Müjde! WhatsApp’tan sevindiren bir özellik daha: Kullanıcıların hayatı kolaylaşacak

iOS ve Android uygulaması bulunan WhatsApp yeni özellikler için kollarını sıvamış şeklinde duruyor. WhatsApp son zamanlarda çevrimiçi bilgisini gizleme, bir kez görüntülenen fotoğraflarda ekran görüntüsünü alınmasını engelleme şeklinde bazı özellikler getirmişti. Tıpkı bu saydığımız özellikler şeklinde, WhatsApp’ın bir çok yeni özelliği bazı kullanıcılar tarafınca öncesinden denenebiliyor. Bu WhatsApp’ın beta sürümleri yardımıyla oluyor. WhatsApp yeni bir özellik çıkmadan ilkin, genel anlamda o özelliği uygulamasının beta sürümlerine ekleniyor ve böylece daha çıkmadan WhatsApp’a hangi özelliklerin geleceği görülebiliyor. Şimdi yeni bir özellik daha görülmüş durumda. Üstelik bu özellik bir müjde durumunda!

İŞTE WHATSAPP’IN YENİ ÖZELLİĞİ! “RAHATSIZ ETME” MODU…

WABetaInfo’nun aktardığına gore, WhatsApp yanıtsız çağrılar için “Rahatsız Etme” modu desteği getiriyor. Bu özellik yardımıyla “Rahatsız Etme” modu etkinken çağrılar otomatik cevapsıza düşecek. Ek olarak telefon rahatsız etme modundayken yanıtsız bir davet olup olmadığını anlayabileceksiniz. Üstelik Play Store’da bulunan son olarak WhatsApp beta güncellemesi yardımıyla, bu özellik artık belirli beta kontrol kullanıcıları için kullanılabilir hale geldi.

WhatsApp’ın yeni hususi durumunun sizin için kullanılabilir olup olmadığını öğrenmek ise son aşama kolay. Bunun için yapmanız gerekenler şu şekilde;

  • Telefon ayarlarınızdan Rahatsız Etme modunu etkinleştirin
  • Bir arkadaşınızdan sizi birkaç saniyeliğine aramasını isteyin.
  • WhatsApp’taki aramalar kısmında “Rahatsız Etme moduyla sessize alındı” etiketini görürseniz bu, söz mevzusu özellik sizin için de etkinleştirilmiş demek oluyor.

Bu bilginin yalnızca size gözükeceğini belirtelim. Arayan şahıs, etkinleştirilen rahatsız etmeyin modu sebebiyle aramayı kaçırdığınızı bilmeyecek.

Yanıtsız aramalar için Rahatsız Etmeyin modu desteği bugün bazı beta kontrol kullanıcılarına sunuldu ve gelecek günlerde daha çok kullanıcıya sunulacak.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
8 dolarlık kaos! Milyonluk zarar, kabus gibi olaylar...8 dolarlık kaos! Milyonluk zarar, ağırlık basma şeklinde vakalar…
Çiftçileri yakından ilgilendiriyor! Bakan Kirişçi açıkladı... 'Üreticimizin ne ekeceğine devlet olarak artık biz karar vereceğiz'Çiftçileri yakından ilgilendiriyor! Bakan Kirişçi deklare etti… ‘Üreticimizin ne ekeceğine devlet olarak artık biz karar vereceğiz’
Kılıçdaroğlu, Selçuk Bayraktar'a ne söyledi? O görüşmeyi anlattı!Kılıçdaroğlu, Selçuk Bayraktar’a ne söylemiş oldu? O görüşmeyi söyledi!

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası