NVIDIA CEO’su Gelen “Coşku verici Yeni Nesil” GeForce RTX 40 GPU’larını Onayladı, Eylül Sonu Açıklanacak


esnasında Q2 FY2023 için kazanç çağrısıNVIDIA CEO’su yeni nesil GPU’ları GeForce RTX 40 serisinin oldukca yakında geleceğini doğruladı.

NVIDIA CEO’su Yeni Nesil GeForce RTX 40 GPU’ları Lansman: “Coşku verici yeni nesil geliyor”, Duyuru Eylül’de mi?

NVIDIA’nın bu yılki ikinci çeyreği acımasızdı ve oyun geliri sırasıyla %44 ve senelik %33’e düştü. Finans ekibimiz tarafından hazırlanan kazanç raporunun tamamını buradan okuyabilirsiniz. sadece konuşacağımız şey, NVIDIA’nın CEO’su Jensen Huang’ın yeni nesil GPU’larının geldiğini doğruladığı gerçeğidir.

NVIDIA doğruladı mevcut grafik kartlarında fiyat ayarlaması yeni nesil ürünlere yer açmak için fazla envanterden kurtulmak için bir teklif geldi. Jensen, yeni nesil grafik kartlarının ve GPU mimarisinin hakikaten coşku verici olacağını belirtiyor ve bunu aşağıdaki açıklamadan da okuyabilirsiniz:

Stratejimiz, satışları azaltmak – kanal envanterinin düzeltilmesine izin vermek için bu çeyrekteki satışı azaltmak, önümüzdeki çeyrekte. Açıkçası, yükseklerden uzaktayız ve makro durum keskin bir halde daha da kötüleşti. Dolayısıyla ilk stratejimiz, kanal envanterini düzeltmek için önümüzdeki birkaç çeyrekte satışları azaltmak. Ek olarak, yeni nesil ürünlere hazırlanmak için mevcut ürünlerimizi fiyatlandırmaya yönelik programlar oluşturduk.

Amper, şimdiye kadar yarattığımız en popüler GPU’dur. Steam’deki en popüler 15 oyun GPU’sundadır. Ve dünyanın en iyi GPU’ları olmaya devam ediyor ve bir süre için oldukca başarıya ulaşmış olacak. Bununla beraber, coşku verici yeni nesil geliyor ve bunun üstüne katmanlı olacak. Ve böylece aldık — iki şey yaptık. Kanal envanterinin düzeltilmesini sağlamak için satışları azalttık ve ortaklarımızla beraber, yeni neslimize hazırlanmak için ürünleri kanalda fiyatlandıracak programlar uyguladık.

Beklediğimiz tamamı, gelecek yıla girerken iyi durumda olma yolunda ilerliyordu. tamam mı? Şu demek oluyor ki oyun planımız bu.

NVIDIA CEO’su – Jensen Huang (Q2 2023 Kazanç Çağrısı)

Daha da önemlisi, Jensen ek olarak bizlere yeni nesil oyun GPU mimarisi hakkında daha çok şey duyabileceğimize dair bir ipucu verdi. önümüzdeki ay GTC 2022’de. NVIDIA GTC’nin bir sonraki yinelemesi 19 Eylül’de gerçekleşecek ve 22 Eylül’e kadar sürecek, CEO’nun açılış konuşmasının ise 20 Eylül’de gerçekleşmesi umut ediliyor.

Gaming’de iş ortaklarımız ve ekosistemimiz, tüketici talebindeki ani yavaşlamaya cevap veriyor ve kanal envanterini düzeltiyor. Gene de, oyunun temelleri güçlüdür. Önümüzdeki birkaç ay içinde bunu aşacağız ve yeni mimarimizle gelecek yıla gireceğiz. Gelecek ay GTC’de size bundan daha fazlasını anlatmak için sabırsızlanıyorum.

3D grafikleri ve oyunları tekrardan buluş eden RTX’in yeni gelişmelerini paylaşacağımız gelecek ayki GTC konferansını sabırsızlıkla umuyorum.

NVIDIA CEO’su – Jensen Huang (Q2 2023 Kazanç Çağrısı)

Bu yüzden, gelecek ay Eylül ayında açıklayacak bir yetkiliyi aşağı yukarı alacağız şeklinde görünüyor. Bu kesinlikle yeni nesil GeForce RTX 40 serisi için bir lansman etkinliği değil, daha oldukca bir duyuru/izahat olacak. NVIDIA’nın oyun topluluğu için neler sunacağını kesinlikle dört gözle bekliyoruz.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası