Saatlerce bilgisayar başında olan herkesin sahip olması gereken 2022’nin en iyi klavyeleri

Klavye satın alınacağı süre ilkin kullanım amacını belirlemek gerekiyor. Klavyeler; oyun oynamak, yazı yazmak, internette gezinmek ve multimedya tuşlarını kullanmak şeklinde birçok değişik amaçla kullanılıyor. Oyuncu klavyeleri, süratli tepki süreleri ve dayanıklı malzemeleriyle performans odaklı kullanım sunuyor. Yazı yazmak yada gündelik kullanım için fiyat performans ürünü, sessiz, kablolu yada kablosuz birçok klavye çeşidi bulunuyor. Ek olarak çoğunlukla gezi eden ve klavyesini yanında taşıması gerekenler için azca yer kaplayan ve hafifçe yapılı kompakt modeller de üretiliyor. Hazırsanız bu senenin en iyi klavye modellerini incelemeye başlamış olalım!

1. Dayanıklılık için üretildi: Logitech K270 Kablosuz Klavye


Sepette %10’a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

En iyi kablosuz klavye modellerinden biri olan Logitech K270 Kablosuz Klavye, kuvvetli bluetooth teknolojisi yardımıyla her bilgisayarla uyum içinde çalışıyor. Sayısal tuş ekibi bulundurması yardımıyla hesaplama yaparken avantaj sağlıyor. Modelin en sevilen yanı, eğimli ayak özelliğine sahip olması. Böylece en rahat edilen açıya getirilerek yazı yazmayı kolaylaştırıyor. 24 aya kadar pil ömrü sunan model, kullanıcılarını devamlı pil değişiklik yapma derdinden kurtarıyor. Ek olarak açma kapama anahtarıyla enerji tasarrufu yapılmasına katkı sağlıyor. Yüksek kalite standartlarına uyarak tasarlanan model, sıvı temasına karşı dayanıklı olmasıyla da takdir topluyor.

Ürünü İncele

2. Yüksek süratli tuş tepki süresi: Bloody B318 Q Oyuncu Klavyesi


Saatlerce bilgisayar başında olan herkesin sahip olması gereken 2022'nin en iyi klavyeleri

Oyun oynarken basılan tuşların geç algılanmasından bıkanları mutlu eden Bloody B318 Q Oyuncu Klavyesi, yüksek süratli tuş tepki süresi sunarak oyun deneyimini arşa çıkarıyor. Çağıl tasarımıyla oyuncu masalarına biçim katan model, dokuz değişik programlanabilir tuşuyla işlevsel kullanım sağlıyor. Ek olarak yedi tane multimedya tuşuyla beğeni kazanıyor. Silikon ayak tasarımı kullanan model, kayma ve titreme şeklinde problemler yaşatmadan sağlamlık sunuyor. Üstün araç-gereç kalitesiyle kullanıcılarına itimat veriyor ve suya karşı direnç göstererek sıvı dökülmesi şeklinde kazalardan hasar almıyor. Ürünün sol kısmında konforlu bilek desteği bulundurması da cabası!

Ürünü İncele

3. Hem iş hem oyun için ideal bir model: Razer Ornata V2 Siyah Klavye


Saatlerce bilgisayar başında olan herkesin sahip olması gereken 2022'nin en iyi klavyeleri

Oyun oynamayı oldukça seven sadece iş için de klavye kullanımı gerekenlere tavsiye edilen Razer Ornata V2 Siyah Klavye, 2022 en iyi klavye markaları sıralamasında öne çıkan Razer’ın imzasını taşıyor. Kaliteli tuş takımıyla görkemli tepki hissi vererek oyunlarda süratli ve keskin hamleler yapılmasını kolaylaştırıyor. Araç-gereç kalitesiyle dayanıklılık vadeden model, 80 milyon tuş basım ömrüyle uzun seneler kullanılabiliyor. Deri malzemelerden üretilen ergonomik bilek desteğiyle uzun saatler bilgisayar başında süre geçirenlere yüksek konfor sağlıyor. Canlı RGB aydınlatmasıyla kullanıldığı ortama görkemli bir ambiyans kazandırıyor.

Ürünü İncele

4. Profesyoneller için tasarlandı: Lenovo Lecoo GK301 USB Kablolu RGB LED Aydınlatmalı Gaming Mekanik Q Klavye


Saatlerce bilgisayar başında olan herkesin sahip olması gereken 2022'nin en iyi klavyeleri

“En iyi klavye hangisi?” diye sorulduğunda bir adım öne çıkan Lenovo Lecoo GK301 USB Kablolu RGB LED Aydınlatmalı Gaming Mekanik Q Klavye, üstün donanımıyla dolu dolu kullanım sunuyor. Etkisinde bırakan tasarımıyla beğeni kazanan model, RGB aydınlatma özelliğiyle etkileyiciliğini arttırıyor. Ek olarak ürünün RGB aydınlatması 10’dan fazla ışık efekti sunarak keyifli anlamış olur yaşatıyor. Araç-gereç kalitesiyle takdir kazanan model, metal paneliyle paslanma ve çizilmelere karşı tam direnç sergiliyor. Böylece uzun seneler kullanım imkânı sağlıyor. Klavyenin tuşları iki renkli enjeksiyonla kaplandığı için harf silinmelerine meydan okuyor. 60 milyon tuş basım ömrü sunması da mühim bir detay.

Ürünü İncele

5. En iyi klavye ve mouse seti: Logitech MK220 Kablosuz Kompakt Klavye Mouse Seti


Saatlerce bilgisayar başında olan herkesin sahip olması gereken 2022'nin en iyi klavyeleri

Uygun fiyata en iyi kablosuz klavye ve mouse setini almak isteyenlere tavsiye edilen Logitech MK220 Kablosuz Kompakt Klavye Mouse Seti, mütevazı tasarıma ve kullanışlı özelliklere sahip. Tuş ekibi yardımıyla hesaplama ve veri girişi şeklinde işlerin kolaylıkla yapılmasına destek oluyor. Kompakt tasarımıyla masalarda azca yer kaplıyor ve kolaylıkla taşınabiliyor. Çalışmak için ek bir kuruluma işlem duymuyor. Bluetooth alıcısının takıldığı bilgisayarla kolayca bağlantı kuruyor ve 10 metrelik çekim mesafesiyle kullanıcılarını mutlu ediyor. Sıvı dökülmelerine karşı dayanıklılık göstererek güvenliği üst seviyede tutuyor.

Ürünü İncele

6. Ergonomik özellikleriyle: Asus Tuf Gaming K1 RGB Mech Brane Türkçe Oyuncu Klavyesi


Saatlerce bilgisayar başında olan herkesin sahip olması gereken 2022'nin en iyi klavyeleri

2022 en iyi klavye modellerinden olan Asus Tuf Gaming K1 RGB Mech Brane Türkçe Oyuncu Klavyesi, kuvvetli özellikleri ve ergonomik tasarımıyla görenlerin ilgisini çekiyor. Dinamik RGB aydınlatma özelliğiyle canlı renkleri, birbirinden görkemli ışık efektleriyle destekliyor. Klavyenin iki tarafındaki ışık şeritleri, karanlıkta oyun oynarken tuşların daha belirgin olmasını sağlıyor. Ürün, sıvı temasına karşı dayanıklılık göstererek takdir topluyor. Modelin en sevilen özelliği klavye üstünde çevrilebilir ses tuşu bulundurması. Böylece bilhassa oyun esnasında kolaylıkla ses ayarı yapılabiliyor. Yüksekliği ayarlanabilir klavye ayakları ve ergonomik bilek desteğiyle konfor odaklı kullanım sağlıyor.

Ürünü İncele

7. Mekanik klavye tutkunlarına hususi: Gamepower OGRE Rainbow Mekanik Oyun Klavyesi


Saatlerce bilgisayar başında olan herkesin sahip olması gereken 2022'nin en iyi klavyeleri

2022 en iyi klavye markaları sıralamasında üst sıralardaki yerini alan Gamepower, yüksek kaliteli mekanik klavye kullanmak isteyenleri OGRE Rainbow Mekanik Oyun Klavyesi modeliyle bir araya getiriyor. Kullanıcılar tarafınca övgüyle bahsedilen ve en iyi klavye yorumlarını alan model, mütevazı tasarımıyla beğeni kazanıyor. Modelin en sevilen özelliği klavye tuşlarının duyarlı yapısı yardımıyla yumuşak ve süratli tepki vermesi. Böylece hem oyun oynarken hem yazı yazarken kullanıcılarına rahatlık vadediyor. Aynı şekilde üst düzey malzemelerden üretildiği için dayanıklılığını ve standardını her fırsatta hissettiriyor.

Ürünü İncele

8. Varlıklı multimedya tuşları: Dark DK AC GK1000 Force Mekanik Hisli Rainbow Aydınlatmalı Türkçe Q Siyah Oyuncu Klavyesi


Saatlerce bilgisayar başında olan herkesin sahip olması gereken 2022'nin en iyi klavyeleri

Bütçesi kısıtlı olanların ve en ucuz klavye modelini satın almak isteyenlerin kesinlikle göz atması gereken Dark DK AC GK1000 Force Mekanik Hisli Rainbow Aydınlatmalı Türkçe Q Siyah Oyuncu Klavyesi, uygun fiyatı ve akıllı özellikleriyle fiyat performans klavye modelleri içinde içeriyor. Mekanik hisli tuş yapısıyla görkemli dokunsal geri bildirim sağlıyor. Modelin öne çıkan en mühim özelliği programlanabilir tuşlar sunması. Böylece çeşitli bilgisayar ayarları klavye üstünden yapılabiliyor. RGB LED aydınlatma özelliğiyle birbirinden canlı renkler sağlayarak kullanıldığı ortamı daha keyifli hâle getiriyor.

Ürünü İncele

9. Görkemli oyun deneyimi: Steelseries Apex 5 Hibrit Mekanik Gaming Klavye


Saatlerce bilgisayar başında olan herkesin sahip olması gereken 2022'nin en iyi klavyeleri

Keyifle oyun oynamak için klavye arayanların karşısına çıkan Steelseries Apex 5 Hibrit Mekanik Gaming Klavye, en iyi oyuncu klavyeleri içinde zirvede içeriyor. Alüminyum alaşım malzemeleriyle aşınmalara karşı direnç göstererek sağlamlık mevzusunda kullanıcılarından tam not alıyor. Yumuşak ve hoş dokunsal tıklamasıyla klavye kullanımını daha keyifli bir seviyeye taşıyor. Modelin dikkat çeken en mühim özelliği çoklu tuş basımını desteklemesi. Bu sayede ürün, birden fazla tuşa aynı anda basılması gereken oyunlarda komutları doğru işliyor. Yazılım desteği, RGB aydınlatma ve konforlu bilek desteği şeklinde özellikleriyle de beğeni kazanıyor.

Ürünü İncele

10. Kullanıcı dostu: A4 Tech KB-28G Kablolu Multimedya Klavye


Saatlerce bilgisayar başında olan herkesin sahip olması gereken 2022'nin en iyi klavyeleri

Hem ofis hem ev kullanımı için ideal bir klavye modeli olan A4 Tech KB-28G Kablolu Multimedya Klavye, başarı göstermiş özellikleriyle uzun seneler standardını yitirmeden kullanılacak klavyeler içinde bulunuyor. Geniş yapısı yardımıyla her tuşun rahatça görülmesine katkı sağlıyor. Ürünün takılıp çıkarılabilen bilek desteği gerekseme duyulduğunda kolaylıkla kullanılabiliyor. Böylece klavyeyle uzun saatler iş yapılacağı süre bilek ağrısı azaltılıyor. Oyun oynamak için de tercih edilen model, oyunlarda en oldukça kullanılan tuşları kauçuk malzemeyle kapladığı için parmakların kaymasını engelliyor ve kaliteli bir doku sunuyor.

Ürünü İncele

11. Hareket pozitif yanları: Logitech K380 Çoklu Aygıt Bluetooth Klavye


Saatlerce bilgisayar başında olan herkesin sahip olması gereken 2022'nin en iyi klavyeleri

Gezi dostu tasarımıyla kolaylıkla taşınan ve her ortamda ergonomik kullanım imkânı sunan Logitech K380 Çoklu Aygıt Bluetooth Klavye, birbirinden etkisinde bırakan özellikleriyle merak uyandırıyor. Ultra ince tasarımı ve hafifçe yapısıyla yük oluşturmadan kolaylıkla taşınıyor. En iyi bluetooth klavye modelleri içinde yer edinen ürün, Wi-Fi özelliğiyle de takdir topluyor. Çağıl bir tasarım sunan model, yuvarlatılmış klavye tuşlarıyla kaliteli bir dokunuş hissi sağlıyor. Tuşların son aşama sessiz olması gürültüden hoşlanmayanları mutlu ediyor. Modelin mühim bir özelliği de enerji verimliliği sağlayarak iki yıla kadar pil ömrü sunması.

Ürünü İncele

12. Kompakt tasarımlı ve kullanışlı: MSI Vigor GK50 Klavye


Saatlerce bilgisayar başında olan herkesin sahip olması gereken 2022'nin en iyi klavyeleri

En iyi klavye markaları içinde mühim bir yere sahip olan MSI, kuvvetli özellikler barındıran kompakt tasarımlı Vigor GK50 Klavye modeliyle dikkatleri üstünde topluyor. En iyi midi klavye çeşitleri içinde bulunan model, dar masalarda azca yer kaplayarak mühim bir alan pozitif yanları sağlıyor. Ek olarak fırçalanmış metal malzemesiyle hem görkemli görsellik sunuyor hem dayanıklılığıyla darbe ve çizilmelere direnç gösteriyor. Canlı RGB aydınlatmasıyla karanlıkta da klavye kullanmayı kolaylaştırıyor. Yüksek tasarımıyla tuşlara rahat erişim sağlıyor. Ek olarak ayarlanabilir üç değişik açı sunarak en rahat edilen pozisyonda klavye kullanılmasına destek oluyor.

Ürünü İncele

13. Bütçesi kısıtlı olanlar için: A4 Tech KM-720 Kablolu Standart Klavye


Saatlerce bilgisayar başında olan herkesin sahip olması gereken 2022'nin en iyi klavyeleri

“En ucuz klavye hangisi?” sorusuna cevap arayanlara A4 Tech KM-720 Kablolu Standart Klavye tavsiye ediliyor. Klavyede minik enter tuşundan hoşlanmayanları mutlu eden model, büyük ve L tasarımlı tuşuyla erişimi kolaylaştırıyor. Son aşama mütevazı tasarımıyla ofis ortamları için ideal görünüm sunuyor. Klavye ayakları yardımıyla değişik açılarda kullanılabiliyor. Böylece yazı yazmayı kolaylaştırıyor. Modelin en sevilen özelliği tuşların gürültü yaratmaması. Bu sayede emek verme ortamlarının sessiz kalmasını sağlıyor. Lazer baskılı harfleriyle solma şeklinde sorunlara niçin olmuyor. Tahliye kanalları yardımıyla sıvı dökülmesi durumunda sıvının dışarı akmasına olanak tanıyor.

Ürünü İncele

14. Oyun deneyimini taçlandırmak isteyenlere: Bloody B328 Q Mekanik Klavye


Saatlerce bilgisayar başında olan herkesin sahip olması gereken 2022'nin en iyi klavyeleri

Oyun deneyimini mekanik klavye kullanarak daha kaliteli bir seviyeye taşımak isteyenlerin radarına süratli bir giriş meydana getiren Bloody B328 Q Mekanik Klavye, bir dolu etkisinde bırakan özelliğiyle adından söz ettiriyor. Silikon kaymaz klavye ayaklarıyla masaya tam oturuyor ve eleştiri oyun anlarında kayma şeklinde problemler yaşatmıyor. Aynı şekilde oyun esnasında en oldukça basılan sekiz tuşta silikon kaplama bulunduruyor. Böylece parmakların terleyip kaymasının önüne geçiliyor ve daha tok bir basış hissi elde ediliyor. Sıfır gecikme süresiyle oyuncuların takdirini kazanan model, elektronik olarak mühürlü ve su tahliye olukları bulunan klavyesiyle sıvı temasından zarar görmüyor.

Ürünü İncele

15. Üst düzey araç-gereç kalitesi: HyperX Alloy Origins 60 Aqua Mekanik Oyun Klavyesi


Saatlerce bilgisayar başında olan herkesin sahip olması gereken 2022'nin en iyi klavyeleri

En iyi midi klavye modelleri içinde yer edinen ve araç-gereç kalitesiyle takdir toplayan HyperX Alloy Origins 60 Aqua Mekanik Oyun Klavyesi, kompakt tasarımıyla sempatik bir görünüm sunuyor ve masalarda oldukça azca yer kaplıyor. Çoğunlukla gezi edenleri kolay taşınabilir yapısıyla mutlu eden model, tamamı alüminyum malzemelerden üretildiği için uzun seneler standardını muhafaza ederek kullanılabiliyor. HyperX NGENUITY yazılımıyla RGB aydınlatma seçenekleri, makro tuş atamaları ve kullanıcı profili seçimi şeklinde detaylı özellikler vadediyor. 50 milyon tuş basım ömrü sunan modelin ayarlanabilir ayaklara sahip olması da mühim bir detay.

Ürünü İncele

16. Oldukca amaçlı kullanım: Logitech K400 Plus Dokunmatik Yüzeyli Klavye


Saatlerce bilgisayar başında olan herkesin sahip olması gereken 2022'nin en iyi klavyeleri

Prime üyesi olup parasız kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

Bilgisayarın yanı sıra akıllı tv ve oyun konsoluyla da ergonomik bağlantı kurabilecek bir klavye arayanlara Logitech K400 Plus Dokunmatik Yüzeyli Klavye önerisi yapılıyor. Modelin en mühim özelliği, sağ kısmındaki dokunmatik alanıyla mouse fonksiyonu üstlenmesi. Böylece tıpkı mouse şeklinde imleç takip edeni ve tıklamalar yapılmasına imkân tanıyor. Hem Wi-Fi hem bluetooth özellikli model, 10 metre çekim mesafesi sağlayarak kolaylıkla hareket edilmesine olanak sağlıyor. Düşük sesli tuşlarıyla gürültüsüz kullanım sunuyor. Hafifçe yapısıyla elde kolaylıkla kullanılabiliyor. Modelin 60 ml sıvı dökülmelerine karşı dayanıklı olması da cabası!

Ürünü İncele

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası
Bebek Bakıcısı
uaeupdates.com deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu seo paket casibom