SAP Sapphire etkinliğine yapay zeka damgası – Son Dakika Ekonomi Haberleri

Orlando’daki SAP Sapphire etkinliğinde SAP, müşterilerin belirsiz bir geleceğe güvenle bakmalarını sağlayan birçok yeniliğini ve iş birliğini sergiledi.

SAP, müşterilerin iş açısından kritik sorunları çözmelerini sağlamak için güçlü yapay zeka yeteneklerini portföyüne entegre edeceğini duyurdu. Açıklama, müşteri etkileşimlerini kişiselleştiren, tedariki daha verimli hale getiren ve kuruluşların tüm iş gücü genelinde kritik yetenekleri bulma ve geliştirme yeteneğini genişleten yenilikler de dahil olmak üzere SAP Business AI’da bir dizi iyileştirme içeriyordu.

SAP, iş çözümlerinde yerleşik yapay zeka, karbon izleme için günlük tabanlı muhasebe ve tedarik zinciri dayanıklılığını desteklemek için sektöre özel ağlar gibi önemli duyurularla müşterilerin iş modellerini geleceğe taşımasına yardımcı oluyor. Böylece şirketler, sürdürülebilirliği işlerinin merkezine almakta ve sürekli değişen koşullarda başarılı olmak için çevikliklerini artırmaktadır.

Etkinlikte konuşan SAP CEO’su Christian Klein, “Piyasadaki aksaklıklar, gelişen düzenleyici ortamlar ve kritik beceri eksiklikleri ile karakterize edilen bir dünyada, müşterilerimiz en acil sorunlarını çözmek için ihtiyaç duydukları çözümler için SAP’yi seçiyor. “SAP Sapphire’da duyurduğumuz yenilikler, müşterilerimizin bugün ve gelecekte başarılı olmasına yardımcı olmak için onlarca yıllık sektör ve süreç deneyimiyle tasarlanmış, sorumlu bir şekilde geliştirilmiş iş teknolojisi mirasımızdan yararlanıyor.”

YAPAY ZEKA İŞ DÜNYASININ HİZMETİNDE

Zengin ekosisteminin gücünü müşterilerinin yararına kullanan SAP, Microsoft ile uzun soluklu ortaklığında yeni bir adım attığını duyurdu. İki şirket, doğal dili analiz eden ve üreten güçlü dil modellerine erişmek için SAP SuccessFactors çözümlerini Viva Learning ve Copilot ile Microsoft 365 ve Azure OpenAI’ye entegre etmek için birlikte çalışacak. Entegrasyonlar, kuruluşların çalışanlarını çekme, elde tutma ve becerilerini artırma yöntemlerini geliştirmek için tasarlanmış yeni deneyimler sunacak.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİKTE ÖNEMLİ BİR ADIM

Elli yıl önce SAP, Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) ile finansal muhasebede devrim yarattı. Bugün SAP, varlıkların tanımını karbonu içerecek şekilde genişleterek ERP’deki “R”yi yeniden keşfediyor.

Hızla gelişen düzenleyici gereklilikler ve paydaşların sürdürülebilir bir şekilde faaliyet göstermeleri için artan baskıları arasında, kuruluşlar, finansalları kadar denetlenebilir, şeffaf ve güvenilir bir emisyon muhasebe sistemine ihtiyaç duyar. Şirketleri karbon tahminlerinden gerçek verilere taşıyan SAP’nin yeni Green Ledger (yeşil soğuk cüzdan) çözümü ile şirketler yeşil hatlarını tıpkı kar zarar muhasebesinde olduğu gibi netlik, doğruluk ve güvenle yönetebiliyor.

SAP, tüm şirket, değer zinciri ve ürün genelinde emisyonları hesaplamak ve yönetmek için tek bir çözüm olan SAP Sustainability Footprint Management’a yönelik bir güncelleme duyurdu. SAP ayrıca, kuruluşların tedarik zincirlerini daha hızlı karbondan arındırabilmeleri için standartlaştırılmış sürdürülebilirlik verilerini iş ortakları ve tedarikçilerle güvenli bir şekilde paylaşmalarını sağlayan yeni bir çözüm olan SAP Sustainability Data Exchange’i tanıttı.

SAP’nin Green Ledger çözümü, SAP ile RISE ve SAP ile GROW’a da dahil edilecek.

PORTFÖY, PLATFORM VE EKOSİSTEM YENİLİKLERİ MÜŞTERİ DİRENCİNİ ARTIRIR

SAP ayrıca portföyündeki bir dizi başka yeniliği de duyurdu. Örneğin, yıllık ticareti yaklaşık 4,5 trilyon dolar olan kapsamlı bir B2B işbirliği platformu olan SAP Business Network’ün başarısını temel alan SAP Business Network for Industry’yi duyurdu. Bu platform, tüketici, yüksek teknoloji, endüstriyel üretim ve yaşam bilimleri müşterilerinin tedarik zinciri direncini hızla artırmasını sağlamak için ağ bağlantılı tedarik zincirlerinin avantajlarını SAP’nin eşsiz sektör uzmanlığıyla birleştiriyor.

SAP Business Technology Platform’da başlatılan yenilikler, iş süreci optimizasyonunu önemli ölçüde hızlandırır ve ölçeklenebilir iş otomasyonu sağlar. SAP Signavio’daki gelişmeler, müşterilerin kritik süreçler hakkında günler değil, saatler içinde içgörüler elde etmelerini sağlar. SAP Integration Suite güncellemeleri, şirket içinde ve bulutta SAP ve SAP dışı sistemler genelinde bütünsel süreçleri bir araya getirir. SAP’nin düşük kodlu çözümü SAP Build’deki yeni olay entegrasyon yetenekleri, iş profesyonellerinin tüm iş süreçlerinde otomasyonları etkinleştirmesine olanak tanır.

Müşteriler giderek daha fazla parçalanmış veri ortamlarıyla karşı karşıya kalırken SAP, derin ve eyleme dönüştürülebilir iş içgörüleri oluşturma becerilerini geliştiren Google Cloud ile açık veri taahhüdünü geliştirdi. Bu kapsamlı açık veri çözümüyle müşteriler, şirket genelindeki verileri kapsayan uçtan uca bir veri bulutu oluşturmak için SAP Datasphere çözümünü Google’ın veri bulutuyla birlikte kullanabilir.

Teknoloji inovasyonunun hızlanan hızıyla birlikte geliştiricilere duyulan ihtiyaç artmaya devam ederken SAP, 2025 yılına kadar dünya çapında iki milyon kişinin becerilerini artırma taahhüdünü ikiye katladı. Müşterilerin bulutta devam eden iş dönüşümünü desteklemeye devam etmek için, Ekosistem genelinde SAP uzmanlarına yönelik artan talebi karşılayın.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası