Sunumlarınızı rahat yapabilmeniz adına en iyi sunum kumandası tavsiyeleri

Etkili bir şekilde sunum yapabilmek için pek çok hazırlık aşamasının tamamlanması gerekiyor. Tabii yazılı, sözlü ve görsel öğelerin dışında bir de teknik gereksinimleriniz var. Bunun için en önemli gerekliliklerden biri, sunum kumandaları. Bu ürünlerin akıcı bir sunumun yaşanabilmesi için olmazsa olmaz. Sunum kumandası alma eğilimindeyseniz ve birçok model arasında kararsız kalırsanız listelediğimiz ürünler arasında gözlemliyoruz.

1. Başarılı bir sunum için: Blueway Kablosuz Sunum Kumandası


Sepette %10’a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

Öğretmenlerin, öğrencilerinin ya da ofis çalışanlarının sunumlarının rahat yönetebilmeleri için tasarlanan Blueway Kablosuz Sunum Kumandası, sade bir adet pil ile çalışıyor. Microsoft Powerpoint, Word, Excel ve Acrobat Reader ile ilgili ürün; neredeyse tüm Windows işletim sistemleriyle çalışabiliyor.

En ucuz sunum kumandasından biri olan model, alıcısıyla birlikte kullanılır. Kumandanın cihaza taşınması için CD gibi araçların ön yükleme yapılmasına gerek yok çünkü cihaz otomatik olarak çalıştırılıyor. Ürün lazer operasyonlarıyla uğraştığı için gözlere dikkat edilmesi gerektiğini hatırlatalım. Özel bu konu, çocuklar için de ekstra önem taşıyor.

Ürün İncele

2. Güçlü kırmızı işaretçi lazeriyle: Apera GN-04 Kablosuz Sunum Tıklayıcı Kırmızı İşaretçi


Sunumlarınızı rahat yapabilmeniz adına en iyi sunum kumandası tavsiyeleri

Herhangi bir yazılım programı gerektirmeden sadece alıcıyla yuvaları kullanmaya başlanabilecek Apera GN-04 Kablosuz Sunum Tıklayıcı Kırmızı İşaretçi, uzun süreye dayanan AAA pil ile çalışıyor. Gömlek ya da ceket ceplerine rahatlıkla iliştirebilmek için klipsli olarak tasarlanıyor.

Windows, Mac ve Linux işletim sistemlerinde kullanılan ürün, sunum programlarının yönetimi dışında kırmızı işaretçi bölümleri da sahip. Üstelik bu özellik sayesinde evinizdeki patili dostlarınızla oyunlar oynayabilirsiniz. Sunum yönetimi için 200, kırmızı isaretçi için 100 metreye kadar çekim görüntüleme sunuyor. Ürün, süet kılıfıyla yaklaşmaya ulaşıyor.

Ürün İncele

3. Sunum alanında ücretsiz olabilmeniz için: PrimeX PX-4545 Profesyonel USB Kablosuz Projeksiyon Sunum Kumandası


Sunumlarınızı rahat yapabilmeniz adına en iyi sunum kumandası tavsiyeleri

“Sunum kumandası nasıl kullanılır?” soruyu ise cihazı kullanmak isteyenler arasında merak konusu. Hiçbir şekilde ön hazırlık gerektirmeyen bu cihazlar genel olarak alıcılarıyla birlikte çalışır ve kullanım her bir hazır hâlde olurlar. Bölümler TV kumandası gibi bir işlevselliğe sahipler.

Ergonomik tasarımıyla öne çıkan PrimeX PX-4545 Profesyonel USB Kablosuz Projeksiyon Sunum Kumandası, 10 metreye kadar çekim özelliğiyle beğeni kazanıyor. Lazer ışını ile sunum programlarını sunumlarını sağlayan ürün, bilgisayar ve projeksiyon cihazlarında kullanılabiliyor. Ürünün lazer ışığı kırmızı renkleri için olduğu kullanım kolaylığı görülüyor. Kablosuz olarak kullanılan sunum kumandasının bir adet alıcısı var.

Ürün İncele

4. Sunum süreci olmazsa olmaz: Coverzone Kablosuz Lazer Sunum Kumandası


Sunumlarınızı rahat yapabilmeniz adına en iyi sunum kumandası tavsiyeleri

Okulda ya da ofiste kaliteli bir sunum yapmanızı sağlayacak özel bir yardımcıya ihtiyacınız varsa en gelişmiş özellikleriyle Coverzone Kablosuz Lazer Sunum Kumandası’nı değerlendirebilirsiniz. Ergonomik tasarımıyla rahat bir tutuş sunan kablosuz sunum kumandası, sadece ofis bilgisayarlarını veya sunum dosyalarınızı kumandayla kalıyor. Aynı zamanda e-kitap ya da web sayfası taramalarını de gerçekleştirebiliyor.

Dâhilî bir alıcı kullanımı çalışan ürün, 15 metreye kadar çekim gücüne sahip. Hafif, rahat kullanımlı ve ergonomik özelliklere sahip olan cihaz; sunum çalışmaları için olmazsa olmaz biri.

Ürün İncele

5. kaliteli tasarımıyla: Canon PR500-R Sunum Kumandası


Sunumlarınızı rahat yapabilmeniz adına en iyi sunum kumandası tavsiyeleri

En iyi sunum kumandası listelerinde yer alan Canon PR500-R Sunum Kumandası, kaliteli donanım ve çalıştırmayla ilgi çekici barındıran biri. Ürün, sunum yaparken bilgisayar başına gitmeden slaytları yönetebilme olanağı sağlıyor. Böylece çocuğunun evde kalması yerine sahnede hareket hâlinde olarak sunum sırasında dinleyicilerinizle daha sağlıklı bir iletişim ve göz teması kurabilmenizi anlatım.

Sunumu durdurma, yeniden oynatma, sayfalar arası gezinme gibi temel bileşenlerin yanında kumandada pil durum göstergesi de yer alıyor. Ayrıca boş ekran özelliği ile istediğiniz zaman ekran karartma uygulayabilirsiniz. Harika değil mi?

Ürün İncele

6. Tek tuşla tüm yönetim sizde: Everest PSN-07B Beyaz 2.4 Ghz Kablosuz Profesyonel Dağıtım Cihazı


Sunumlarınızı rahat yapabilmeniz adına en iyi sunum kumandası tavsiyeleri

Sunumları en etkin şekilde gerçekleştirebilmeyi sağlayan sunum kumandaları, oradan pek çok farklı çeşitte yer alıyor. Derinlemesine tasarımlardan hoşlanmayanlara ise, Everest PSN-07B Beyaz 2.4 Ghz Kablosuz Profesyonel Dağıtım Cihazı öneriliyor. Oldukça da hafif ve kompakt bir eşyaya sahip olan ürün, kullanılmadığı zamanlarda fazla yer kaplamıyor.

Alıcısıyla birlikte çalışan ürün, 30 metreye kadar çekim gücüne sahip. Lazer ışını ise kırmızı. Geniş sunum programı kapsamıyla uyum gösterebiliyor. Cihaz altında yer alan bölme, ürünü kullandığınız sürelerde alıcısını muhafaza etme özelliklerini saklar. “İyi ki almışım!” diyeceğiniz ürün mutlaka olmalıdır.

Ürün İncele

7. Etkili sunumlar için: Dark DK AC WP03 Kırmızı Lazerli 2,4 GHz RF Kablosuz Sunum Kumandası


Sunumlarınızı rahat yapabilmeniz adına en iyi sunum kumandası tavsiyeleri

Prime olup bedava üye kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

Microsoft PowerPoint, Star Office, KeyNote ve Open Office öğeleri olmak üzere pek çok sunum üreticisi Dark DK AC WP03 Kırmızı Lazerli 2,4 GHz RF Kablosuz Sunum Kumandası; Herhangi bir yazılım gerektirmeden yalnızda USB alıcısı ile aktif hale getiriliyor. Güçlü kırmızı lazeri yani isaretçisi ile dinleyicilerinizin odak noktalarına, odaklanma ilgili odaklanmalarını sağlayabilirsiniz.

En iyi sunum kumandası tavsiyelerinden biri olan üründe açma kapama ve sayfalar arası ileri geri yapma gibi özelliklerin yanında ilgili inceleme tam boyuta çevirebilme özelliği de bulunuyor. Ayrıca modelde ekran karartma efekti de yer alıyor.

Ürün İncele

8. Portatif tasarımıyla: Microcase Kalem Tipi Kablosuz Lazerli Kablosuz Sunum Kumandası


Sunumlarınızı rahat yapabilmeniz adına en iyi sunum kumandası tavsiyeleri

Sadece bir kalem tutan Microcase Kalem Tipi Kablosuz Lazerli Kablosuz Sunum Kumandası ile sunum sürecinizi en etkili şekilde yönetmeye ne dersiniz? Microsoft Powerpoint, Open Office, KeyNote, Star Office uygulamalarında çalışabilen cihaz, Windows(Vista, 7, 8, 8.1, 10, 11), Mac iOS ve Linux işletim sistemli tüm depolama kullanılarak kullanılır.

Tek tuşla kapatma, ekran karartma, sayfalar arası gezinme gibi temel özellikleri sunan kumandada dinleyicilerin merkezini sağlamak için isaretçi de bulunuyor. Üründe cep telefonu gibi flamalar iliştirmek için klips de yer alıyor. Daha ne olsun, değil mi?

Ürün İncele

9. Kontrol tamamen sizde: Lecoo SPT9614 2.4Ghz Sunum Kumandası


Sunumlarınızı rahat yapabilmeniz adına en iyi sunum kumandası tavsiyeleri

Mouse sunum sunum kumandasından biri olan Lenovo Lecoo SPT9614 2.4 Ghz Sunum Kumandası, sunum kontrolünün yanı sıra pek çok özelliği de beraberinde getiriyor. Bilgisayara yakınından ekranları uzaktan yönetilebilir ürün, bir mouseun görüntüsünün tamamı üstlenebiliyor.

Ayrıca üründe taşınabilir ses ve kırmızı ışık göstergesi de bulunuyor. En gelişmiş sunum kumandaları yer alan modelinde; ofis kullanıcıları, eğitimciler ve öğrenciler için oldukça faydalı bir yardımcı ürün hâline geliyor. İş toplantılarından etkili der sunumlarına kadar pek çok süreçteki yemekleriçiniz bu ürüne şans vermeyen ne öğreticiz?

Ürün İncele

10. Sunum gerçekleştirme herkesin ihtiyaç duyduğu ihtiyaç: Logitech Spotlight Sunum Kumandası


Sunumlarınızı rahat yapabilmeniz adına en iyi sunum kumandası tavsiyeleri

Bluetooth sunum kumandası arayışındaysanız listemizi harika bir ürünle sonlandırıyoruz, Logitech Spotlight Sunum Kumandası! Üç temel yapıya sahip tuşa sahip olan ürün, oldukça kolay kullanıma sahip. Ayrıca ürün pille değil, şarjda kullanılıyor. Yanında yer alan kısa USB bağlantı kablosu ile bilgisayar üzerinden şarj edilebilmesini sağlıyor. Böylece sizi sürekli pil üretiminden kurtarıyor.

kaliteli malzeme yapısıyla uzun yıllar bilgisayarda kullanılır. 131 milimetre uzunluğunda ve 28 milimetre uzunluğunda olan ürünü taşıması da bir hayli kolay. Model dahili bir alıcı ile çalışmak için herhangi bir ön yükleme yapılmadan kullanılabiliyor.

Ürün İncele

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılarından gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan alınan zararlardan Mynet sorumlu değildir.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası