Ted Lasso karakterleri Fifa 23’e katılıyor


AFC Richmond oyuncusu Roy Kent’i canlandırmasıyla iki Emmy ödülü kazanan Brett Goldstein, karakterinin Jamie Tartt ile ekrandaki rekabetini sanal dünyaya getirmenin bir fırsat olacağını söyleyerek şaka yaptı.

Aktör, “Yeğenimi benimle Roy Kent ve onunla Jamie Tartt olarak bir oyunda yenmeyi dört gözle bekliyorum. Çok kızacak” dedi.

Fifa oyunu 1993 yılında EA Sports activities tarafından piyasaya sürüldü. Çoğu gerçek dünya futbol takımı oyunculara açıktır.

Sudeikis’in itibari karakteri, AFC Richmond’un menajeri olarak seçilebilecek ve aynı zamanda diğer takımlar için de seçilebilecek.

Benzer şekilde, taraftarların AFC Richmond’un kontrolünü ele geçirmek için farklı bir menajer seçmesine veya oluşturmasına izin verilecek.

Kent, Tartt, Sam Obisanya ve Dani Rojas gibi dizinin tanınmış karakterleri ve AFC Richmond’un ev stadyumu Nelson Street da oyunda yer alacak.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası