Twitter binasında uyurken çekilen fotoğraftan sonra hayatı değişti! Musk’ın gözüne giren Esther Crawford’un yükselişi görenleri şaşırttı

Twitter çalışanı Esther Crawford’un yükselişi görenleri şaşırtıyor. Elon Musk tarafınca 44 milyar dolar karşılığında satın alınan toplumsal medya şirketinin eski çalışanlarından kabul edilen Esther Crawford, firmanın yeni sahibinin gözüne girmiş benzer biçimde görünüyor. Dünya Crawford’u ise “Twitter binasında uyuyan çalışan” olarak tanıyor.

UYKU TULUMUNA SARILIP GÖZ BANDI TAKMIŞ HALDE UYURKEN YAKALANMIŞTI

Financial Times’ın haberine nazaran, Esther Crawford, 2 Kasım’da (Elon Musk Twitter’ı 44 milyar dolara satın alma işlemini tamamladıktan günler sonra) kendisinin toplumsal medya şirketinin genel merkezinde yerde bir uyku tulumuna sarılmış, göz bandı takmış halde uyurken çekilmiş bir fotoğrafını Twitter’dan paylaşmıştı.

Crawford paylaşımında, “Ekibiniz son teslim tarihlerini belirlemek için gece gündüz uğraşırken kimi zaman #SleepWhereYouWork (Çalıştığınız yerde uyursunuz).” ifadelerini kullanmıştı. Paylaşım ise viral olmuştu.

HAYATI BİR ANDA DEĞİŞTİ

Sadece görünüşe nazaran Esther Crawford yeni patronu Elon Musk’ın gözüne girdi. Zira Crawford görenleri şaşırtan bir yükseliş yaşadı. Hayatı aniden değişen Crawford, şirkette Musk’ın güvenilmiş olduğu adlar arasındaki kadınlardan biri oldu.

asda

Musk, antak kalma kapanmadan derhal ilkin San Francisco’daki Twitter genel merkezine ilk vardığında, Crawford Twitter’ın kafesinde kendisini Musk’a tanıttı ve bu karşılaşmayı bilen birçok kişiye nazaran ödemeler ve içerik oluşturucularla ilgili fikirlerini konuşmak için bire bir toplantı ayarladı.

Musk’ın yönetiminde Crawford, kullanıcılara bir “mavi tik” veren 8 dolarlık abonelik hizmeti olan Twitter Blue’nun tanıtımına öncülük etti.

İlk olarak Platformer tarafınca bildirilen habere nazaran, Crawford Twitter’ın yan kuruluşu Twitter Payments’ın CEO’su olarak atandı.

Crawford, Twitter’a ilk olarak 2020’nin sonlarında, firmanın koronavirüs pandemisi tesirini göstermeye başladığında kurduğu görüntülü söyleşi girişimi Squad’ı satın aldığında katılmıştı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Instagram'ın paylaşımı sosyal medyada gündem oldu!Instagram’ın paylaşımı toplumsal medyada gündem oldu!
Kabul edildi! CHP ve İYİ Parti detayı...Kabul edildi! CHP ve İYİ Parti detayı…
CHP'den sosyal medyada yeni akım! O sözlerden sonra harekete geçtilerCHP’den toplumsal medyada yeni akım! O sözlerden sonra harekete geçtiler

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası