Ortalığı karıştıran çalışan! ‘Yanlışlıkla’ duyurdu, sürprizi bozdu

Her şirket, ürünlerine yada hizmetlerine yeni özellikler eklemekte. Bunda tüketici eğilimleri de oldukça etkili. Microsoft da ürünlerine yada hizmetlerine yeni özellikler ekleyen teknoloji devlerinden biri. Sadece The Verge’ün haberinde yer verdiği iddiaya gore, Microsoft’ta kıdemli ürün müdürü olarak çalışan bir şahıs, garip bir adım atmış benzer biçimde görünüyor.

MİCROSOFT’TAN ÖNCE DAVRANARAK ADETA SÜRPRİZİ BOZDU

Habere gore, o Microsoft çalışanı, yanlışlıkla Windows 11’in Not Defteri uygulamasının sekme özelliği kazandığını duyurdu ve firmadan ilkin davranarak adeta sürprizi bozdu. Twitter’da bir paylaşım icra eden çalışan, Not Defteri’nin sekmeli bir sürümünün fotoğrafını yayınlayarak “Windows 11’in Not Defteri’nde artık sekmeler var!” ifadelerini kullandı.

Söz mevzusu tweet dakikalar sonrasında silindi. Sadece birkaç meraklı hatayı fark etti. Paylaşılan ekran görüntüsünde ise “Gizli saklı özellikler hakkında konuşmayın yada ekran görüntüsü almayın.” uyarısının bulunması da gene dikkatli gözlerden kaçmayan bir öteki detay oldu. Görünüşe gore çalışan bu uyarıyı bakış açısından kaçırmış.

Bu yeni “sekmeli Not Defteri” uygulamasının ise önümüzdeki dönemde kullanıma sunulacağına inanılıyor.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Instagram'a erişim sorunu yaşanıyor!Instagram’a erişim problemi yaşanıyor!
Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan hakkında gündem yaratacak 'seçim' iddiası!Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan hakkında gündem yaratacak ‘seçim’ iddiası!
Hepsi kuyruğa girip bekledi: Hepsi kuyruğa girip bekledi: “Süre uzatılmayacak! Ne olursa olsun başvurun”

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası