Twitter mavi tik Türkiye fiyatı ne kadar? Elon Musk duyurmuştu, detaylar belli oldu

Twitter’daki mavi tık uygulamasında yeni dönem başladı. Elon Musk’ın satın almasından sonrasında köktencilik değişikliklerin yaşandığı Twitter’da artık isteyen hepimiz belirli bir ücret karşılığında mavi tik alabiliyor. Elon Musk’ın söz mevzusu mavi tıkın aylık ödemeler karşılığında ücretlendirileceğini duyurmasının peşinden tepkiler peş peşe gelmiş, sadece geri adım atılmamıştı.

TWİTTER MAVİ TİK TÜRKİYE FİYATI NE KADAR?

Yeni uygulama başlarken Twitter mavi tik Türkiye fiyatı d araştırılıyor. Peki, Twitter mavi tik iyi mi alınır? Mavi tık Türkiye fiyatı ne kadar?

Twitter Blue fiyatı ABD’de 8 dolar olarak belirlenmişti. Doğrulanmış hesap rozeti almak için ayda 110 TL ödemeniz gerekiyor. Bu parayı her ay tertipli ödemek icap ettiğini unutmamalısınız.

TWİTTER MAVİ TİK NASIL ALINIR?

Eski kurallarda mavi tik almak için hesabınızın onaylanmış olması gerekiyordu. Yeni hesaplarda olduğu benzer biçimde bu hesapların da mavi tiki koruması için aylık ödemesi yapması gerekecek.

Twitter’daki mavi Onay rozeti, kamu menfaatini ilgilendiren bir hesabın orijinal bulunduğunun bilinmesini sağlar. Mavi rozet alabilmeniz için hesabınızın orijinal, tanınmış ve etken olması gerekir.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Bir ülkede bilgisayar korsanlığı kabusu!
Öğretmenden öğrencisine dayak! 'Sen kimsin lan'Öğretmenden öğrencisine dayak! ‘Sen kimsin lan’
Türkiye bu olayı konuşuyor! Annesi cenazede sinir krizi geçirdiTürkiye bu vakası konuşuyor! Anası cenazede sinir krizi geçirdi

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası