç toplu işten çıkarmalara kadar vardı. Sadece tüm dünya tek bir şeyi konuştu; O da aylık 8 dolara satılacak olan mavi tik idi. Hala daha dünyanın gündeminden düşmeyen bu karar ile ilgili şimdi flaş bir gelişme yaşandı. Twitter’da 8 dolara mavi tik almak ile ilgili neredeyse her şey ortaya çıktı!

TWITTER’DA 8 DOLARLIK GÜNCELLEME!

iOS için Twitter uygulaması sürpriz bir halde güncellendi. Bu güncellemeyle uygulamaya Twitter’ın aylık 8 dolara mavi tik satma planına ilişkin destek eklendi. Güncelleme notlarına bakılırsa, mavi tik kazanma hususi durumunun yer alacağı Twitter Blue aboneliği aylık 8 dolara mal olacak ve abone olduğunuz takdirde sizin hesabınızda ünlüler, firmalar ve politikacılar benzer biçimde mavi tik alacak.

“Oldukça yakında” gerçek olacağı söylenen öteki özellikler içinde ise yarı oranda reklam görme, daha uzun videolar yayınlama ve platformda gösterilen içerik için öncelik yer ediniyor. İşte güncelleme notlarında yer edinen o izahat;

*”Bugünden itibaren Twitter Blue’ya mükemmel yeni özellikler ekliyoruz.

*Şimdi kaydolup ayda 7,99 dolar karşılığında Twitter Blue alın

*- Mavi onay işareti: İnsanlara güç: Hesabınız tıpkı takip ettiğiniz ünlüler, firmalar ve politikacılar benzer biçimde mavi bir onay işareti alacak.

*Oldukça yakında…

*- Reklamların yarısı ve oldukca daha iyileri: Botlara karşı harpte Twitter’ı desteklediğiniz için, sizi reklamların yarısı ile ödüllendirecek ve onları iki kat daha ilgili hale getireceğiz.

  • Daha uzun videolar yayınlayın: Sonunda Twitter’da daha uzun videolar yayınlayabileceksiniz.
  • Kaliteli içerik için öncelik sıralaması: İçeriğiniz yanıtlarda, bahsetmelerde ve aramada öncelikli sıralamaya haiz olur. Bu, dolandırıcılık, spam ve botların görünürlüğünü azaltmaya destek verir.
    Kullanılabilirlik: Doğrulamalı Twitter Blue şu anda ABD, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda ve Birleşik Krallık’ta iOS’ta kullanılabilir.”*

Buna bakılırsa, ABD Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’daki Twitter kullanıcıları yeni Twitter Blue’ya abone olabilecek ve plan yayına girdiğinde otomatikman mavi tik işareti alacaklar.

TWITTER YENİ DÖNEMİ HENÜZ BAŞLATMADI! AÇIKLAMA GELDİ

iOS için Twitter uygulamasının güncellenmesi, Twitter’ın 8 dolara mavi tik satma periyodunu başlattığına ilişkin yorumlara yol açtı. Sadece Twitter’dan bir yönetici mevzuyla ilgili tweet atarak, uygulamanın güncellemesine karşın mavi tik kazandıracak yeni Twitter Blue planının hemen hemen yayında olmadığını, Twitter’ın “gerçek zamanlı” testler yaptığını söylemiş oldu. Twitter’ın yeni planı kontrol ederken, güncellemeden sonrasında bazı kullananların uygulamalarında değişimler görebileceği açıklandı.

ELON MUSK’TAN HEYECANLANDIRAN TWEET! SINIR KALKIYOR

Elon Musk attığı bir tweet ile Twitter kullanıcılarını heyecanlandırmayı başardı. Bildiğiniz suretiyle Twitter’da 280 karakter sınırı bulunuyor. Musk ise attığı tweet’te Twitter’ın yakında tweet’lere uzun biçimli metin ekleme özelliği ekleyeceğini ve not uygulamalarından alınan ekran görüntülerinin paylaşılması “saçmalığını” sona erdireceğini söylemiş oldu. Böylece Twitter’da uzun yazı yazmak kolaylaşacak.

Musk tweet

ELON MUSK’TAN SONRA TWITTER’DA KAN KAYBI

Musk’ın Twitter’ı satın almasından sonrasında Twitter’ın milyonlarca kullanıcı kaybetmiş olduğu bildirildi. Daha ilkin, Twitter kullanıcısı birçok ünlünün de Twitter’ı kullanmayı bıraktığı ortaya çıkmıştı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Enerji tasarrufu sağlıyor, tek bir dokunuşla tüm ambiyansı değiştiriyor! Üstelik şu an indirimde, kaçırmayınEnerji tasarrufu sağlıyor, tek bir dokunuşla tüm ambiyansı değiştiriyor! Üstelik şu an indirimde, kaçırmayın
O ülke Türkiye'yi konuşuyor! Gemiyle gitmesi 1,5 ay sürdüO ülke Türkiye’yi konuşuyor! Gemiyle gitmesi 1,5 ay sürdü
Kılıçdaroğlu çok net konuştu: İsimlerini tek tek sayacağımKılıçdaroğlu oldukca net konuştu: İsimlerini tek tek sayacağım

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası