Sosyal medya kullanıcıları fark etti YouTube doğruladı! Milyonların kullandığı platformda çarpıcı gelişme…

YouTube bu kez ‘1080p Premium’ şarkı sözleri ile gündemde. The Verge’ün aktardığına göre her şey, bazı Reddit kullanıcılarının kalite ayarları yeni bir ‘1080p Premium’ olabileceği fark etmeleriyle başladı. Bu sonuca göre birçok kişinin dikkatini çekmeyi başardı. Gözlerin çevrildiği YouTube ise bazı Reddit kullanıcılarının 1080p Premium şansını fark etmelerinin ardından Premium aboneler için daha yüksek kaliteli bir 1080p seçeneğini denediğini doğruladı.

Şirket sözcüsü Paul Pennington’a göre bu seçenek şu anda “küçük bir grup YouTube Premium abonesi” tarafından kullanılabiliyor.

YOUTUBE’DAKİ 1080P VİDEOLAR NASIL DAHA KALİTELİ OLACAK?

Sahiplerine göre YouTube bunu aynı boyutlarda daha yüksek bit hızı sunarak yapacak.

Çünkü Pennington, “1080p Premium, 1080p’nin artırılmış bit hızına sahip sürümüdür” dedi.

Ayrıca Pennington, “YouTube’daki 1080p (HD) boyutları için mevcut olarak sunulan kalitede herhangi bir değişiklik olmadığını” sözlerine ekledi.

YouTube’un Premium sürümünü daha çekici hale getirmek için standart 1080p modunun korktuğuna dair endişeler olduğu iddia edilmişti.

youtube21

Ancak söz konusu yaklaşımı, şirket bu konuda herhangi bir değişiklik yapmadığı ima ediliyor.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Isınma problemane hızlı ve etkili bir çözüm aramak için kule tipi ısıtıcılara mutlaka göz atınIsınma problemane hızlı ve etkili bir çözüm aramak için kule tipi ısıtıcılara mutlaka göz atın
Kuraklık Riski Artabilir!  Türkçe için kritik uyarı... Kuraklık Riski Artabilir! Türkçe için kritik uyarı…
'Beni iflas mı ettireceksin?'  dedi şimdi her yerde o ustayı arıyor!‘Beni iflas mı ettireceksin?’ dedi şimdi her yerde o ustayı arıyor!

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası