Kullanıcılar şikayet etti: Bazı iPhone’larda Wi-Fi sorunu yaşanıyor!

Apple, iOS 16.1 güncellemesini geçtiğimiz günlerde yayınladı ve böylece iOS 16’nın ilk büyük güncellemesi dağıtıldı. iOS 16.1 güncellemesi ile pil göstergesi artık yüzde azaldığında boşalan dinamik bir simgeye haiz oldu. Fakat daha birçok yenilik getiren güncelleme, bu kez kullanıcı şikayetleriyle gündeme geldi. Bu şikayetler, Wi-Fi bağlantısı hakkında oldu.

iPHONE’LARDA Wİ-Fİ SORUNU

Reddit, Twitter ve Apple Destek forumlarındaki raporlara bakılırsa, iPhone’larını iOS 16.1’e güncelleyen kullanıcılar, güncellemeden sonrasında iPhone’larının tertipli aralıklarla ve kimi zaman rastgele Wi-Fi bağlantısının kesildiğini bildiriyor.

Kullanıcılar, paylaşımlarına bakılırsa ortamlarında herhangi bir değişim olmamasına karşın, iPhone’larının gün süresince periyodik olarak ve kimi zaman de rastgele bağlantılarının kesildiğini söylüyorlar. Bazı kullananların iPhone’larındaki tüm ağ ayarlarını sıfırlamayı denemiş olduğu, sadece bunun etkili olmadığı belirtiliyor.

iOS 16.2 İÇİN HAZIRLIKLAR BAŞLADI

Apple bir sonraki büyük iOS güncellemesi olan iOS 16.2’nin beta testine başladı. Yeni güncellemenin kasım ayının sonlarında piyasaya sürülmesi planlanıyor. Apple’ın Wi-Fi sorununu ve kullananların yaşamış olduğu öteki sorunları en geç bu güncellemede gidereceği düşünülüyor. iOS 16.2’den ilkin sorunu düzeltmek için ufak bir güncelleme de gelebilir.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Türkiye'den Elon Musk'a sürpriz yanıt!Türkiye’den Elon Musk’a sürpriz cevap!
Eşeğini denize soktu! Bin pişman olduEşeğini denize soktu! Bin pişman oldu
SON DAKİKA | Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Türkiye Yüzyılı' programında anayasa vurgusu: İlk hedeflerimizden biriSON DAKİKA | Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ‘Türkiye Yüzyılı’ programında anayasa vurgusu: İlk hedeflerimizden biri

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası