Kolayca çizim yapabileceğiniz 2022’nin en iyi çizim tabletleri

İş yerinde, günlük hayatta ve evlatların öğretici aktiviteleri esnasında kullanabileceğiniz çizim tabletleri; kullanım amacına bakılırsa değişik fonksiyonlarda üretiliyor. Çizim tableti denildiğinde ilk aşamada aklınıza grafik, sunum ve iş amaçlı meydana getirilen çizimler geliyor olabilir. Sadece evlatların bilgisayar ve telefon kullanımını minimum düzeye indirmek için hazırlanan çizim tabletleri de alternatifler içinde yer ediniyor. Hazırsanız 2022 senesinde en fazlaca tercih edilen, değişik özelliklere haiz çizim tabletlerini hep birlikte keşfedelim!

1. Özelleştirilmiş tasarım ile tanışın: Huion 420 Grafik Çizim Tableti


Sepette %10’a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

Özelleştirilmiş tasarımı ile yeni başlayanların işini kolaylaştıran Huion 420 Grafik Çizim Tableti, ince tasarımı ve hafifçe yapısı yardımıyla kolayca taşınabilir. Böylece tableti istediğiniz her yere yanınızda götürerek özgürce çizim yapmanın tadını çıkarabilirsiniz. Çizim yapma, animasyon hazırlama, tasarım programları kullanma ve fotoğraf düzenleme benzer biçimde işlemler esnasında kullanabileceğiniz bir çizim tableti arıyorsanız bu ürünü değerlendirebilirsiniz. Üstelik Windows 7, 8, 8.1, 10 ve Mac OS 10.8+ işletim sistemi desteği sunan cihazın ekranı; 4×2,23 inç. Yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz kaliteli çizim tableti sizi bekliyor, acil edin!

Ürünü İncele

2. Detaylı çizimler için: Veikk VK1200 8192 Levels 11,6 inç IPS HD Grafik Tablet


Kolayca çizim yapabileceğiniz 2022'nin en iyi çizim tabletleri

Sağlamış olduğu büyük boy emek verme alanı ile daha detaylı çizimler hazırlamanıza destek olan Veikk VK1200 8192 Levels 11,6 inç IPS HD Grafik Tablet, 2022 senesinde en fazlaca beğeni kazanan çizim tabletleri içinde yer ediniyor. Fotoğraf, illüstrasyon, endüstriyel mimari tasarım, oyun, taslak ve çizim, çizgi film tasarımı, peyzaj oluşturma, çevrim içi eğitim ve oyunlar için kullanılan tablet; işinizi büyük oranda kolaylaştırır. 11,6 inç, optimal emek verme alanı oluşturmak için yeterince büyük olan ürün; tasarım yaparken keyif almanıza destek sağlar. Hafifçe ve ergonomik tasarımı ise onu her an yanınızda taşımanıza olanak sağlar.

Ürünü İncele

3. Çocuklar buna bayılacak: Mofy Baby LCD Grafik Yazı Çizim Tableti


Kolayca çizim yapabileceğiniz 2022'nin en iyi çizim tabletleri

Çizim tableti denildiğinde aklınıza yalnız resmi işlerde kullanılan bir tablet gelmesin. Mofy Baby LCD Grafik Yazı Çizim Tableti, çocuklarınızın eğlenirken bununla beraber zekâ gelişimine katkıda bulunan mükemmel bir ürün. Çocuklarınızın motor gelişimine hızlandıran, hayal enerjisini geliştiren ve keyifli zaman geçirmesine destek olan aygıt; çocuğunuzun en yakın dostu olmaya aday! 8,5 inç boyutlara haiz olan çizim tableti, çocuğunuza son aşama geniş bir çizim alanı sunar. Uygun fiyatıyla bütçenizi yormayacak, dayanıklı kasasıyla senelerce çocuğunuza eşlik edecek ürünü incelemeden geçmeyin!

Ürünü İncele

4. Programlanabilen düğmeleriyle öne çıkan: Huion H420 Grafik Tablet Çizim Tableti


Kolayca çizim yapabileceğiniz 2022'nin en iyi çizim tabletleri

Programlanabilen düğmeleriyle kullanım kolaylığı sunan Huion H420 Grafik Tablet Çizim Tableti, çizim yaparken kullanabileceğiniz mükemmel bir model. 4000 LPI çözünürlüğe haiz olan cihazın kalem baskı hassasiyeti ise 2048 level. Bu özelliği ile çizgilerin kalınlığını, şeffaflığını ve rengini istediğiniz benzer biçimde ayarlamanıza destek sağlar. Hayal ettiğiniz tüm çizimleri kendinizi yormanıza gerek kalmadan kolayca gerçekleştirir ve zaman kaybı yaşatmaz. Sunum hazırlama, grafik oluşturma, çizim ve taslak yapma benzer biçimde aklınıza gelebilecek tüm çizim işlerinizi aygıt yardımıyla kolayca gerçekleştirmeye ne dersiniz?

Ürünü İncele

5. Daha naturel çizimler elde edin: Wacom Ctl-4100Wlk-N İntuos S Çizim Tableti


Kolayca çizim yapabileceğiniz 2022'nin en iyi çizim tabletleri

Daha gerçekçi ve naturel çizimler elde etmenizi elde eden Wacom Ctl-4100Wlk-N İntuos S Çizim Tableti ile tanıştıktan sonrasında başka bir ürün kullanmak istemeyeceksiniz! Model; bluetooth ve USB ile bilgisayarlara bağlanabilir. Hem sağ hem sol elini kullananların kolaylıkla tercih edebileceği modelde özelleştirilebilir expresskeyler yardımıyla rahatça çizim yapılabilir. Cihazın yüksek düzey kalem basıncı ve özelleştirilebilir ifade tuşundan yardım alarak daha naturel çizgiler elde edebilirsiniz. Hayal gücünüzü daima kâğıda dökmenize gerek yok! Çizim tableti yardımıyla istediğiniz her çizimi kaydederek ölümsüzleştirebilirsiniz. Böylelikle kâğıt israfının da önüne geçebilirsiniz.

Ürünü İncele

6. Yaratıcı ve keyifli oyun arkadaşı: Wicue 11 inç Mavi LCD Dijital Çizim Tableti


Kolayca çizim yapabileceğiniz 2022'nin en iyi çizim tabletleri

Çocuklarınızın kullanabileceği yaratıcı ve keyifli bir oyun arkadaşı mı aramıştınız? Öyleyse Wicue 11 inç Mavi LCD Dijital Çizim Tableti, aradığınız ürün olabilir. Çevre dostu aygıt, çizimlerin dijital ortamda yapılmasını sağlayarak fazla kâğıt kullanımın önüne geçer. Ek olarak tablet yardımıyla boya ve kalemlere extra harcama etmenize de gerek kalmaz. Çocuklarınızın hayal enerjisini geliştiren çizim tableti, son aşama kaliteli araç-gereç yapısı ile uzun seneler çocuğunuzun en yakın arkadaşı olur. Meydana getirilen çizimleri silerek yeniden değişik çizimler halletmeye müsaade eden tablet yardımıyla çocuklarınızla keyifli zaman geçirmeye hazırlanın!

Ürünü İncele

7. Profesyoneller tarafınca tercih edilen: Xp-Pen Star03 V2 8192 Düzey 5080LPI Ustalaşmış Grafik Tablet


Kolayca çizim yapabileceğiniz 2022'nin en iyi çizim tabletleri

Ustalaşmış kullanıcılar tarafınca tercih edilen Xp-Pen Star03 V2 8192 Düzey 5080LPI Ustalaşmış Grafik Tablet, kaliteli çizimler yapmanıza destek sağlar. Adobe Photoshop, Photoshop CC, Illustrator, Lightroom, Corel Painter, Autodesk Maya ve Pixologic Zbrus benzer biçimde ustalaşmış programları destekleyen aygıt yardımıyla üstesinden gelemeyeceğiniz herhangi bir iş yok! Kaliteli malzemesiyle öne çıkan tablet, uzun seneler süresince en iyi çizimleri hazırlamanıza destek sağlar. Kullanımı ise son aşama kolay olan çizim tabletini satın aldıktan sonrasında “Niçin daha ilkin almadım ki?” diyeceksiniz!

Ürünü İncele

8. Yüksek performans için en doğru tercih: XP-Pen G430S Grafik Tableti


Kolayca çizim yapabileceğiniz 2022'nin en iyi çizim tabletleri

En yüksek performansı sergilemek için tercih edebileceğiniz XP-Pen G430S Grafik Tableti; öğretmenler, öğrenciler ve çizim yapmak isteyen hepimiz tarafınca kullanılabilir. Ofis ortamında, web konferansı esnasında ya da herhangi bir görüşmede not almak istediğinizde deftere not almakta zorlanıyor olabilirsiniz. Oysa çizim tableti yanınızda ise bu işlem yalnız saniyelerinizi alır. 4×2 inç çizim alanına haiz olan cihazın bu alanı yalnız 2 mm genişliğinde! Sunmuş olduğu geniş alanın yanı sıra minimal tasarımıyla da fazla yer kaplamaz. Çizimlerinizin daha gerçekçi ve naturel olmasını elde eden modele kesinlikle bir talih tanıyın.

Ürünü İncele

9. Üstün kalitesiyle: XP-PEN Deco 01 Grafik Tablet


Kolayca çizim yapabileceğiniz 2022'nin en iyi çizim tabletleri

Kaliteden taviz vermeyenlerin radarına hızla giriş icra eden XP-PEN Deco 01 Grafik Tablet, ustalaşmış kullanıcılar tarafınca tercih edilen ürünlerden bir diğeri. Windows 7, 8, 10 ve Mac OS x 10.8 yada üstü işletim sistemlerini destekleyen çizim tabletini istediğiniz her yere yanınızda taşıyarak işlerinizi kolayca tamamlayabilirsiniz. 10×6,25 inç ekran boyutuyla geniş bir çizim alanı sunan cihazın kullanımı ise son aşama kolay. Çerçevesiz kenar tasarımı, kısayol tuşları ve duyarlı kalemi ile kolayca kullanabileceğiniz çizim tabletinde istediğiniz tüm işlemleri saniyeler içinde gerçekleştirebilir ve kendinize daha çok vakit ayırabilirsiniz.

Ürünü İncele

10. Ufaklıklara alınabilecek en güzel armağan: NEWYES LCD Yazma Tableti


Kolayca çizim yapabileceğiniz 2022'nin en iyi çizim tabletleri

Çocuğunuza karne ya da doğum günü hediyesi almak istiyor sadece ne alacağınızı bilemiyorsanız sizi derhal buraya alalım! NEWYES LCD Yazma Tableti, evlatları fazlaca mutlu edecek armağan alternatifleri içinde bulunuyor. Keyifli zaman geçirmelerini sağlarken bununla beraber eğitici yönü de bulunan aygıt; evlatların hayal gücünün gelişimine katkı sağlar, motor becerilerini ve kas kuvvetini geliştirir. Üstelik ürünün üstüne meydana getirilen çizimler tam 100 bin kere silinebilir. Siz de ürünü not defteri olarak kullanabilirsiniz. Tuşa basılınca üstündeki yazıların silmiş olduğu tableti evladınız fazlaca sevecek.

Ürünü İncele

11. Çiziminizi telefonunuza aktarın: HUION Inspiroy H430P Çizim Tableti


Kolayca çizim yapabileceğiniz 2022'nin en iyi çizim tabletleri

Akıllı cihazınızı eşleştirerek istediğiniz her yerde çizim yapmanıza olanak elde eden HUION Inspiroy H430P Çizim Tableti, yeni nesil değişen teknolojinin nimetlerini doyasıya kullanmanızı sağlıyor. 2022 senesinde hem profesyoneller hem başlangıç seviyesinde çizim yapmak isteyenler tarafınca en fazlaca tercih edilen çizim tabletleri içinde bulunan aleti fazlaca beğeneceksiniz. Windows 10 ile uyumlu olan çizim tableti, dört özelleştirilebilir ekspres tuş ile kolay kullanım imkânı sunar. Cep telefonunuzdan bile daha ince ve hafifçe dizaynı ile çantanıza kolaylıkla sığdırabileceğiniz ürünü yanınızdan ayırmak istemeyeceğinize eminiz.

Ürünü İncele

12. İlham veren hususi tasarımıyla: Veikk VK640 Grafik Tablet + Kalem


Kolayca çizim yapabileceğiniz 2022'nin en iyi çizim tabletleri

Çizimlerinize esin verecek, hususi tasarım bir ürün ile tanışmak ister misiniz? Cevabınız “Evet.” ise doğru yerdesiniz! Veikk VK640 Grafik Tablet + Kalem, sağlamış olduğu duyarlılık ile inanılmaz gerçeklikte naturel çizimler yapmanıza olanak sağlar. Böylece grafik çizimleri yaparken işiniz kolaylaşır ve istediğiniz tüm çizimleri dakikalar içinde gerçekleştirebilirsiniz. Hareketlere süratli tepki veren kalemi ise daha sorunsuz ve akıcı bir çizim deneyimi yaşatır. Tablet ve telefon benzer biçimde akıllı cihazlarınıza bağlayarak kolaylıkla kullanabileceğiniz ürünü daha detaylı incelemeyi ihmal etmeyin.

Ürünü İncele

13. İnce ve hafifçe tasarımıyla öne çıkan: Mobee Chermik Siyah Writing Tablet


Kolayca çizim yapabileceğiniz 2022'nin en iyi çizim tabletleri

“İnce, hafifçe, ergonomik ve her yere yanımda götürebileceğim bir çizim tableti önerisi isterim.” diyorsanız Mobee Chermik Siyah Writing Tablet ile karşınızdayız! Cihazın 8,5 inç büyüklüğe haiz olan ekranı ile hayalini kurduğunuz tüm çizimleri kolayca yapabileceksiniz. Üstelik ürünün özellikleri yalnız bununla sınırı olan değil. Mühim toplantılarınızda not defteri olarak da kullanabileceğiniz aygıt, emek verme hayatında en büyük yardımcınız olmaya aday. Dokunmatik kalemi ile daha rahat kullanılan çizim tableti de 2022’nin favori ürünleri içinde yer ediniyor. Siz de senelerce kullanabileceğiniz bir çizim tableti isterseniz ürünü kaçırmayın!

Ürünü İncele

14. Kullanımı son aşama kolay: XP Pen Artist 12 Pro Çizim Tableti


Kolayca çizim yapabileceğiniz 2022'nin en iyi çizim tabletleri

Kullanımı son aşama kolay olan XP Pen Artist 12 Pro Çizim Tableti, sağlamış olduğu geniş emek verme alanı ile iş hayatınızı büyük oranda kolaylaştırır. Basınca duyarlı dokunmatik kalemi yardımıyla en küçük hareketleri bile algılar ve çizimlerinizi kolayca gerçekleştirmenize destek sağlar. İş hayatında çizim, sunum, rapor hazırlamak, taslak yada çizim yapmak ya da mühim toplantılarınız esnasında not almak için tercih edebileceğiniz çizim tableti; sizi rakiplerinizden bir adım öne geçirir. Hafifçe ve ergonomik dizaynı yardımıyla aleti her yere yanınızda götürerek hayatınızı kolaylaştıran modele kesinlikle bir talih verin.

Ürünü İncele

15. Oldukça fonksiyonlu dokunmatik halkaya haiz: Veikk A30 Grafik Çizim Tableti


Kolayca çizim yapabileceğiniz 2022'nin en iyi çizim tabletleri

Prime üyesi olup parasız kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

Oldukça fonksiyonlu dokunmatik bir halkaya haiz olan Veikk A30 Grafik Çizim Tableti, 2022 senesinde en fazlaca tercih edilen ve pozitif yönde yorum almayı başaran çizim tabletleri içinde yer ediniyor. USB kablo kullanarak modelin desteklediği bilgisayar ve telefon ile kolaylıkla kullanılabilen çizim tableti ile ustalaşmış seviyede çizim yapabilirsiniz. 546 gram ağırlığı ve 8 mm kalınlığı ile istediğiniz her yere yanınızda taşıyabileceğiniz aygıt yardımıyla çizim yapmak için belli bir alan belirlemek zorunda değilsiniz. İhtiyacınız olan, yalnız çizim tabletiniz ve hayal gücünüz!

Ürünü İncele

16. Çizim sürecini sorunsuz hâle getiren: XP-Pen Yıldız G960S 12.5×8.25 inç Grafik Tablet


Kolayca çizim yapabileceğiniz 2022'nin en iyi çizim tabletleri

Çizim sürecini sorunsuz bir hâle getirerek çalışmalarınızdan daha yüksek bir verim almanızı elde eden XP-Pen Yıldız G960S 12.5×8.25 inç Grafik Tablet, ustalaşmış kullanıcılar tarafınca en fazlaca tavsiye edilen ürünler içinde bulunuyor. 9×6 inç’lik emek verme alanı yardımıyla tüm çizim işlerinizi kolayca gerçekleştirebileceğiniz tabletin kullanışlı yapısı, onun daha fazlaca tercih edilmesini sağlıyor. 2022’nin en iyi çizim tableti modelleri içinde dikkat çeken ürün, hem profesyoneller hem çizime yeni başlangıç yapanlar tarafınca kolaylıkla tercih edilebilir. Eğer uzun seneler size eşlik edecek bir çizim tabletine ihtiyacınız var ise model kaçırmayın, deriz.

Ürünü İncele

17. Son teknolojiden faydalanılarak üretilen: WACOM Grafik Tablet


Kolayca çizim yapabileceğiniz 2022'nin en iyi çizim tabletleri

Son değişen teknolojinin nimetlerinden faydalanılarak üretilen WACOM Grafik Tablet, en iyi çizim tableti markası denildiğinde akla ilk gelen markalardan WACOM imzasını taşıyor. 13,3 inç büyüklüğe haiz olan ekranı ile geniş bir çizim alanı sunan aygıt yardımıyla yanınızda defter, kalem ve cetvel benzer biçimde gereçleri bulundurmanıza gerek kalmaz. Böylelikle çizim tableti yanınızda olduğu sürece size esin veren her yerde çizimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. MacOS 10.13 High Sierra işletim sistemlerine haiz olan aygıt ile gerçekçi ve ustalaşmış düzeyde çizim yapmak asla bu kadar kolay olmamıştı.

Ürünü İncele

18. Muhteşem bir işlevsellik: Wacom Pth-660-N İntuos Pro M Çizim Tableti


Kolayca çizim yapabileceğiniz 2022'nin en iyi çizim tabletleri

Sağlamış olduğu muhteşem işlevsellik ile ön plana çıkan Wacom Pth-660-N İntuos Pro M Çizim Tableti, kolay kullanılan arayüzü ile hepimiz tarafınca kolaylıkla tercih edilebilecek mükemmel bir model. Ustalaşmış çizim icra eden ürün, grafik ve ürün tasarımcıları tarafınca çoğunlukla tercih ediliyor. Çizime yeni başlangıç yapanların da kolaylıkla kullanabileceği şekilde tasarlanıyor. İncelikli tasarımı, hafifçe ve ergonomik yapısı ile çantanızda fazlaca yer kaplamayacak bu tableti iş hayatınızda tercih edebilirsiniz. Tabletle sıkıntılı işlerin üstesinden kolayca gelebilir ve rakiplerinizi geride bırakmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Ürünü İncele

19. Çocuklarınızın en yakın dostu olmaya aday: Karlak LCD Dijital Yazma Çizim Tableti


Kolayca çizim yapabileceğiniz 2022'nin en iyi çizim tabletleri

İki yaşından büyük olan tüm evlatların kullanabileceği Karlak LCD Dijital Yazma Çizim Tableti, sunmuş olduğu 12 inç’lik çizim alanı ile evlatların keyifli zaman geçirmesine destek sağlar. Üstelik geleneksel defter kalem çizimi benzer biçimde extra ürünlere gerek kalmadan en renkli ve keyifli çizimleri gerçekleştirebilir. Evlatların bayılacağı çizim tableti, düşük güç tüketimi ile de beğeni kazanır. Böylece çocuklarınız yeniden yeniden şarj etmeye gerek kalmadan fazlaca daha uzun süre tabletle keyifli zaman geçirir ve hayal dünyalarını geliştirebilirler. Kâğıt kullanımına son vererek çevreye iyi davranan ürüne bir talih vermeye ne dersiniz?

Ürünü İncele

20. Ultra ince tasarımı ile her yerde sizinle: LC LCD Dijital Çizim Tableti


Kolayca çizim yapabileceğiniz 2022'nin en iyi çizim tabletleri

Ultra ince tasarımıyla her yerde çizim yapmanıza olanak elde eden bir çizim tableti tavsiyesi istiyorsanız LC LCD Dijital Çizim Tableti, size önerebileceğimiz ürünler içinde yer ediniyor. Ofiste, evde, otomobilde, okulda ve dış mekânlarda kolaylıkla çizim yapabileceğiniz aygıt; yüksek duyarlı tazyik idrak etme teknolojisi yardımıyla uyguladığınız kuvvete bağlı olarak değişen çizim şekillerini ortaya çıkarır. Üstelik öteki teknolojik cihazların aksine gözlerinizi yormaz ve herhangi bir zarar vermez. Çocuklarınız için eğitici, öğretici ve keyifli bir ürün satın almak istiyor, bununla beraber ürünü siz de not tutma benzer biçimde işlemler için kullanmak istiyorsanız modele göz atabilirsiniz.

Ürünü İncele

21. Kâğıt tasarrufu elde eden: XP-PEN G640S OSU Android Çizim Tableti


Kolayca çizim yapabileceğiniz 2022'nin en iyi çizim tabletleri

Hayal dünyanızı özgür bırakabileceğiniz, kalemin âdeta üstünde süzüldüğü, kalitesiyle uzun seneler size eşlik edebilecek bir modele ne dersiniz? Öyleyse XP-PEN G640S OSU Android Çizim Tableti ile bir an ilkin tanışmalısınız! 6 inç ekran boyutu sunan model, Windows 8 Enterprise ve Android 9 Pie işletim sistemini destek sunar. 1920×1080 px ekran çözünürlüğü sunan modelle ustalaşmış seviyede işlere imza atabilirsiniz. Modeli USB ile bilgisayarınıza kolayca bağlayabilirsiniz. “İyi ki almışım!” diyeceğiniz, sevmiş olarak kullanacağınız çizim tabletine göz atmadan alacağınız modele karar vermeyin.

Ürünü İncele

22. Evlatların özgürce çizim yapmasını elde eden: Xiaomi Wicue 11 inç Saydam Pembe LCD Dijital Çizim Tableti


Kolayca çizim yapabileceğiniz 2022'nin en iyi çizim tabletleri

Çocuk, erişkin fark etmeksizin isteyen her insanın özgürce çizim yapmasını elde eden Xiaomi Wicue 11 inç Saydam Pembe LCD Dijital Çizim Tableti, öteki tüm çizim yöntemlerine rakip olabilecek kadar kullanışlı bir alternatif. Basit kâğıt, kalem ve boya gerektiren çizimlerin aksine yalnız tableti kullanarak rengârenk, canlı ve gerçekçi çizimler yapabilirsiniz. Üstelik tablet yardımıyla geleneksel yöntemlerde olduğu benzer biçimde çocuklarınız etrafı batırmaz. Ürün, kâğıt israfının da önüne geçer. 11 inç ekran büyüklüğü, ince dizaynı ve ergonomik tasarımı ile istediğiniz her yere taşıyabileceğiniz çizim tahtasını siz de not defteri olarak kullanabilirsiniz.

Ürünü İncele

23. Oldukça fonksiyonlu: Coolzon LCD Çizim Tableti


Kolayca çizim yapabileceğiniz 2022'nin en iyi çizim tabletleri

Oldukça fonksiyonlu olarak kullanabileceğiniz Coolzon LCD Çizim Tableti, 10 inç’lik geniş ekranı ile hayal gücünüzü üst seviyelere taşımanıza destek sağlar. Ürün her ne kadar çocuklar için üretilmiş benzer biçimde görünse de yetişkinlerin de yaşamını kolaylaştırır. Mesela alışveriş sıralaması, yapılacaklar sıralaması, aile üyelerine bildiri bırakmak benzer biçimde notları alabileceğiniz tableti, çizim defteri yerine de kullanabilirsiniz. Çizdiklerinizi ise hafızasına kaydedebilir ve istediğiniz her an onlara ulaşabilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştıracak ve daha keyifli zaman geçirmenizi sağlayacak tablete göz atmadan alacağınız modele karar vermeyin.

Ürünü İncele

24. Dayanıklı ve uzun ömürlü: JOEAIS LCD Yazma Tableti


Kolayca çizim yapabileceğiniz 2022'nin en iyi çizim tabletleri

Dayanıklı ve uzun ömürlü JOEAIS LCD Yazma Tableti; yüksek hassasiyetli, basınca duyarlı olarak üretilen LCD ekranı ile çizim işlemlerini kolaylaştırır. Son aşama net, naturel ve alımlı belirginlikte çizgiler ile en güzel çizimleri gerçekleştirmenizi elde eden tableti, hem çocuklar hem yetişkinler kolaylıkla kullanabilir. Mavi ekran ve ışınım yaymayan aleti çocuklarınıza gönül rahatlığı ile armağan edebilirsiniz. Üretiminde kullanılan hususi ABS araç-gereç yardımıyla düşmeye, su temasına ve dışarıdan gelen darbelere karşı üst düzey dayanıklılık sergileyen tablet; uzun seneler geçse de ilk günkü benzer biçimde çalışmaya devam eder.

Ürünü İncele

25. Elektromanyetik ışıma yapmayan: XuCesfs LCD Çizim Tableti


Kolayca çizim yapabileceğiniz 2022'nin en iyi çizim tabletleri

Elektromanyetik ışımalara niçin olmayan XuCesfs LCD Çizim Tableti göz sağlığınız için son aşama güvenli bir seçim. Günlük hayatta işinizi büyük oranda kolaylaştıracak çizim tableti yardımıyla hem çocuklarınız ile keyifli zaman geçirebilir hem yapacaklarınızı unutmamak için lüzumlu notları alabilirsiniz. İş hayatında ve okul sıralarında da not almak için tercih edebileceğiniz cihazın kullanımı ise oldukça kolay. Silme tuşuna basarak hazırladığınız çizimi silebilir ve yenilerini hazırlamak için temiz bir sayfa açabilirsiniz. Ekran üstünde âdeta akarak çizim icra eden kalemiyle istediğiniz çizimleri gerçekleştirebilirsiniz.

Ürünü İncele

26. Yüksek hassasiyetli ekran: Richgv Renkli LCD Dijital Çizim Tableti


Kolayca çizim yapabileceğiniz 2022'nin en iyi çizim tabletleri

Yüksek hassasiyetli ekran tasarımı ile dikkat çeken Richgv Renkli LCD Dijital Çizim Tableti, fazlaca vakit harcamanıza gerek kalmadan en sıkıntılı çizimlerin bile kolayca üstesinden gelmenize destek sağlar. Hazırladığınız çizimleri istediğiniz vakit kaydedebilir ya da silerek yeni bir çizim yapmak için boş sayfa açabilirsiniz. Not alma, yazı yazma, çizim yapma ve bildiri panosu benzer biçimde birçok amaca yönelik olarak kullanabileceğiniz çizim tabletini sevdiklerinize de armağan olarak alabilirsiniz. 13.5 inç büyüklüğünde olan çizim ekranı ile hayal gücünüzde sınır tanımayan çizimler yapabilirsiniz. Isterseniz tableti çocuklarınızla keyifli aktiviteler gerçekleştirmek için kullanabilir ve aranızdaki bağları kuvvetlendirebilirsiniz.

Ürünü İncele

27. Yaratıcılığını geliştirmek isteyenlere: Artisul M0610 8192 Aşama 8 Tuş A5+ Grafik Tablet


Kolayca çizim yapabileceğiniz 2022'nin en iyi çizim tabletleri

“Ustalaşmış çizimlerim esnasında kullanabileceğim en iyi çizim tableti hangisi?” diye soruyorsanız Artisul M0610 8192 Aşama 8 Tuş A5+ Grafik Tablet, size önerebileceğimiz alternatifler içinde yer ediniyor. 2022 senesinde ustalaşmış kullanıcılar ve yeni başlayanlar tarafınca çoğunlukla tercih edilen çizim tableti; sekiz tane tuşu bulunan hususi tasarımıyla her insanın beğenisini kazanıyor. 15 inç geniş ekranı yardımıyla size geniş bir emek verme alanı sunuyor. Dayanıklı yapısı yardımıyla uzun seneler sorunsuz bir halde kullanılıyor. “Niçin daha ilkin almadım ki?” diyeceğiniz tablet, yeteneklerinizi konuşturmanız için sizi bekliyor.

Ürünü İncele

28. Kâğıt ve kalem kullanımına son: Solustre 12 inç LCD Çizim Tableti


Kolayca çizim yapabileceğiniz 2022'nin en iyi çizim tabletleri

Kâğıt ve kalem kullanımına son veren Solustre 12 inç LCD Çizim Tableti, çevre dostu olarak adlandırabileceğimiz mükemmel bir çizim aracı. Ultra ince ve hafifçe tasarımı yardımıyla yanınızda defter taşımanıza gerek kalmaz. Üstelik birbirinden güzel özelliklerle donatılan çizim tabletini kullanarak kâğıt israfına son verebilir ve çevre dostu tutumunuzu kullandığınız elektronik cihazlara da taşıyabilirsiniz. Not defteri benzer biçimde ya da çocuklarınızla keyifli çizim aktiviteleri yapmak için kullanabileceğiniz ürünü kesinlikle inceleyin!

Ürünü İncele

29. Kullanışlı ve uzun ömürlü: 10Moons T503 Android Uyumlu 8192 Düzey 233RPS Grafik Tablet


Kolayca çizim yapabileceğiniz 2022'nin en iyi çizim tabletleri

Kullanışlı ve uzun ömürlü yapısıyla öne çıkan 10Moons T503 Android Uyumlu 8192 Düzey 233RPS Grafik Tablet, profesyoneller ve çizime yeni başlayanlar tarafınca 2022 senesinde çoğunlukla tercih edilen alternatifler içinde yer ediniyor. LCD ekranın pürüzsüz yüzeyiyle gerçek kâğıt ve kalemle çizim yapmaktan fazlaca daha iyi sonuçlar alabileceğiniz ve daha başarıya ulaşmış işlere imza atabileceğiniz aygıt ile tanıştıktan sonrasında defteri ve kalemi bir kenara bırakacaksınız. Hatırlamanız ihtiyaç duyulan mühim detayları, iş ile ilgili çizimlerinizi, okulda edindiğiniz detayları not almak için tercih edebileceğiniz aleti elinizden bir an olsun bırakmak istemeyeceksiniz.

Ürünü İncele

30. Profesyonellerin seçimi: Xp-Pen Deco 03 Wireless ISM 2.4G Ustalaşmış Grafik Tablet


Kolayca çizim yapabileceğiniz 2022'nin en iyi çizim tabletleri

“Ustalaşmış iş hayatında kullanmak için hangi çizim tabletini almalıyım?” diye sormuş olacaktır olursanız Xp-Pen Deco 03 Wireless ISM 2.4G Ustalaşmış Grafik Tablet, önerebileceğimiz en kaliteli alternatifler sıralamasında yer ediniyor. Ustalaşmış çizim gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz neredeyse tüm programları destekleyen aygıt yardımıyla iş hayatında rakiplerinizden bir adım öne geçebilirsiniz. Kesme, kopyalama, geri alma, silme, fırça değişiklik yapma, büyütme ve küçültme benzer biçimde seçenekler ile kişiselleştirerek daha kullanışlı hâle getirebileceğiniz ürün; tamamen hayal gücünüzü yansıtmak için dizayn edildi. İster kablolu ister kablosuz olarak kullanabileceğiniz çizim tableti ile tanışarak fazlaca daha başarıya ulaşmış işlere imza atmaya ne dersiniz?

Ürünü İncele

31. Alternatiflerinden bir adım önde: GAOMON S630 5×3.2 inç 4 Bağlantı Anahtarlı, Çizim ve Oyun İçin Grafik Tableti


Kolayca çizim yapabileceğiniz 2022'nin en iyi çizim tabletleri

2022 senesinde ustalaşmış yada yeni başlamış olan fark etmeksizin tüm kullananların favorisi olan tablet önerisiyle karşınızdayız! Yeni nesil defter olarak adlandırabileceğimiz GAOMON S630 5×3.2 inç 4 Bağlantı Anahtarlı, Çizim ve Oyun İçin Grafik Tableti; çizim gerektiren tüm işlemler esnasında desteğinize koşarak hayatınızı kolaylaştırır. Word, PowerPoint ve OneNote benzer biçimde Microsoft Office programlarının yanı sıra XSplit, Zoom, Twitch ve benzeri benzer biçimde video konuşma programlarına kolaylıkla uyum elde eden aleti hayatınızın her alanına entegre ederek kullanabilirsiniz. Ürünü konferanslara katılma, sunum hazırlama, grafik oluşturma, not alma, çizim yapma ve rapor hazırlama benzer biçimde birçok işlem için tercih edebilirsiniz.

Ürünü İncele

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası