Kilit noktaları: OLED! Ross Young’ın iPad iddiası ortalığı karıştırdı…

Apple, tabletlerini iPad adı altında topluyor. İlk iPad’ten bu yana Apple’ın tabletleri içinde birçok değişim yaşansa da iPad mini, iPad Pro ve iPad Air benzer biçimde modellerle çeşitlendirildi. iPhone modellerinde yakın tarihte OLED ekran deneyimi sunmaya başlamış olan teknoloji devi iPad ailesine de OLED ekran getirmeye hazırlanıyor olabilir. Bu mevzuda meşhur ekran analisti Ross Young tarafınca mühim bir iddia ortaya atıldı.

11.1 İNÇ VE 13 İNÇ OLED iPAD PRO GELEBİLİR

MacRumos’un haberine gore, ekran analisti Ross Young, Apple’ın 2024’ün ilk çeyreğinde çıkacak 11.1 inç ve 13 inç OLED iPad Pro modelleri geliştirdiğini doğruladı.

Young daha ilkin 2024 için planlanan yeni OLED iPad Pro modellerinden bahsetmişti, sadece 11.1 ve 13 inç ekran boyutlarının ilk kez duyulduğu belirtiliyor.

Bu durumda cihazın boyutunda genel bir değişim yerine inceltilmiş çerçeveler görebiliriz.

Şu anda Apple, 12,9 inç mini LED “iPad Pro” ve LCD ekranlı 11 inç “iPad Pro” satıyor. Apple, 2024’te çıkacak yeni modellerle beraber iki model arasındaki bu farkı giderebilir.

Başka kaynaklar, Apple’ın iPad’ler ve MacBook modelleri benzer biçimde daha büyük cihazlar için OLED panelleri geliştirdiğini ve değişen teknolojinin 2024’te hazır olmasının beklendiğini söylemişlerdi.

MİNİ LED’Lİ 14.1 İNÇLİK iPAD PRO

MacRumors’un başka bir haberinde yer edinen iddiaya gore ise Apple, 2023’ün başlarında artık mini LED ekranlı 14.1 inçlik bir iPad Pro piyasaya sürmeyi planlamıyor. Young, Apple’ın artık yeni 14,1 inçlik iPad’i piyasaya sürmeyi planlamadığını iddia ediyor.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
iPhone 15'in fiyatı için çok konuşulacak iddia!iPhone 15’in fiyatı için oldukca konuşulacak iddia!
Çok konuşulacak 'İmamoğlu' ve 'Yavaş' çıkışı! "Erdoğan buldozer gibi ezip geçer"Oldukça konuşulacak ‘İmamoğlu’ ve ‘Yavaş’ çıkışı! “Erdoğan buldozer benzer biçimde ezip geçer”
'Beni aradın' düellosunda son perde!‘Beni aradın’ düellosunda son perde!

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası