Torchwood 2. Sezon İncelemesi

Torchwood’un bir sonraki dizisinin uzun bir hikaye anlatan sadece beş bölümden oluşacağı haberi, yapımcılarının bu dizinin tam olarak ne hakkında olduğunu henüz çözemediğine dair artan şüpheye daha fazla ağırlık katıyor. Kesinlikle en son yayını izledikten sonra, iyi bir bölümün nasıl olması gerektiğini bulmaya daha yakın değiliz. Bu, iyiTorchwood’ların olmadığı anlamına gelmez , ancak yazarlar “mükemmel bir bölüm” tasarlama niyetlerini ifade ederek oturdularsa, çok az fikir birliği olacağı hissine kapılıyorsunuz.

Aktarımdan önce, birinci seriye yöneltilen eleştirilerin dinlendiği söylentileri vardı. Saflardaki aralıksız çatışmalar ve programa 15 sertifikası almak için bariz bir girişimden başka bir şey olmayan bir şekilde bahşedilen aşırı derecede kötü seks de gitti.

Bunun yerine bize daha az kaygılı ve kendisiyle daha barışık birTorchwood sözü verildi . Bölümün ilk birkaç dakikasında, tüm şovda bir ahududu patlatan bir tıkaçtan birinin gelmesiyle, burada, gösterinin sıcak ve soğuk değil, soğuk ve soğuk çalıştığı on üç bölümden sonra, kendinden emin bir niyet ifadesi vardı. biri ikinci serinin dizginlerini eline almıştı.

Ancak “Kiss Kiss Bang Bang” makul bir sezon açılışı olmasına rağmen muhteşem değildi, bunun yerine bir gazetenin dediği gibi “eğlenceli” sunuyordu. İkinci gösteri, “Sleeper”, Doctor Who’nun “Human Nature”ından (kahramanın gerçek kimliğini bilmediğinden) bir konsept ödünç almış gibiydi, ama en azından üçüncü makaraya kadar onunla oldukça iyi oynadı. Aslında bu en tutarsız diziye yapılabilecek tutarlı bir eleştiri varsa, o da son perdede her şeyin biraz zihinsel gittiğidir.

https://izlefilmdizi.co/

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası