Koruyucu Zincir Modelleri

Koruyucu Zincir Modelleri

Koruyucu zincir modelleri, maden ocakları, taş ocakları ve mermer ocakları, yol ve tünel şantiyeleri ve geri dönüşüm tesislerinde iş makinalarının taban ve duvar lastiklerini korumak için  kullanılan en uygun çözümlerdir.

Çok değerli iş makinelerinin ömrünün daha da uzaması, işlerin daha düzgün yapılabilmesi firmaların bütçelerine direkt olarak yansımaktadır. Bakım sürelerinin azalması ise o araçlardan daha fazla istifade edilebileceği anlamına gelir. O halde neden daha fazlası  varken azıyla idare edilsin ki..

 

 Lastik Koruma Zincirleri  kullanan araçların saatlik işletme maliyetlerinin azaltılmasında doğrudan etkisi olduğu bilinen bir gerçektir.

 

Koruyucu Zincir ile Maliyetler Daha da Azalır

  • Lastik ömrünü katlanarak uzatın – lastik maliyetlerini azaltın
  • Öngörülebilir zincir ve lastik ömrü – daha düşük maliyetlerle doğru bütçeleme
  • Geliştirilmiş stabilite ve güçlü çekiş. Kazma ve tesviye sırasında daha iyi toprak geçirgenliği
  • Üretimi ton/saat olarak artırın.
  • Optimum lastik koruması ve azaltılmış bakım süresi
  • En zorlu arazi koşullarında güvenle sürün

 

Koruyucu Zincir Modelleri

Koruyucu zincir modelleri aşağıdakiler gibidir;

X12 Universal, X14 Royalrock, X14 Universal, X16 Superstone, X16 Universal, X18 Ultra, X18 Royalrock, X18 Universal, X18 Underground, X20 Underground, X20 Royalrock, X22 Universal, X23 Royalrock

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası