Merakla beklenen iPhone’dan kötü haber! Ünlü analist, “iptal edecek veya erteleyecek” diyerek açıkladı

Apple’ın iPhone SE 4 isminde modeli için bekleyiş sürerken, yeni iddialar ve dedikodular da çıkıyor. iPhone SE 4’ün tasarımı, iPhone SE 4’ün özellikleri ve iPhone SE 4’ün fiyatı hakkında türlü iddialar çıkarken, kötü haber meşhur analist Ming-Chi Kuo’dan geldi. Kuo, Apple’ın iPhone SE 4 için seri üretimi iptal edebileceğini veya erteleyebileceğini iddia etti.

MING-CHI KUO: “iPHONE SE 4 İÇİN SERİ ÜRETİM İPTAL EDİLEBİLİR VEYA ERTELENEBİLİR”

Macrumors’un aktardığına nazaran; Ünlü analist Kuo, bir takım tweet attı. Kuo, attığı tweet’lerle son anketine dayanarak Apple’ın iPhone SE 4 için seri üretimi iptal edebileceğini veya erteleyebileceğini öne sürdü. Kuo, bunun sebebinin iPhone SE 3, iPhone 13 mini ve iPhone 14 Plus şeklinde orta düzey ve alt derslik akıllı telefonların beklenenden daha düşük sevkiyatı bulunduğunu düşündüğünü dile getirdi.

Kuo ek olarak iPhone SE 4’ün tasarımı hakkında da konuştu. Apple’ın iPhone SE 4 için düşündüğü tam ekran tasarımın daha yüksek maliyetlere ve satış fiyatlarına yol açacağına yönelik endişeler bulunduğunu, bu yüzden Apple’ın iPhone SE 4 için ürün konumlandırmasını ve yatırım getirisini tekrardan gözden geçirmesi gerekebileceğini iddia etti.

Kuo’ya nazaran gereksiz yeni ürün geliştirme giderlerini azaltmak, Apple’ın 2023’teki küresel ekonomik durgunluğun zorluklarını aşmasına da destek olacak.

Apple’ın iPhone SE 4’ü 2024’te piyasaya sürmesi bekleniyordu.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Onları özlediniz mi? Geri gelebilirler!Onları özlediniz mi? Geri gelebilirler!
'9 yerine 20 kazanıyorum' Sosyal medya onu konuşuyor‘9 yerine 20 kazanıyorum’ Toplumsal medya onu konuşuyor
Son seçim anketinde gündem yaratacak sonuçlar var! Son seçim anketinde gündem yaratacak sonuçlar var!

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası