SON DAKİKA | BTK duyurdu! Ekşi Sözlük’e erişim engeli getirildi

Ben dakika: Ekşi Sözlük’e giremeyen kullanıcılar, sorgulamanın ne olduğunu merak etmekte. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) akşam saatlerinde yaptığı duyuruda Ekşi Sözlük’e erişim engeli getirildiğini açıkladı. Ekşi Sözlük’e erişim engeli kararı sosyal ortamlarda gündem üzerine odaklanma ilgili Ekşi Sözlük ve Ekşi Sözlük CEO’su Başak Parut’tan açıklamalar geldi.

OĞUL DAKİKA | EKŞİ SÖZLÜK’E ERİŞİM ENGELİ KARARI

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu akşam saatlerinde sona ereceği Ekşi Sözlük’e erişim engeli getirildiğini açıkladı.

21 Şubat 2023 tarihinde alınan bu karardan sonra Ekşi Sözlük sitesine giriş yapılamıyor. Ekşi Sözlük’e çevrilen erişim engelinin ne zaman kalkacağına bir ise bilgi verilmedi. Ekşi Sözlük’e getirilen erişim engeli kararı sosyal gündem oldu.

sözlük ekşi erişim engeli

EKŞİ SÖZLÜK CEO’SU: BİRAZ ÖNCE BİR ENGELLEME KARARI OLDUĞUNU ÖĞRENDİK

Ekşi Sözlük CEO’su Başak Parut, sosyal medyadan “Biraz önce sözlük hakkında bir engelleme liderliğini öğrendiğini, konuyu araştırıyoruz, bilgi edindikçe paylaşacağız” dedi.

EKŞİ SÖZLÜK’TEN AÇIKLAMA

Ekşi Sözlük’ten yararlanın, “Merhaba, erişim engeli konusunda bir karar olduğunu gördük ancak bilgi sahibi olduğumuz hakkında ayrıntılar, kullanıcılardan bilgi almaya çalışıyoruz. Bilgi aldıkça paylaşacağız.” adamak.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Birlikte yapılan yemekler hem çok sağlıklı hem de zahmetsiz!Birlikte yapılan yemekler hem çok sağlıklı hem de zahmetsiz!
  Erdoğan yeni karlarını duyurdu!  3 ay ertelendi... Erdoğan yeni karlarını duyurdu! 3 ay ertelendi…
Deprem okullarının bulunduğu yerlerin açılacağı tarihler belli oldu!Deprem okullarının bulunduğu yerlerin açılacağı tarihler belli oldu!

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası