State of Decay 3, stüdyo ayrımcılık iddialarıyla savaşırken durdu


Çürüme Durumu 3 son iki senedir ön üretimde oyalandı, raporlarUndead Labs, yalın ve aşırı istekli bağımsız bir stüdyodan, zehirli iş yeri, ayrımcılık ve tükenmişlik şeklinde büyük sanayi sorunlarıyla savaşım eden birinci taraf bir Xbox geliştiricisine dönüştü.

Aslına bakarsak, Kotaku’nun raporları, Undead Labs’ın duyurulması için baskı altındaydı. Çürüme Durumu 3 Temmuz 2020’de Xbox Games Showcase’de geliştiriciler oyunun buna hazır bulunduğunu hissetmeden oldukça ilkin. Bunu, Undead Labs gazileri, Microsoft liderliği için, kargaşa hissini hızlandıran, aceleye getirilmiş bir dahili demo izledi.

Çürüme Durumu 3Kotaku tarafınca alıntılanan isimsiz kaynaklara bakılırsa, 2021 sonbaharında iki dahili gösteriye daha haiz olması gerekiyordu ve stüdyo yöneticisi Philip Holt, Microsoft’tan sonrasında Undead Labs’ın personel şefi olarak getirildi. 2018’de stüdyoyu satın aldı, her ikisinin de gerçek oynanışı içermesini istedi. Rapora bakılırsa, projeyi bu şekilde bir duruma getirmek için lüzumlu olan emek harcama ve sıkışıklığı göz önünde bulunduran geliştiriciler “isyan etti”. Geliştiriciler, Holt yumuşasa da, bozulma hala birçok Undead Labs gazisini kapıdan dışarı itti.

Kimliği belirsiz bir geliştirici Kotaku’ya, “Eğer ön prodüksiyon bundan ibaretse, tam üretime devam etmemin hiçbir yolu yoktu” dedi.

Çürüme Durumu 3 hala resmi bir lansman zamanı yada penceresi yok. 2020 Xbox Games Showcase duyurusu, bir tatar yayının dürbününden görülen bir zombi geyiği üstünde yaşayan bir ön işleme fragmanıyla ün salmıştı.

Başka bir geliştirici, “Hala birçok şeyle birinci karedeler” dedi. Bu sırada, Kotaku’nun kapsamlı raporu Undead Labs, birçok işçinin yeni patron Microsoft tarafınca dikkatsizlik edildiğini düşündüğü ayrımcılık ve görevi kötüye kullanma mevzularında iç karşıcılık ve güvensizlik tarafınca sarsılmış olarak tasvir ediyor.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası