Saat olmayan saat yaptılar! Görenleri şaşırtıyor

Akıllı saatler artık bileklerimizi süslüyor. Bu saatler genel anlamda minik bir ekrana haiz oluyorlar. Hatta ‘minik ekranlı akıllı telefon’ olarak nitelendikleri de oluyor. Sadece bu yaklaşımı yıkan ürünler de bulunuyor. Tıpkı saat olmayan saat Nowatch benzer biçimde.

SAAT OLMAYAN SAAT: NOWATCH

Nowatch akıllı saat benzer biçimde fakat değil. TechCrunch’ın haberine gore; ‘Saat’, bir sıhhat takipçisinden bekleyeceğiniz birçok özelliği sunuyor sadece cihazın bir ekranı bulunmuyor. Bu akıllı saatimde ekran olmalı diyenler için fena bir haber. Sadece saatin yüzünde ekran yerine değişik görünümlü, mücevher seçimi, kıymetli taşlar kullanılıyor.

Firmanın CEO’su ve kurucu ortağı Hylke Muntinga Las Vegas’ta düzenlenen CES’te verdiği röportajda, saati görme seçeneğini koymamaya karar verdiklerini, bunun yalnız daha çok dikkat dağıtma tesiri yarattığını söylemiş oldu.

Giyilebilir aygıt, stres düzeyini tahmin edebiliyor ve kullanıcının stres etkenlerinin ve duygusal çıktılarının farkına varmasına destek olmak için kullanıcıya hafifçe titreşimler gönderebiliyor.

FİYATI NE KADAR?

Firmanın iddiasına gore kullanıma bağlı olarak pili dört güne kadar dayanabilen, çeşitli kıymetli taş tasarım seçeneklerine haiz olan Nowatch’ın fiyatı 500 dolardan başlıyor. Fiyatlar taşa bağlı olarak değişim gösterebiliyor.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Yüzde 700'e varan zam! Oyunculara kötü haberYüzde 700’e varan zam! Oyunculara fena haber
Bu çiftin hayatı 'bir yalanla' kabusa döndü! "Gaflete düştük"Bu çiftin yaşamı ‘bir yalanla’ kabusa döndü! “Gaflete düştük”
3 parti düşüşte, oy oranı artan iki parti var3 parti düşüşte, oy oranı artan iki parti var

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası