Merakla bekleniyordu… Mavi tikli Twitter Blue Türkiye’ye geldi, fiyatı belli oldu!

Aylık 8 mavi dolar tik… Elon Musk’ın bu vaadini hatırlamayanları vardır. Ünlü milyarder sosyal medya platformu Twitter’ı satın aldıktan sonra şirketin ve mali gücün güçlü olması yönünde karlar alırken 8 kişinin mavi tik sahibi olunabileceği bir Twitter Blue aboneliğinden söz geçmişti. Musk, bu ‘hayali’ gezegenini dönüştürmedü ve dünyayı birçok aylık bir ücret garantisi profiline mavi tik ekleyen Twitter Blue aboneliği açmaya başladı. Çok sayıda kullanıcı Twitter’ın bu yeni üyelik kaydı abone olarak profilerine mavi doğrulama rozeti eklendi. Ve şimdi, merakla beklenen mavi tikli Twitter aboneliği Türkiye’ye de geldi.

MAVİ TİKLİ TWİTTER MAVİ ABONELİĞİ TÜRKİYE’DE!

Twitter’a mobil cihazlardan veya web korumalı giriş yapan Türkiye’deki birçok kullanıcı, Twitter Blue niyetin aktif olduğunu ve ücret ödemesi alıcısı mavi tik sahibi olabilecekleri hücre sistemlerine katılım sağlayabildiğini fark ettiler.

Twitter’ın web’teki ‘Twitter Blue’ programları ise Kullanıcıların karşılaştığı aşağıdaki ekran görüntüsünde gördüğü gibi bir pencere çıkıyor ve mavi tikli Twitter Blue’ya abone olmaları için yönlendirmeler ile birlikte mavi tikli Twitter Blue’nun tiklizel, Twitter Blue’nun tiklizel, ve Eklenenler hakkında bilgiler sunuluyor.

Bu ekran görüntüsünde “Onaylanmış telefon numarasına sahip Mavi aboneleri, onaylandıktan sonra mavi onay isareti alır.” şeklinde bir ifade de yer alıyor.

İŞTE TÜM MEVCUT BLUE ÖZELLİKLERİ

Tweeti düzenleme, 1080p video yüklemeleri, Okuyucu, özel gezinti, Yer İşareti Klasörleri, Popüler Makaleler ve daha fazlası. (Daha uzun videolar yayınlayarak)

ÇOK YAKINDA GELECEK ÖZELLİKLER

Yanıtlar, konuşmalar ve aramada en üstte görünmüyor: Twitter bu konuda “Onaylanmış kullanıcılardan gelen Tweetler yorumlanır. Özellik, dolandırıcılık ve spam’le mücadeleye yardımcı olur.” diyor.

Yarı yarıya daha az reklam görme: Anasayfa zaman belgelerinde %50 daha az reklam inceleyin.

MAVİ TİKLİ TWİTTER MAVİ FİYATI

iOS ve web için fiyatlar değişiyor. Buna göre;

Webden restoran Twitter Mavi fiyat; aylık 150 TL ve yıllık 1569,99 TL.

Twitter ağı

Twitter iOS bilgisayarının ailesi ise Twitter Mavi fiyatı; aylık 209 TL, yıllık 2199 TL.

ios

TWİTTER MAVİ TÜRKİYE’DEN NASIL ALINIR?

  • Twitter sitesine giriş yapın veya Twitter uygulamasına girin.
  • Sol bölmede Twitter Mavi bilgilerini bulun ve tıklayın.
  • Aylık veya yıllık üyelikten birini seçin.
  • Abone ol butonu basın ve ödeme işlemini gerçekleştirin.
ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
NASA tarih vererek duyurdu: Dünya'ya çarpma riski var!NASA tarih vererek duyurdu: Dünya’ya çarpma riski var!
Erdoğan seçimlerini açıkladı!Erdoğan seçimlerini açıkladı!
O teklif geldi mi?  'Bakanlık' iddiası gündem yarattı!  Kılıçdaroğlu...O teklif geldi mi? ‘Bakanlık’ iddiası gündem yarattı! Kılıçdaroğlu…

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası