Kuş heykeli, espresso makinesi, “@” sembollü saksı… Hepsini açık artırmayla satıyor!

Milyarder iş adamı Elon Musk tarafınca satın alındıktan sonrasında finansal kriz iddiaları ile gündeme gelen toplumsal paylaşım sitesi Twitter, aralarında firmanın logosu olan kuş heykelinin de bulunmuş olduğu ofis eşyalarını web üstünden meydana getirilen bir açık artırmayla satışa çıkardı. 631 parça ürün içinde yer edinen ürünler oldukça dikkat çekti.

KUŞ LOGOLU MAVİ EKRAN, KUŞ HEYKELİ, “@” SEMBOLLÜ SAKSI…

Ürünler içinde 17 bin dolar teklif alan kuş logolu mavi bir ekran, 16 bin dolar teklif alan bir kuş heykeli, 4 bin 100 dolara varan bir teklif alan “@” sembolü şeklindeki dekoratif saksı, biri 11 bin dolarlık teklif alan İtalyan üretimi 5 espresso makinesinin yanı sıra, meşhur teknoloji şirketinin ofis mobilyaları yer aldı.

Öte taraftan, meydana getirilen çevrimiçi açık artırmaya 20 bin kişinin katılmış olduğu öğrenildi.

AW806279_04

AW806279_01

Twitter, geçtiğimiz Aralık ayında ABD’nin San Francisco kentindeki genel merkezinde bulunan ofisindeki bazı eşyaları açık artırma yöntemiyle satışa çıkaracağını duyurmuştu. Sadece, satışın firmanın finansal durumuyla ilgili olmadığı açıklanmıştı.

AW806279_03

(İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Resmen görücüye çıktılar!Resmen görücüye çıktılar!
Sosyal medyadaki bu paylaşım gündem oldu! Birçok marka indirime gittiToplumsal medyadaki bu paylaşım gündem oldu! Birçok marka indirime gitti
Profesörün Türk öğrenciye mesajı çok konuşulmuştu! "Türkiye'nin gündemine oturdun"Profesörün Türk öğrenciye mesajı fazlaca konuşulmuştu! “Türkiye’nin gündemine oturdun”

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası