Mark Zuckerberg’den Apple Vision Pro yorumu: “Benim istediğim bu değil” – Son Dakika Teknoloji Haberleri

İşte Meta’nın sahibi Mark Zuckerberg’den yapılan açıklamanın tamamı:

“Daha önce gördüklerimden anladığım kadarıyla, iyi haber şu ki, ekiplerimiz fizik yasalarının sınırlarına bir çözüm olarak denememiş, keşfetmemiş, düşünmemişler, buldukları sihirli bir çözüm yok. Daha üst düzey yüksek çözünürlüklü bir ekranı tercih ettiler, bu ve diğer birçok teknolojiyle 7 kat daha pahalı ve kabloyla bağlı bir bataryaya sahip olacak kadar çok güce ihtiyaç duyuyorlar.Bu tasarımı ödün verdiler ve kullandıkları kullanımlar için mantıklı olabilir. Düşünüyor musun .

Sunumlarının gerçekten şirketlerimizin vizyon ve değerleri arasındaki farkı çok önemli bir şekilde vurguladığını düşünüyorum. Ürünlerimizin herkes için erişilebilir ve uygun fiyatlı olması için yenilik yapıyoruz ve bu, yaptığımız işlerin çoğunun merkezinde yer alıyor. Ve 10 milyon görev sattık.

Daha da önemlisi, metaverse için vizyonumuz ve varlığımız temelde sosyal bir temele sahiptir. Bu, yeni yollarla etkileşime giren, yeni yollarla birbirlerine daha yakın hisseden insanlarla ilgili. Cihazımız aynı zamanda aktif olmak ve bir şeyler yapmakla ilgili. Tersine, gösterilen her demoda bir kişi kanepede tek başına oturuyordu.

Açıkçası bu bilgisayar görüşünün geleceği olabilir, ama benim istediğim gelecek bu değil. Bu soruna yaklaşımımızda gerçek bir felsefi farklılık var. Ortaya çıkardıkları ürünü ve nasıl rekabet edeceklerini, yaptığımız şeyin önemli olduğunu ve başarılı olacağını görmek beni çok heyecanlandırdı. Ama bu yolculuk çok eğlenceli olacak.”

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası