Kripto Devleri Bitcoin ve Ethereum Uyanırken, Big Eyes Coin Son Yılların En Büyük Ön Satışını Gerçekleştirdi! – Son Dakika Teknoloji Haberleri

Bitcoin (BTC) ve Ethereum’daki (ETH) yükseliş, Big Eyes Coin (BIG) gibi henüz ön plana çıkma şansı bulamamış pek çok gelecek vaat eden kripto para birimleri için de olumlu olarak görülüyor. Çünkü Big Eyes Coin (BIG) gibi detaylar erken bir hareket kesinlikle fırlatma potansiyeline sahip.

Bu yazıda, iki kripto varlığının iki büyük gücü Bitcoin ve Ethereum arasındaki farkları tartışacağız. Ayrıca, en yeni kripto projelerinden biri olan Big Eyes Coin’i (BIG) ve yürütme konusunda neden heyecan duymanızı açıklayacağız.

BITCOIN VE ETHEREUM- DİNAMİK İKİLİ

Bitcoin (BTC) olarak ilk bilinen kripto para birimi, 2009 yılında anonim bir yaratıcı olan Satoshi Nakamoto tarafından oluşturma. BTC, uçtan uçtan uca islemi sayesinde kullanicilar merkezi makamlara ihtiyaç duymadan para aktarabilmesi için tasarladi. Kripto para birimlerinin işlemleri, zorlu grupların problemlerinin geçmişini içeren madencilik süreci boyunca onaylanıyor. Bitcoin’in (BTC) özellikle, sınırlı bir 21 milyon madeni para arzı bulunuyor, bu da bir kıt bir varlık haline getiriyor. Söz konusu durum “Bitcoin dijital altındır” ifadesini ortaya çıkardı. Bitcoin arzı giderek daha nadir hale geldikçe, BTC bir değer saklama aracı olarak hareket edecek ve yükselmeye devam edecek.

2015 yılında Vitalik Buterin tarafından piyasaya sürülen Ethereum (ETH) ise, genellikle kriptonun sıvı gümüşü olarak adlandırılıyor. Ethereum (ETH), Bitcoin’den (BTC) farklı bir amaç için üretilmiş bir DeFi (Merkeziyetsiz Finans) parası olarak faaliyet gösteriyor. Ethereum (ETC), Merkezi olmayan uygulamalar ve akıllı sözleşmeler oluşturmak için bir platform olarak tasarlanmış ve o zamandan beri kripto para biriminin temeli oldu.

Bununla birlikte Ethereum (ETC), kendi blok zincirini kullandığı ve kendi programlama diline sahip olduğu için Bitcoin’den (BTC) daha uyarılabilir bir kripto para birimi olarak öne çıkıyor. Ethereum’un (ETC) Bitcoin (BTC) gibi kalıcı bir üretim deposu bulunmuyor, ancak çıkarılabilecek ETH yıllık bir sınır var.

Diğer grup, kripto dünyası geniş çapta üzerinde anlaşmaya varılan bir şey varsa o da Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un (ETC) uzun vadede değer kazanmaya devam edin… Bitcoin (BTC), Ethereum (ETC) ve diğer pek çok ülkedeki kripto para zirvesine doğru yaklaşırken, 100 kat kazanç sağlayabilen yeni bir cevhere bir göz atalım!

Big Eyes Coin (BIG), tutkulu bir kedi aşığı topluluğu tarafından gövdesi, gerçek dünya yardımcı bölümleri sahip yeni bir kripto para olarak ün kazandı. 20 milyon dolara satılan Big Eyes Coin (BIG), 2 nakit karşılığında satılan kripto para birimini gerçekleştirdi. Bu durum göz önüne çıkan, Big Eyes Coin’in (BIG) piyasaya sürüldüğünde, bu kripto paranın başarısının ne kadar büyük olacağı görülebiliyor. Ayrıca, Big Eyes Coin’in (BIG) hırslı bir şekilde ön satışta 50 milyon dolar toplamayı hedefliyor.

Daha da heyecan verici olan şey, LAUNCHBIGEYES200 promosyon koduyla son 2 yılın en büyük kripto ön satışında siz de yer alabilirsiniz. Bu promosyon kodu, yatırım yapmaya karar verdiğinizde büyüklük yüzde 200’lük büyük bir kazanç sağlıyor. Örneğin, 100$ yatırım yapmaya karar verirseniz, 300$ değerinde BIG token elde edersiniz ve bu boyutta büyük bir avantaj sağlar. Ancak, bu promosyonu kullanmak için sadece birkaç gün kaldı, bu nedenle hızlı hareket edin!

Yanında sıra olan Big Eyes Coin (BIG) ekibi, kendi NFT koleksiyonu lansmanını duyurduğunda ve önemli özel etkinliklere ev sahipliği yapmayı planladığından, pek çok heyecan verici fırsat istediğini göstermek istiyor!

ÖZET

Özetle, hem Bitcoin (BTC) hem de Ethereum (ETC), oyundaki devlerdir ve ağırlıklı olarak farklı kullanım durumlarına sahip olmalarına ragmen, her ikisi de kendi başına dünya için inanılmaz derecede değerlidir. Bitcoin, başlangıçta olması amaçlanan gösterimin gösterimlerinde, giderek artan bir şekilde bir değer deposu olarak görülüyor. Ethereum ekibi, ETH’nin mevcutlarını yaşarken ve genişletmeye devam ederken, bir ne kadar ileri götürebileceklerini söylemek mümkün değil! Bitcoin (BTC) ve Ethereum’a (ETH) olan hakimiyetinizi artırırken, özellikle bu kadar erken bir asamada portföyünüzü Big Eyes Coin (BIG) gibi yeni cevherlerle çeşitlendirmek çok önemli. Burası hızla yükselen kazançları görebileceğiniz yer!

BİLGİ İÇİN: https://bigeyes.space/

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası